Ім'я Палажка і Поліна, Поля, Аполлінарія: різні імена чи ні? Чим відрізняється ім'я Палажка від Поліна, Поля, Аполлінарія? Пелагея або Поліна: як правильно називати ім'я?

У цій статті описуються три імені: Поліна, Пелагея, Аполлінарія. У чому їх різниця?

Коли батьки хочуть назвати свою новонароджену дочку, вони підшукують красиве і незвичайне ім'я. Хочеться, щоб у дитини було особливе ім'я — рідкісне і неповторне. Але буває так, що імена начебто схожі, але вони різні. Наприклад, Пелагея, Поліна і Аполлінарія — однакові імена або різні? Давайте розбиратися в цій статті.

Ім'я Палажка і Поліна, Поля, Аполлінарія: різні імена чи ні?

Ім'я Палажка і Поліна, Поля, Аполлінарія: різні імена чи ні?

Всі ці імена дуже красиві і незвичайні. Зараз рідко дівчаток так називають. Але, якщо дати одне з цих імен дівчинці, то решта будуть похідними іменами? Ім'я Палажка і Поліна, Поля, Аполлінарія: різні імена чи ні?

  • Пелагея і Поліна — це різні імена. У них навіть будуть різні характеристики. Пелагея з грецької перекладається, як «морська», «шлях», а Поліна — «сонячна».
  • Поля — це скорочена і ласкава форма імені Поліна. Виходить, що це однакові імена.
  • Поліна — так раніше називали дівчаток у Польщі та у Франції. Пелагея — це чисто російське ім'я.
  • Але часто дівчаток з ім'ям Пелагея називають Поліною або Полів. Це неправильно, так як це різні імена.
  • У церкви немає такого імені Поліна і тому під час хрещення дівчинку записують, як Аполлінарія.
  • До речі, Аполлінарію теж часто називають Поліною або Полів. Це більш правильно, ніж називати Пелагею Поліною, хоча теж помилково.
  • Ще є версія, що ім'я Палажка пішла від імені Аполлінарія, і це правда. Але незабаром ці імена стали самостійними і вважалися абсолютно різними.

Висновок: Поліна і Поля — це однакові імена. Пелагея, Поліна і Аполлінарія — це різні імена.

Пелагея або Поліна, Аполлінарія: як правильно називати повне ім'я?

Пелагея або Поліна, Аполлінарія: як правильно називати повне ім'я?

 

Перед тим як дати ім'я дитині, батьки завжди шукають його повну форму, щоб воно гарно поєднувалося з по батькові. Пелагея або Поліна, Аполлінарія: як правильно називати повне ім'я? Всі ці три імені повністю так і будуть звучати — Пелагея, Поліна, Аполлінарія.

Чим відрізняється ім'я Палажка від Аполлінарії?

Як було сказано вище, ім'я Палажка походить від імені Аполлінарія. Але зараз це зовсім різні два імені. Навіть у церкві, коли проводять обряд хрещення для дівчаток з ім'ям Поліна, запитують у батьків під яким ім'ям вони будуть хрестити дочку: Пелагея або Аполлінарія.

Відмінність імені Пелагея від Аполлінарії полягає у тлумаченні з давньогрецької мови. Ім'я Палажка означає «морська», а Аполлінарія — «присвячена Аполлону».

Можна Пелагею називати Аполлінарією?

Можна Пелагею називати Аполлінарією?

Ім'я дається батьками після народження. Цим ім'ям людини називають потім в дитячому садку, школі, інституті і на роботі. Але іноді до людини «приклеюється» інше, схоже за змістом ім'я. Наприклад, можна Пелагею називати Аполлінарією?

Як говорилося вище, це різні імена, але ім'я Палажка пішла від Аполлінарії. Тому, якщо дівчинка, дівчина чи жінка не проти, щоб її так називали, то значить можна.

Порада: Якщо вам хочеться по-іншому назвати людину, то спочатку запитайте у нього дозвіл.

У будь-якому випадку, всі ці три імені дуже красиві, і якщо перед вами стоїть дилема, то подумайте про те, яке ім'я більше підійде вашій дитині. Також варто враховувати, що Пелагея і Аполлінарія — це старорусские імена, які через 10-15 років можуть звучати дивно, так як з'являться нові сучасні імена. Хоча мода на старі імена повертається, тому рішення потрібно приймати тільки індивідуально.

Відео: Значення імені Аполлінарія