Як поставити захист від енергетичного вампіра в сім'ї, на роботі: молитва, замовляння, камінь, оберіг, амулет, руна, мудрі. Захист від людей — енергетичних вампірів, сіллю, дзеркалом: методика

У цій статті ми розповімо про те, як боротися з енергетичним вампіризмом. Енергетичні вампіри можуть зустрітися де завгодно, але уникнути їх негативного впливу під силу кожному.

Зміст

Ми звикли асоціювати вампіризм з фольклором – переказами, які так добре розповідати у вигляді казки де-небудь біля багаття! Але чи знаєте ви, що вампіри існують в реальності? Однак не поспішайте заточувати осиковий кілок або посилено жувати часник – в даному випадку ми ведемо мову про енергетичний вампіризм.

Енергетичний, місячний вампір: ознаки за датою народження

Енергетичного вампіра цілком можна розпізнати і візуально – такі люди люблять демонструвати агресивну поведінку, викликати жалість, часто нещирі, самостверджуються будь-якими шляхами. Однак подібні аспекти поведінки нерідко просто бувають викликані нюансами характеру.

Якщо ж ви знаєте дату народження людини, то визначити його причетність до так званого місячним вампиризму буде простіше. Для цього:

 • Напишіть дату народження
 • Складіть всі числа окремо
Склавши цифри, з яких складається дата народження, можна дізнатися, чи є людина енергетичним вампіром

ВАЖЛИВО: Якщо отримана цифра буде двозначною, складіть і її складові – в результаті повинна вийти однозначність. Приміром, після підсумовування дати народження у вас утворилося число 48. Значить, потрібно скласти 4 і 8 – вийде 12. Але 12 теж не підходить, значить, 1+2=3.

Тепер дивимося результат:

 • 1 або 2 – перед вами знаходиться справжній енергетичний вампір. Він може бути їм свідомо, а може і не усвідомлювати своїх здібностей. Однак у будь-якому випадку ця особистість черпає енергію оточуючих людей, використовуючи її для своїх потреб.
 • 5 або 7 – а от власники цих цифр відносяться до категорії донорів. На жаль, саме вони особливо сприйнятливі до атак енергетичних вампірів.
З людей з числами 5 або 7 енергетичним вампірам найзручніше черпати енергію
 • 3, 6, 8 – люди з яким-небудь з цих чисел не є вампірами, але при цьому вони і не донори. Подібну нейтральність забезпечує потужна аура, крізь яку ніщо не може пробитися.
 • 9 – люди з потужною енергетикою, однак при цьому не вампіри. Енергія ця є позитивною, утворюючи потужний потенціал. Якщо людина з цифрою 9 не навчитися керувати своїм даром, потенціал залишиться нереалізованим.
 • 4 – непересічні особистості, здатні бути у всіх станах. Так, при достатній запас життєвих сил вони будуть захищені від негативу. Якщо ж стане відчутна сильна нестача сил, зможуть черпати її з оточуючих.
Людина з цифрою 4 може бути відмінно захищений від енергетичного вампіризму, але іноді і сам є вампіром

Як поставити захист від енергетичного вампіра на роботі?

 • Ігнорування. Якщо колега влаштовує істерики, спілкується на підвищених тонах і проявляє агресію іншими способами, постарайтеся зберегти холоднокровність. При розмові по телефону покладіть трубку, якщо є така можливість.
Якщо на вашій роботі серед колег є енергетичні вампіри, зберігайте спокій
 • Втеча. Повірте, втеча від проблеми не завжди є ознакою боягузтва або слабкості. В даному випадку, щоб уникнути шкоди найкраще піти при можливості в інший кабінет. Якщо у вас є можливість взагалі не переступати поріг, за яким живе вампір – чудово!
 • Сміх продовжує життя – мабуть, у випадку з енергетичним вампіризмом це особливо актуально. Обескуражьте колегу посмішкою, сміхом. Або просто розкажіть про щось хороше.

ВАЖЛИВО: Якщо монолог енергетичного вампіра не стосується роботи і він не є вашим начальником, не соромтеся перервати його. Запитаєте, що ж у нього хорошого сталося за останній час. Несвідомому вампірові ви допоможете таким чином вибратися із цього поганого стану, а свідомий втратить інтерес до бесіди.

 • Колеги часто їдять разом. Враховуючи те, що їжа – один з енергетичних каналів, постарайтеся не сидіти за одним обіднім столом з колегою-вампіром. Якщо ж подібне неможливо, старанно мовчіть.
Постарайтеся обідати в окремому від колеги-вампіра приміщенні

Захист від енергетичного вампіра – начальника

 • Створіть перешкоду між вами і начальником. В якості неї можуть підійти стіл, стілець. Якщо ніякої меблів поруч не передбачається, візьміть в руки папку, тримаючи її перед собою.
 • Спробуйте підключити уяву і уявіть, що перебуваєте всередині скляного купола. Всі неприємні слова просто відскакують від нього. Чим чіткіше представите подібну захист, тим краще.
 • Непоганий спосіб уберегти себе від негативу – знову-таки гумор. Уявіть, що маєте справу не з грізним начальником, а зі смішним гномом або хлопчиськом. Спробуйте знайти кумедні моменти в поведінці цієї людини.

ВАЖЛИВО: Вголос намагайтеся не сміятися, так як перед вами не просто колега, а людина, від якої залежить кар'єра. Однак, посміхнувшись навіть подумки, ви непогано себе захистити.

 • Багато начальники люблять розмовляти з підлеглими, підносячись над ними. Якщо це можливо, постарайтеся виправити подібне, перебуваючи на одному рівні. Або, якщо начальник сидить, розмовляйте з ним стоячи.
Багато начальники-енергетичні вампіри люблять спілкуватися з підлеглими, підносячись над ними

Захист від енергетичного вампіра в сім'ї, родича

Якщо енергетичний вампір живе у вас вдома, не цурайтеся його. Потрібно впоратися з проблемою таким чином, щоб близька людина не отримав шкоди:

 • Насамперед, налагодьте контакт з родичем. Може, підозріла поведінка є лише наслідком яких-небудь проблем.
 • Поясніть близькій людині, що він приносить дискомфорт оточуючим. Направте його на вірний шлях, запропонувавши черпати енергію з якихось захоплень, прогулянок на природі.

ВАЖЛИВО: Цілком можливо, що, допомагаючи людині знайти гармонію, ви досягнете великих результатів, ніж від ізоляції.

 • Якщо енергетичним вампіром є дитина, відучіть його від істерик шляхом їх ігнорування – ось в цьому випадку потрібно проявити байдужість максимально. Якщо дитина зрозуміє, що на його тупання ногами і крики ніхто не збирається бігти стрімголов, він через якийсь час заспокоїться сам.
Дитина теж може бути енергетичним вампіром, влаштовуючи істерики

Захист від енергетичного вампіра – матері

жити окремо.

Безумовно, не завжди роздільне проживання можливо, тому рекомендуємо звернути увагу на наступні способи:

 • Демонструйте так звану «спокійну любов». Не ігноруйте, роблячи вигляд, що матері не існує, а саме без нервозності проявляйте турботу.
 • Намагайтеся не сперечатися. Мило посміхайтеся, кивайте, коротко погоджуйтеся. Але не говоріть нічого зайвого, не робіть нервових рухів.

ВАЖЛИВО: Завжди пам'ятайте про те, що енергетичний вампір потребує відповідної реакції.

 • Уявіть, що вас оточує потік світла. Негатив же, потрапляючи в нього, згорає, навіть не досягнувши мети.
Найкращий спосіб уникнути енергетичного вампіризму від матері — не реагувати на обурення

Захист від енергетичного вампіра – чоловіка

Перш за все, перевірте за допомогою описуваного вище тіста, до якого типу належите ви. Якщо ви опинитеся стійкою особистістю, то, ймовірно, вампіризм шкоди не принесе. Як знати: можливо, ваш союз якраз міцний за рахунок обміну енергіями.

Якщо ж ви слабкі, то доведеться підбирати способи захисту:

 • Присвятіть деякий час рукоділлю, вышив кола скрізь, де зручно. Можна прикрасити ними скатертини, постільна білизна, рушники, серветки. Так звані «вогняні кільця» цілком можуть бути і меншими.
 • Якщо дружину необхідно значну кількість енергії, запропонуйте йому черпати її з того, що буде приносити задоволення. Займайтеся спільно спортом, зустрічайтеся з друзями, вибирайтеся в красиві місця. Буде ідеальним наявність спільного хобі.

ВАЖЛИВО: Подібний підхід набагато ефективніше ігнорування чоловіка.

 • Переходьте на шепіт. Опонент у такому випадку одразу перестане надривати свої голосові зв'язки.
Енергетичним вампіром цілком може стати чоловік

Захист від місячних вампірів

Місячні вампіри викачують енергію з жертв не агресивно. Вони не влаштовують скандалів, однак замість цього постійно ниють в жилетку, скаржаться і буквально витрушують з опонентів співчуття. Уникнути ж наступних зневіри і втрати радості до життя можна так:

 • Найголовніше – припиніть йти на поводу у «жертви обставин». Не шкодуйте. Замість цього спробуйте поділитися чимось позитивним.
 • Клин клином вибивають " – дуже вдала в даному випадку тактика. Як тільки вашу сторону поллються чергові скарги, слізно почніть розповідати про власні проблеми. Ступор вампіра буде забезпечений!

ВАЖЛИВО: Якщо є така можливість, не спілкуйтеся з місячним вампіром. В іншому випадку і йому не допоможете, і зробите собі гірше.

Місячний енергетичний вампір обожнює скаржитися на свої проблеми

Як поставити захист від енергетичного вампіра сіллю

Вчення фен-шуй передбачає захист сіллю як мінералом. Слов'яни також залишали її на обідньому столі в незакритій солонці – вважалося, що негативна енергія, що виходить від осіб, моментально гасилася.

Можна провести наступний ритуал:

 • Запасіться товстої чавунною сковородою і, звичайно ж, сіллю. Знадобиться придбати пачку солі крупного помелу
 • Тримайте сковороду на вогні до тих пір, поки вона не розжариться
 • Висипте потім на неї половину пачки
 • Дочекайтеся моменту, коли сіль прокалится, тобто почне видавати потріскуючий звук
 • Тримаючи сковороду в правій руці, обійдіть по периметру житло. Неголосно читайте «Отче наш»

ВАЖЛИВО: Не поспішайте. В кожному кутку затримайтеся на деякий час.

Для ритуалу від энеретического вампіризму підійде лише сіль крупного помелу

Як поставити захист від енергетичного вампіра дзеркалом

Принцип убезпечення себе від впливу енергетичного вампіризму простий: як тільки починається спілкування з неприємною особою, необхідно представити дзеркало. Причому не маленьке, а цілу стіну з відбиваючої поверхні!

Розташувати її слід акурат між собою і вампіром. Як тільки людина починає посилати негатив у вашу сторону, дана стіна успішно його відображає. Уявіть подібний метод дуже ясно і захист готова!

Дзеркало, яке ви представляєте для захисту від енергетичного вампіра, повинно бути великим, приблизно як це

Як поставити захист від енергетичного вампіра змовою, молитвою?

Спробуйте використовувати наступний змову:

«Стану я, раб божий (ім'я), благословясь, піду, перекрестясь, з хати дверима, з двору воротами, на високу східну сторону, на окіяні-синє море. На окияне-синьому морі є острів, на цьому острові є камінь, на камені стоїть собор, в цьому соборі престол. За цим престолом орел-отець Володимир, Ілля-Муромець і мати Пресвята Богородиця. Я прийшла до вас просити і благати від колотья, від ломотья, від ниття, від дівки-простоволоски, від мужика-чаклуна, від дикого очі, від вітряного захистити мене, рабу божу (ім'я)».

Що стосується молитов, то можна виголосити молитву до Богородиці:

«Богородице Діво, радуйся, Благодатна Маріє, Господь з Тобою; благословенна Ти між жінками і благословенний плід, народжений Тобою, бо Ти народила Спасителя Душ наших».

ВАЖЛИВО: Надзвичайно важливо, щоб всі ці слова були не просто механічним озвучуванням, а посилом, що йде від душі.

Молитви і замовляння можуть допомогти в боротьбі з енергетичними вампірами

Камінь-захист від енергетичного вампіра

Агат — вважається найкращим засобом захисту від негативу. Всі спроби енергетичних вампірів викликати у вас емоції будуть приречені на провал. Негативні ж аргументи, спрямовані в вашу сторону, успішно вберуться каменем.

Агат чудово вбирає негатив, що виходить від енергетичних вампірів

Гагат – камінь, яким давно користуються як оберегом від негативних сил. Здатний навіть забирати собі погані думки, які можуть з'явитися у господаря.

Браслет з гагату — відмінний засіб від енергетичного вампіризму

Тигрове око – з ним енергетичних вампірів можна не боятися. Весь негатив, який буде спрямований на власника каменю, відскочить вмить. Існує думка, що, якщо поруч виявляється погана людина, тигрове око стає тепліше або додає у вазі.

Тигрове око — камінь, який підкаже власнику, що поруч знаходиться енергетичний вампір

Оберіг — захист від енергетичного вампіра

Осиковий кілок – це не просто частина фольклору про вампіра, питущому кров. Річ, виготовлена з цього дерева, чудово допоможе при контакті з енергетичним вампіром. Вважається, що осиковий оберіг почне темніти в той момент, коли вампір спробує встановити контакт.

ВАЖЛИВО: З цієї причини варто носити таку корисну річ при собі постійно.

Намистини з осики подадуть сигнал своєї власниці про те, що поруч знаходиться енергетичний вампір

Гірський кришталь – ще один відмінний оберіг. Маленький його шматочок додайте в якій-небудь таку ж невеликий прозорій коробочці. Коробочку, в свою чергу покладіть, наприклад, в кишеню одягу або сумку.

Невеликого шматка гірського кришталю вистачить для нейтралізації енергетичного вампіра

Свіжі фрукти – доступний і приємний оберіг. Після вживання цих дарів природи людина відновлює енергетичне поле.

Свіжі фрукти — найкращий оберіг від енергетичних вампірів

Амулет-захист від енергетичного вампіра

<>Символ сонця – сильний тоді, коли людина носить його на тілі. Абсолютно неважливо, в традиціях якогось народу зображений сонячний диск. Енергетика амулета віджене неприємних людей на пристойну відстань від вас.
Амулет-сонце віджене енергетичних вампірів

Конюшина – ще один загальновизнаний символ, який захищає від поганого і приносить удачу. Дерево, срібло, золото – підійде для виготовлення абсолютно будь-який матеріал. Вважається, що особливо добре справляється з енергетичними вампірами-чоловіками.

Амулет-конюшина особливо добре захистить від енергетичних вампірів сильної статі

ВАЖЛИВО: Домашні тварини, як не дивно, теж є чудовими амулетами. Вони обдаровують господарів такою кількістю позитивної енергії, що часом ніякі негативні наміри ззовні не страшні!

Проводьте більше часу з вихованцем — і він стане захистом від енергетичного вампіризму

Руна — захист від енергетичного вампіра

Руни Перт і Хагалаз відмінно допомагають ухилитися від енергетичного посягання. Причому бажано, щоб вони були об'єднані в тандем – у такому разі ефект буде посилено багаторазово:

 • Перт є символом відродження. Ця Руна наділяє людину запасом енергії
 • Хагалаз – ще один згусток енергетики. На відміну від Перт, вона стихійна. Тим не менш, така руна вчить свого володаря розсудливості і терплячості
Руна Перт від енергетичного вампіризму
Руна Хагалаз від енергетичного вампіризму

Мудрі — захист від енергетичного вампіра

Переплетені пальці – відмінна мудра, яка успішно доповнить уявні кокон або дзеркало. Долоні варто повернути до тіла, а потім розташувати напроти сонячного сплетіння.

Ось так потрібно сплести пальці для захисту від енергетичних вампірів

«Щит Шамбали» — стисніть одну долоню в кулак і прикладіть його до розкритої долоні іншої руки. Така мудра і захищає, і відновити тонус допомагає. Бажано долоні розмістити близько сонячного сплетіння.

ВАЖЛИВО: Для того щоб енергетика відновилася, потримайте мудру близько 5-15 хвилин.

Мудра Щит Шамбали допоможе відновити енергетику після контакту з енергетичним вампіром

Як би ви не намагалися уникнути такого явища, як енергетичний вампіризм, в житті неодмінно зустрінеться хоча б одна людина, яка буде емоційно виснажувати. Але якщо навчитися захищатися від цієї неприємності, ніякий негатив не страшний!