Як попросити знижку у продавця на Алиэкспресс, чи можна торгуватися? Яка знижка може бути на Алиэкспресс?

Просимо знижку на Алиэкспресс: як і скільки просити, секрети отримання знижки.

Алиэкспресс — величезний китайський базар з тисячею продавців, які один одного не тільки колеги по бізнесу, але і конкуренти зі схожими товарами. Зовсім не дивно, що ця онлайн-майданчик славиться знижками, а також хорошою зговірливістю продавців. Знаєте, як торгуватися «наживо» — освоюйте онлайн-методи, як попросити знижку на бажаний товар. Це відмінна можливість додаткової економії і навіть отримання супутніх товарів.

У цій статті ми розповімо, як просити знижку на Алиэкспресс і стати улюбленим покупцем найпопулярніших магазинах.

Припустимо торгуватися на Алиэкспресс?

Практика показує, що більшість слов'ян стали соромитися торгуватися, просити знижки або домагатися кращих умов угоди. І даремно! Продавцю цікаво продати, вам цікаво купити, так чому варто відмовлятися через завищені ціни? Якщо продавець готовий поступитися, якщо ви його про це попросите. Отже, згадуємо недалеке минуле — де всі і кожен торгувалися на базарах і ринках, і при цьому вважали успішними тільки ті покупки, коли сторгувалися вдалу ціну. Це відмінний досвід, який варто згадати, а на зекономлені гроші купити щось ще або відправитися відпочивати з рідними!

Алиэкспресс — місце де можна просити знижки без проблем!

Тепер розглянемо ситуацію в Китаї — країні активно розвивається дрібного бізнесу. При цьому дуже багато бізнесменів випускають такі або аналогічні товари і для того, щоб вижити в умовах жорсткої конкуренції, вони досить легко йдуть на зустріч клієнтам.

Але що не допускають китайці, так це нахабство, грубість і ультиматумів. В такому випадку вони швидше відмовляться від угоди, що будуть вести справи з конфліктними людьми.

Отже, ми розібрали що на Алиэкспресс просити знижку можна і потрібно, а отже далі ми розглянемо як це зробити.

Як просити знижку на Алиэкспресс?

Перше правило Алиэкспресс, як у прислів'ї: готуй сани влітку, а замовлення на Алиэкспресс поза сезону. Купальник потрібно замовити не пізніше березня, щоб у травні знати, в чому йти на пляж, а пуховик замовляти влітку, і до зими встигне прийти, і знижки гарантовані.

Як отримати знижку на Алиэкспресс

Друге правило Алиэкспресс: відстежуйте цінову політику сайту. Можливо, на Алиэкспресс вже є пропозиція з ідеально низькою ціною, так навіщо витрачати час і просити знижку, якщо вона вже десь є.

Також варто детально ознайомитися з пропозицією продавця. Вас повинні влаштовувати терміни і вартість доставки, комплектування і т. д. перш ніж просити знижку.

Списки бажань на Алиэкспресс

Продавець Алиэкспресс бачить, хто і коли ставить його товар в список бажань і такі списки активними продавцями Алиэкспресс відстежуються, тому ви можете піти на невелику хитрість:

  • Знаходьте бажаний товар;
  • Ставите в список бажань;
  • Залишаєте там його на 2-5 днів.

У 80% випадків продавець вже на 3-й день напише вам і запропонує знижку сам, або подарунок/додаткову комплектацію. І все — вам залишається тільки прийняти знижку продавця і укласти угоду.

Списки бажань на Алиэкспресс

Спілкування з продавцем на Алиэкспресс

Знайшли товар на Алиэкспресс, але ціна зависока? Напишіть продавцеві першим, привітайтеся та задайте питання по товару. Як тільки продавець відповів, запитайте ще по товару і після того як налагодиться спілкування з продавцем скажіть, що вам дуже сподобається цей товар, але ціна зависока і ви б купили його, якби на нього була невелика знижка. Практично завжди продавець йде на поступки, адже з одного боку конкуренція підтискає, з іншого боку, він вже витратив на вас час і хочеться його окупити.

Спілкування з продавцем

Додатково: у разі такого прохання знижки, обов'язково пообіцяйте продавця, що напишіть великий і якісний хороший відгук про купівлю і про спілкування з таким відмінним продавцем. Також можете пообіцяти, що распакуете посилку, знявши відео, і порекомендуєте його в соціальних мережах.

Оформіть замовлення і не оплачуйте на Алиэкспресс

Один з успішних способів отримати знижку від продавця на Алиэкспресс в найкоротші терміни — надішліть замовлення у кошик, оформіть його до моменту оплати і на цьому моменті зупиніться. Далі напишіть продавцеві повідомлення, на кшталт цього.

«Привіт друг, хочу купити такий товар, але в мене трохи не вистачає засобів. Не зробиш ти мені знижку, щоб я міг оплатити товар прямо зараз?» І написати суму, яка вас влаштовує (не більше 10% знижки).

Очікується оплата на Алиэкспресс

В більшості випадків продавець піде вам на зустріч, щоб не втратити клієнта, який сьогодні і зараз оплатити товар.

Порівнюємо продавців на Алиэкспресс

Ще одна хитрість купити товар дешевше на Алиэкспресс — порівняти магазини. Отже, є магазин з відмінною репутацією, або магазин, в якому ви раніше вже купували товари, але ціна на товар дещо вища, ніж в магазині з низьким рейтингом. Напишіть продавця про те, що ви хочете придбати товар у нього, так як репутація магазину, або досвід попередніх покупок вас радує, але бентежить ціна, адже ви бачите, що в іншому магазині вона трохи нижче. Швидше за все, продавець запропонує вам знижку або товар у подарунок.

Порівнюємо продавців на Алиэкспресс

Для того щоб отримати знижку таким чином оформіть замовлення і не оплачуйте, а напишіть номер замовлення продавцю. Він зробить знижку, і після цього буде внесено оплату.

Яку знижку можна отримати у продавця на Алиэкспресс?

Розмір знижки на Алиэкспресс залежить від виду товару і його початкової вартості.

  • Як правило, на дешевих товарах можна домовитися про знижку до 20-25%, а на дорогі позиції до 10-15%.
  • Також багато залежить від ввічливого спілкування і якийсь навіть порції лестощів. Не соромтеся робити конструктивні компліменти і дякувати за швидкі відповіді.

Відео: Як отримати знижку у продавця на Aliexpress.com? Методи і секрети, вибити знижку з Алиэкспресс