Пальто для дівчинки гачком: візерунок для в'язання, вступна інструкція з виконання робіт, опис — як пов'язати деталі пальто?

У статті йдеться про те, як можна зв'язати гачком пальто з об'ємним малюнком для маленької дівчинки. Тут ви знайдете опис процесу, схему візерунка, викрійку для даного виробу.

Багато матусі-домогосподарки захоплюються різними видами рукоділля. В'язання гачком — один з найбільш популярних варіантів рукоділля. Ще б пак, адже з допомогою гачка і ниток можна зв'язати безліч виробів. Від усіляких виробів, у вигляді звіряток, ляльок, іграшок, до красивих речей, включаючи навіть верхній одяг. А будь-яку річ простіше зв'язати дитини. Якщо ви вже знайомі з азами в'язання гачком, то зв'язати тепле пальто гачком для дівчинки не здасться вам складною роботою.

Хоч це і не зовсім простий процес, але освоїти його можна. Головне, уважно вивчити майстер-клас, і не упустити нічого важливого. Також не завадить початківцям майстриням перед в'язанням деталей цієї одягу, спробувати пов'язати гачком невеликий зразок вподобаного вам візерунка, щоб знати, як він виходить насправді. Далі детальніше.

Пальто для дівчинки гачком — візерунок для в'язання, вступна інструкція з виконання робіт

Рожеве пальто своїми руками — гачком

Візерунок для дитячих речей теж можете вибирати самостійно. Красивий виріб вийде з фактурних візерунків, особливо, якщо вони схожі на рельєфи матеріалів для пальто.

Пряжу для пальто вибирайте товстіший. Для дівчаток можна купувати яскраві нитки. Гарно буде, якщо ви застосуєте і кілька кольорів у комбінації або ж зв'яжіть верхній одяг одним кольором. У будь-якому випадку, у вас є вибір.

ВАЖЛИВО: Коли виріб буде готовий, то його можна прикрасити помпонами, додатковими аксесуарами і ще чимось на ваш смак. Завдяки цьому одяг не буде схожа на інші. Фантазія у цій справі вітається.

Таке пальто буде прекрасним вбранням на теплу, не дощову осінь. Крім того, ця річ стане предметом захоплення оточуючих. Тому що виріб, пов'язане своїми руками, не часто зустрічається в повсякденному житті.

Пальто за розміром підходить для дівчинки 1,4-1,6 року віку.

Матеріали для виробу:

 • Пряжа блідо-рожевого кольору (акрил)
 • Відповідні за кольором гудзики
 • Підкладкова тканина
 • Ножиці, нитки.

Умовні позначення:

 • В. П. — повітряна петелька. Провязывайте так: введіть гачок, протягніть нитку через петлю.
 • СБН — стовпчик без накиду. Щоб зробити його, потрібно ввести інструмент для в'язання у В. П. рядка, пров'язати ще петельку, протягнути нитку, зробити дві петлі на гачку за один прийом.
Початок в'язання гачком

Візерунок — рачій крок в'яжеться за схемою: СБН, тільки у зворотний бік — зліва направо.

Основний рельєф для пальто — це фантазійний візерунок. Виглядає красиво і ідеально підходить для верхнього одягу. Такий об'ємний візерунок виходить в результаті провязывания гачком пишних стовпчиків з накидами. Далі читайте майстер-клас про те, як в'язати гачком опуклі стовпчики гачком з пряжі.

Фантазійний візерунок

Процес

 1. Провяжите потрібної довжини ланцюжок В. П., при цьому необхідно набирати число петель, кратне п'яти. Адже в раппорте є п'ять петельок, три повітряні петлі для підйому.
 2. У першому ряду зв'яжіть #3ССН, 2В.П.# цей раппорт провязывайте до самого кінця рядка.
 3. У другому ряду зробіть 4В.П., після з арки 2В.П. в'яжіть 3ССН., почніть робити пишний стовпчик (П. С.).
 4. #Провяжите накид, гачок вводите під другий стовпчик зі скупчення петель попереднього рядка. Витягніть Нитку через перший стовпчик.
 5. За вищенаведеною схемою, починаючи з В. П простягніть ще чотири петельки. Захопіть нитку робочим інструментом, протягніть її через витягнуті стовпчики. Знову візьміть нитку, протягніть через два стовпчика.
 6. Наберіть 1В.П., знову зв'яжіть три стовпчики з наступною арки петель.

Саме так і продовжуйте вив'язувати П. С. до самої останньої петлі ряду. Після новий ряд провязывайте з чотирьох В. П., а після в'яжіть точно також, як попередній. Нахил П. С. вийде в протилежну сторону. Завдяки цьому і вийде візерунок, схожий на плетінку.

В'язання гачком

Як правильно додавати, збавляти петлі при в'язанні цим візерунком?

Додаток в цьому об'ємному візерунку робляться наступним чином — замість 5В.П. виконайте 3В.П. для підйому. Далі 2ССН в 1-ю петельку, після провяжите раппорт: 1В.П., 3ССН з арки перед П. С. (сполучної петелькою) попереднього рядка, потім П. С. з групи петель (ССН) раніше провязанного рядка. Коли дійдете до кінця рядка, завершуйте його ССН з останньої петельки.

У наступному ряду потрібно провязать ССН без додатків спочатку, наприкінці рядка, досить збільшити шукане число раппортов. Спочатку провяжите 5В.П., а закінчите 1ССН. Завдяки цим прибавлениям, ваші ряди розширяться на 2 раппорта. Тому, якщо ви вывязываете якусь деталь виробу, то таким чином ви зможете оформити додаток петель в ряду.

Зменшення відбувається у наступній послідовності: на початку рядка з'єднувальними стовпчиками в'яжіть до наступного раппорта, в кінці навпаки — не провязывайте раппорт.

Пальто для дівчинки гачком — як зв'язати деталі виробу?

Починайте в'язати верхній одяг для дитини зі спинки. Для цього наберіть 62 стовпчика і додайте ще три для підйому, далі в'яжіть за схемою-викройкою. Вам доведеться зменшувати з двох сторін (дивіться малюнок нижче) у кожному восьмому ряді шість разів по одній петлі. Коли дійдете до 29-ти сантиметрів, оформіть пройми з лівої і правої сторони. А на висоті 43-х сантиметрів закінчите в'язання спинки.

Схема викрійки пальто

Викрійка пальто для дівчинки
 • Права сторона переду: Наберіть 36 В. П. плюс три В. П. для підйому, провяжите чотирнадцять СБН, інші провязывайте візерунком, описаним вище. Праву сторону провязывайте без додатків і убавленій, а ліву в'яжіть з убавлениями. Знову-таки, в кожному восьмому рядку зменшуйте шість разів по одній петельці. А коли провяжите вісімнадцять сантиметрів, то праворуч зробіть прорізи для гудзиків.
 • Пропускайте В. П. нижнього рядка. Робіть ці прорізи на відстані — дев'ять сантиметрів один від одного. Коли провяжите 29 сантиметрів, то закрийте п'ять стовпчиків, щоб оформити пройму. А коли полотно досягне 37 сантиметрів, то оформіть горловину як на малюнку вище. А на висоті сорока трьох сантиметрів повністю закрийте петлі, права сторона полички вироби готова.
 • Ліву сторону переду в'яжіть, практично, так само як і праву, тільки в дзеркальному відображенні. І на ній не потрібно виконувати прорізи для гудзиків.
 • Щоб зв'язати рукави, зробіть наступне: Наберіть тридцять дві В. П. плюс три петельки для підйому. Провяжите шість сантиметрів СБН, продовжите в'язання малюнком, що описаний вище (фантазійний візерунок). Для розширення деталей додавайте з боків в кожному восьмому рядку чотири рази в петельці. Коли дійдете до 28-ми сантиметрів, закінчуйте в'язання.

Для складання деталей вам потрібно зшити бічні шви, пришити рукави, до горловини дов'язати комір. Ширина коміра повинна досягти дев'яти сантиметрів. Потім ще можна пов'язати кармашики, пришити до полотен переду, прикрасити їх помпонами. А в кінці пришийте гудзики. Щоб виріб взяло правильну форму, злегка зволожите його і дайте обсохнути. Симпатична річ для малятка готова.

Відео: Пальто для дівчинки гачком