Продукти, що викликають рак у жінок: думка вчених

Огляд продуктів, які викликають рак.

Серед науковців та лікарів постійно ведуться дослідження щодо факторів, які призводять до розвитку раку. В цій галузі вчені істотно просунулися. У цій статті ми розповімо, які продукти здатні викликати рак у жінок.

Продукти, що викликають рак у жінок: думка вчених

Зверніть увагу, що практично 70% ракових захворювань можна уникнути, скорегувавши харчування і дотримуючись певної дієти. Вчені довели, що деякі продукти дійсно сприяють розвитку онкології і зростання злоякісних пухлин. Нижче представлений список найбільш шкідливих продуктів.

Список:

 1. Червоне перероблене м'ясо. Це стосується шинки, салямі, грудинки. Справа в тому, що для того щоб така продукція довго зберігалася, виробники додають у неї нітрати, нітрити. Під впливом температури в організмі вони перетворюються в певне з'єднання, що провокує виникнення раку.
 2. Попкорн. Сам попкорн не шкідливий, мається на увазі товар, який продається в пакетах і готується безпосередньо в них. Справа в тому, що зворотна сторона пакетів покрита спеціальним шаром, який перешкоджає відсиріванню попкорну. При нагріванні в мікрохвильовці частина шкідливих речовин з цієї упаковки потрапляє в попкорн, який і вживають люди. Зазвичай такі товари набувають в Америці, у країнах Європи. У нас поки що такий сервіс не дуже розвинений, тому що продається приготований попкорн. <>
  Попкорн
 3. Продукти, які містять генетично модифіковані організми. Справа в тому, що боротися з цим дуже складно, так як в нашій країні поки ще на лотках з овочами та фруктами не пишуть, де органічні, а де ні. Відповідно у наших жителів поки немає можливості повністю виключити геномодифіковану продукцію зі свого раціону.
 4. У список продуктів, які провокують рак, увійшли також цукор і цукровмісні продукти. Сам цукор не є стимулятором розвитку клітин раку. Але доведено, що люди, які постійно вживають величезну кількість цукру, страждають ожирінням, зайвою вагою, артрит та артроз. У зв'язку з цим підвищується ризик розвитку ракових захворювань. Тому постарайтеся виключити зі свого раціону продукти, що містять багато цукру, кондитерські вироби, цукерки, випічка, солодкі напої і газовану воду.

  Газована вода
 5. До продуктів викликають рак, належать і різноманітні снеки з величезною кількістю рослинного масла. Саме по собі масло не є шкідливим, воно абсолютно безпечне, але тільки в свіжому вигляді. Виробники чіпсів дуже часто обсмажують їх кілька разів на одному і тому ж маслі, що провокує утворення жирів, які змінюють свою структуру і можуть спровокувати розвиток онкології.
 6. Продукти, які містять в собі молоко, тобто не чисті молочні продукти, а молоковмісні продукти. Тобто сирний продукт. Це дешеві виду сиру, плавлених сирків, спреди, різноманітний дешевий маргарин. Нагадують пластик на смак, скриплять на зубах. Вони містять у величезній кількості пальмове, кокосове масло, яке є геномодифікованих. Крім того, такі олії містять трансжири, які також сприяють розвитку ракових захворювань.

  Сир
 7. Тістечка, бісквіти, торти. На жаль ця смачна їжа також належить до продуктів, що підвищує ризик розвитку раку. Справа в тому, що при приготуванні яких страв, часто вводять комбіноване масло, трансжири, а також з них готують не тільки тісто, але ще й крем. Відповідно до тортики і тістечка може бути величезна кількість шоколаду, який містить кокосове масло, а також трансжири, маргарин. Саме це стає причиною розвитку ракових клітин в організмі.
 8. Копчені продукти. Це пов'язано з тим, що при їх приготуванні вводять нітрати і нітрити, які являє собою консерванти, подовжують термін придатності продукції. Крім того, такі продукти не тільки провокують розвиток раку, але ще й стають причиною появи проблем з шлунком.

  Копченості
 9. Штучно вирощена риба. Вся рибна продукція, яка спеціально вирощується на продаж, є шкідливою. Риба міститься на невеликих площах, відповідно спостерігається перенаселення. Така риба дуже часто страждає від різноманітних недуг і захворювань. Щоб перешкоджати недуг, рибу годують різноманітними антибіотиками, біологічними добавками, що негативно позначається на якості. Тому віддавайте перевагу диким рибам, що були виловлені у водоймах або море.

Відповідно, для того щоб продовжити своє життя, необхідно скорегувати харчування і виключити деякі продукти зі свого раціону. До них відносяться продукти, що містять цукор, комбіновані жири, перероблена м'ясна продукція, тобто ковбаса, а також різноманітні снеки і генномодифіковані продукти. Тобто необхідно харчуватися здоровою їжею, включати свіже олію, натуральні органічні фрукти, овочі, а також свіже м'ясо, яке необхідно готувати самостійно.

ВІДЕО: Продукти, що викликають рак у жінок