Купальники гачком: схеми і опис

Створення літнього купального наряду — просто. Вивчіть інструкцію.

Пов'язаний гачком купальник — прекрасний спосіб отримати у свій гардероб річ, в якій ви будете кардинально відрізнятися від всіх відпочиваючих красунь на будь-якому пляжі. Уміння створити купальний костюм своїми руками, допоможе заощадити кошти на додаткові два-три денька, проведених на морському узбережжі.

І, напевно, кожній представниці прекрасної статі відомо, що особисто пов'язаний купальник здатний відкрити погляду лише те, що потрібно, а непотрібне кокетливо приховати. Підібрати ідеальну річ для купання і гарної засмаги в магазині – завдання не з легких, а створення обновки своїми зусиллями не займе багато часу.

Пропонуємо вашій увазі кілька цікавих схем для в'язання купальника гачком, з докладним описом процесу.

Бірюзовий купальник гачком

Для створення купального костюма, вам потрібно придбати: 100 г пряжі «Ірис» Gamma, 100%-го бавовни (87 м/10 м) кольору бірюзи; гачок № 0,9.

В'яжемо 22 головні мотиви: набираємо послідовність з 6 в. п. і замикаємо в кільце соед. ст.

Опис

Щільність в'язання виробу: 1 мотивчик = 4 на 4 см, з використанням гачка № 0,9.

Схематично
Опис до бюстику
Збірка і обробка ліфа

Плавочки:

Передній «трикутник»: набираємо послідовно 21 в. п. (18 - основні + 3 л. п/п).

Докладно
Зроблено

Збираємо та обробляємо:

Виконуємо 14 головних мотивчика, з'єднуємо їх в процесі провязывания останнього ряду. Готову смугу пришиваємо до плавок.

Купальник-бікіні гачком

Розмір готової речі: S/M.

Для виробу вам буде потрібно: 150 г пряжі білого і канаркового відтінку (100%-го поліакрилового мікроволокна, 170 м/50 г); гачок № 3.

Початок
Схематично верх
Схематично

Виконання облямівки:

  • Перший рядок: ст. б/н.
  • Другий рядок: * 1 ст. б/н, пропускаємо 3 п., вывязываем 7 ст. з/н в 1 п. підстави, пропускаємо 3 п., робимо раппорт від *; пров'язуємо 1 соед.ст. в 1-й ст. б/н.
  • Купальник в'яжемо з щільністю головного малюнка: 25 петель і 14 рядків = 10 х 10 див.

Процес виготовлення речі.

Опис до плавочках
До літа

Бюстик:

  • Робочий процес: для чашок в окремому порядку білою ниткою вывязываем послідовно 16 в. п. і в'яжемо за схемою в необхідному порядку (перший рядок виворітний). Після 4-го ряду продовжуємо додавати петлі, як зазначено, у 2-му і 4-му рядку. Через 12 рядів від набраного краю завершуємо роботу.
  • Для 4-х застібок: приєднуємо нитку канаркового кольору до кожного з кутів чашок, вывязываем послідовно 100 в. п. і обв'язуємо їх рядком 1 ст. б/н. Пускаємо по краю ліфчика і застібок облямівку білого кольору, щоб кінці застібок увінчувалися одним «листком».

Відео: Майстер-клас з в'язання купальника