Служба підтримки клієнтів Алиэкспресс: онлайн чат, допомогу. Як зв'язатися зі службою підтримки, з адміністрацією Алиэкспресс і написати листа на електронну пошту? Є на Алиэкспресс телефон гарячої лінії, як туди подзвонити?

Якщо у вас виникли питання по замовленню, напишіть на Алиэкспресс чат в режимі онлайн.

Алиэкспресс — популярна торгова майданчик у колах шоппер. Тут низькі ціни, зручний інтерфейс сайту, вибір і замовлення товару. Подобається шопоголікам і величезний асортимент товару, адже на цьому торговельному майданчику можна купити все, що необхідно для себе, будинки, роботи.

  • Природно, як і в інтернет-магазинах, на Алиэкспресс не кожна покупка може бути вдалою.
  • Що робити в цьому випадку? Як звернутися в службу підтримки? На яку електронну адресу написати лист? На ці та інші питання ви знайдете відповіді в статті нижче.
  • Якщо ви ще тільки збираєтеся зареєструватися на сайті, то зробити це буде простіше після прочитання статті на нашому сайті. Також можна вивчити відеоінструкції та зареєструватися за ним.

Служба підтримки Алиэкспресс — допомогу: часто задавані питання

Покупцю може знадобитися допомога на будь-якій стадії замовлення. При виникненні будь-яких питань або спірних ситуацій, зверніться в службу підтримки Алиэкспресс. Тут можна знайти відповіді на актуальні питання. Прочитайте весь список питань, і можливо, ви знайдете рішення своєї проблеми. Натисніть на питання і перед вами з'явиться відповідь.

Порада: Не варто писати в службу підтримки з будь-якого приводу. Це завантажить роботу фахівців, і тому час відповіді може бути довгим.

Прочитати часті питання і відповіді до них можна, якщо перейти на вкладку «Допомога» на головній сторінці сайту.

Служба підтримки Алиэкспресс — допомогу: часто задавані питання в розділі Допомога

Ось список питань, які найчастіше задають покупці на Алиэкспресс. Відповіді на них вже опубліковані в кожній активним посиланням питання, тому більшість виникаючих проблем вдається вирішити миттєво.

Служба підтримки Алиэкспресс — допомогу: часто задавані питання

Служба підтримки клієнтів Алиэкспресс — адміністрація: онлайн-чат російською мовою

Написати адміністрації можна в онлайн-чаті. Віртуальний фахівець готовий допомогти з 7 ранку до 1 години ночі за московським часом. Якщо потрібно терміново звернутися в інший час, то зробити це краще через англомовний сервіс або електронну пошту. Щоб звернутися в службу підтримки клієнтів Алиэкспресс російською мовою:

Натисніть на розділ «Допомога» на головній сторінці сайту. Зайдіть в меню під вкладкою «Центр допомоги».

Служба підтримки клієнтів Алиэкспресс — адміністрація: онлайн-чат російською мовою

Потім на сторінці зліва ви побачите вікно з чатом російською мовою. Натискайте на кнопку «Онлайн чат».

Служба підтримки клієнтів Алиэкспресс — онлайн-чат російською мовою

Перед вами відкриється вікно, в якому співробітник адміністрації звернеться до вас і попросить вас описати проблему.

Служба підтримки Алиэкспресс — адміністрація: онлайн-чат російською мовою

Запитайте те, що вас цікавить, і моментально отримаєте рішення проблеми. Після розмови з оператором, служба запропонує оцінити якість сервісу. Вам потрібно буде натиснути на відповідну кнопку.

Служба підтримки клієнтів Алиэкспресс — оцінка якості роботи

Ваша оцінка допоможе зробити сервіс ще краще.

Служба підтримки Алиэкспресс: як звернутися робота через Єву?

Отримати відповідь на свій виникле питання на Алиэкспресс можна робота через Єву. Цей робот непогано допомагає, якщо треба одержати довідку по актуальні питання. Але, якщо у вас проблема складніша, пов'язана з особистим замовленням, тоді краще написати в службу підтримки. Єва відповідає тільки англійською мовою. Як звернутися робота через Єву?

У тому ж розділі «Допомога», як було описано вище, зайдіть у вкладку «Центр допомоги». Справа внизу є вікно з віртуальним помічником. Натисніть на «Задати питання».

Служба підтримки Алиэкспресс: як звернутися робота через Єву?

Запити пишіть також на англійській мові. Робот Єва відповідає моментально — зручно і швидко.

Як дізнатися електронну адресу Алиэкспресс і написати листа?

Багатьом людям простіше написати лист в електронному вигляді, ніж спілкуватися в чаті. Як дізнатися електронну адресу Алиэкспресс і написати листа? Дізнатися адресу електронної пошти можна у вкладці «Гід покупцям» за цим посиланням.

Внизу сторінки знайдіть активне посилання «Служба підтримки». Натисніть на неї і ви потрапите на сторінку, на якій є адреси електронної пошти Алиэкспресс.

Як дізнатися електронну адресу Алиэкспресс і написати листа?

Написати в Алиэкспресс можна за такими електронними адресами:

Як написати лист на Алиэкспресс?

Лист пишіть англійською мовою. Варто відзначити, що така форма використовується покупцями в крайніх випадках, зручніше писати в чаті. Відповіді на лист можна чекати місяць і навіть довше.

Є на Алиэкспресс телефон гарячої лінії та як туди подзвонити?

Є на Алиэкспресс телефон гарячої лінії та як туди подзвонити?

Телефон гарячої лінії — це найзручніший спосіб задати питання. На Алиэкспресс є телефон гарячої лінії, але зателефонувати ви зможете тільки в роумінгу. Тому заздалегідь поповніть рахунок телефону, щоб вам вистачило грошей на розмову. Використовувати цей метод для вирішення проблем потрібно лише в крайніх випадках, коли необхідна якісна консультація.

Як подзвонити? Звертатися доведеться за телефонами, які вказані на сайті Алібаба, так як у Алиэкспресс немає своїх номерів гарячої лінії. Пройдіть по цьому посиланню, щоб зробити онлайн-дзвінок.

Порада: Приготуйтеся розмовляти з оператором англійською мовою.

Способів звернення до фахівців Алиэкспресс багато. Якщо виникла проблема, вибирайте зручніший метод зв'язку з адміністрацією, і вирішуйте всі питання, що виникли.

Відео: як звернутися до адміністрації сайту Aliexpress?