Залаин – крем, свічки, мазі, таблетки від молочниці, грибка, позбавляючи: склад, показання, інструкція по застосуванню, аналоги, відгуки, протипоказання і побічні ефекти, ціна, Залаин: як швидко допомагає, як застосовувати при вагітності, лактації, чолові

Залаин — інструкція по застосуванню.

Зміст

Сучасна людина необмежений у виборі лікарських препаратів, тому, прийшовши в аптеку, найчастіше купує максимально розрекламовані засоби. Але на превеликий жаль, вони не завжди ефективні, хоча можуть коштувати чималі гроші.

Люди, піддавшись на рекламний трюк, зовсім не замислюються про те, що дорогі ліки має дешеві аналоги, які здатні досить швидко боротися з хворобами. Саме тому в нашій статті ми хочемо розповісти вам про противогрибковом засобі Залаин, вартість якого набагато нижча, ніж у інших подібних препаратів.

Залаин — крем, свічки, мазі, таблетки від молочниці, грибка, позбавляючи: склад

Залаин — крем, свічки, мазь: склад

Залаин — це потужне протигрибковий засіб, що володіє яскраво вираженими антімікотіческімі властивостями. Як показує практика, вже після першої обробки шкіри або слизових цими ліками, можна відчути помітний терапевтичний ефект. Завдяки тому, що воно володіє достатньо широким спектром дії, з його допомогою можна боротися практично з усіма відомими грибковими інфекціями.

Активною речовиною даного препарату є сертаконазол, який одразу після потрапляння на дерму починає руйнувати мембрани грибків. Крім цього, в складі даного лікарського засобу є добавки, які допомагають боротися з наслідками грибкової інфекції. Вони сприяють тому, щоб у місцях максимального скупчення патогенних мікроорганізмів пішов на спад запальний процес, а сама шкіра почала швидше відновлюватися.

За ці процеси відповідають етиленгліколь, поліетилен гліколь, гліцериди, сорбінова кислота. Так, і не думайте, що така велика кількість допоміжних добавок знижує ефективність активного лікуючого речовини. Насправді що в мазях, що в свічках їх кількість не перевищує 30%.

Сертаконазол і Залаин — як працюють: лікувальний ефект, від чого допомагає, показання до застосування

Показання до застосування препарату

А тепер давайте розберемося чому ж так ефективний даний протигрибковий препарат. Потрапляючи на дерматологічні покрови, він не всмоктується в кров, а починає впливати безпосередньо на вогнище інфекції. Завдяки цьому активна речовина буквально відразу ж починає зруйнувати внутрішньоклітинні мембрани грибків, тим самим сприяючи їх загибелі.

Крім цього, речовину сертаконазол дуже швидко впроваджується у патогенні клітини і робить їх сприйнятливими до солі і води, які згодом повністю їх руйнують. Зважаючи на це, якщо ви будете регулярно наносити Залаин на шкіру, то буквально за 10-14 днів зможете позбутися від самої тяжкої грибкової інфекції.

Показання до застосування препарату:

 • Лишай різної локалізації
 • Грибок ступень і гомілок
 • Мікоз кистей рук
 • Паховий грибок у жінок і чоловіків
 • Кандидоз
 • Себорейний дерматит

Залаин — крем, свічки, мазь — інструкція по застосуванню

Залаин — інструкція по застосуванню

Перед тим як розповісти вам як правильно використовувати дане протигрибковий засіб, хочеться уточнити що наносити його на шкіру або слизові оболонки треба після проведення гігієнічних процедур. Така проста, на перший погляд, процедура допоможе прибрати сліди життєдіяльності патогенних мікроорганізмів і це посприяє швидшому проникненню активної речовини у внутрішньоклітинні мембрани.

Так, і пам'ятайте, що проводити цю процедуру краще всього засобом, який володіє легким знезаражувальним ефектом. Зважаючи на це, можете приготувати слабкий содовий розчин і використовувати його для вмивання або підмивання.

Рекомендації по використанню:

 • Крем. Більше всього підходить для лікування мікозу кистей рук і себорейного дерматиту. Цей засіб треба наносити на шкіру таким чином, щоб оброблений був не тільки сам вогнище, а і дерма навколо нього. В ідеалі ви повинні захопити ще 1 см навколо ураженого місця. Наносити дане ліки на шкіру треба 1-2 рази на добу протягом 4-7 днів.
 • Свічки. Цей вид протигрибкового засобу ідеально підходить для лікування женка молочниці. Все що вам треба буде зробити в цьому випадку, прийняти зручну позу і ввести свічку максимально глибоко у піхву. Правда пам'ятайте, що і в цьому випадку вам обов'язково треба буде підмитися і вимити руки будь-лужним розчином.
 • Мазь. Подібне ліки найчастіше використовують для лікування мікозних уражень стоп і пахового грибка. Наносять його виключно на очищені і висушені покрови. Для того щоб повністю позбутися від грибкової інфекції, вам треба буде обробляти маззю шкіру 2-3 рази на день не менше одного тижня.

Залаин: як швидко допомагає, коли настає ефект, скільки днів діє?

Залаин діє ще 7 днів після останнього використання

Що стосується того, наскільки швидко Залаин допомагає боротися з грибковими інфекціями, то однозначно можна сказати що помітне полегшення ви відчуєте вже в перші години. Як показує практика, вже через годину після використання ліки його активна речовина повністю впроваджується в клітини патогенних мікроорганізмів і починає їх руйнувати. А як тільки цей процес відбувається, починається поступове зникнення неприємних симптомів.

Винятком з правил є тільки запущена хронічна форма кандидозу, мікозу або дерматиту. У цьому випадку від першого використання до помітного терапевтичного ефекту пройде не менше 48 годин. Що стосується того, скільки діє препарат, то всі дослідження показали, що після закінчення його використання активна речовина затримується на шкірі ще на 5-7 днів, і весь цей час перешкоджає повторному інфікуванню.

Зважаючи на це, жінки, які збираються лікувати з його допомогою молочницю, не повинні перевищувати лікувальну дозу і використовувати більше однієї свічки. У більшості випадків для позбавлення від кандидозу вистачає одноразового введення препарату і після цього настає повне одужання. Правда в цьому випадку ви повинні враховувати, що і ваш статевий партнер повинен пролікуватися від молочниці.

Залаин при вагітності, в 3 триместрі: як застосовувати?

Залаин при вагітності

Відразу ж хочеться сказати, що, хоча використання Залаина в 3 триместрі вагітності допускається, в останні 2 тижні перед пологами використовувати його небажано. Це пов'язано з тим, що він затримується на шкірі і слизових приблизно на тиждень. А це означає, що якщо пологи почнуться раніше, ніж їх чекала жінка, то активна речовина потрапить на шкіру новонародженого, що згодом може стати поштовхом до розвитку алергічної реакції.

Використання препарату в самому кінці вагітності допускається тільки в тому випадку, якщо молочниця знаходиться в самій гострій фазі і є загроза інфікування малюка. Зважаючи на це, якщо ви помітили, що у вас є симптоми кандидозу, тоді не відкладайте його лікування і постарайтеся повністю позбавитися від нього до 8 місяця. Адже як зрозуміло з усього вище написаного і сама молочниця, і лікарський засіб можуть стати причиною проблем зі здоров'ям у щойно народженого малюка.

Що стосується того, як застосовувати Залаин під час вагітності, то робиться це стандартним способом. Якщо ви використовуєте крем або мазь, тоді просто обробляйте ними шкіру 2-3 рази на день. Якщо ж вам треба лікувати вагінальну проблему, тоді введіть всього лише одну свічку і пару днів поспостерігайте за виділеннями. Цілком ймовірно одноразового введення буде досить для повного одужання.

Залаин при лактації, годування груддю: як застосовувати?

Залаин при лактації, годування груддю

Що стосується використання препарату під час лактації, то однозначно можна сказати, що застосовувати його можна цілком спокійно. Так як даний засіб навіть при тривалому використанні не потрапляє в кров, то застосовувати його можна як для лікування зовнішніх, так і внутрішніх грибкових інфекцій.

Під внутрішніми мається на увазі кандидоз піхви. Єдине, що ви повинні враховувати, що протигрибковий засіб ні в якому разі не повинно потрапляти на ареоли сосків. Якщо малюк проковтнути хоча б маленьку частину цього ліки, то проблеми з травленням йому будуть забезпечені. Зважаючи на це, під час лікування ви повинні будете максимально ретельно ставитися до своєї гігієни. По можливості наносити мазь або крем на шкіру в гумових рукавичках.

Якщо ж вийшло так, що вам довелося обробити уражені місця без додаткового захисту, тоді після обробки дерми обов'язково промийте руки лужним засобом і тільки після цього торкайтеся до своїх грудей.

Залаин при місячних: чи можна і як застосовувати?

Залаин при місячних

Більшість гінекологів досить скептично ставляться до використання вагінальних свічок під час місячних. Свою думку вони аргументують тим, що більша частина активної речовини все одно вийде з піхви разом з менструальної слизом, не надавши при цьому потрібного терапевтичного впливу.

Інші ж фахівці, взагалі, забороняють використовувати подібні лікарські засоби з причини того, що вони все одно нічого не вилікують, а лише викличуть звикання до препарату і, як наслідок, організм не буде реагувати адекватно. Саме тому протигрибкові вагінальні свічки прописуються жінкам тільки в тому випадку, якщо кандидоз протікає дуже гостро і немає можливості чекати, коли закінчаться місячні.

Правда, ви повинні враховувати, що для того, щоб активна речовина могла надати терапевтичний ефект воно повинно залишатися в піхві максимально довго. А це означає, що дівчині доведеться ввести свічку і постаратися хоча б 40-50 хвилин полежати, не рухаючись і не напружуючись.

Залаин: як застосовувати чоловікам?

Залаин для чоловіків

У випадку з чоловіками для лікування грибкових інфекцій застосовується Залаин у вигляді мазі і крему. Що стосується свічок, то хоча і вважається, що при вагінальному введенні виявляється невеликий терапевтичний ефект, у випадку з чоловічим будовою статевих органів активна речовина не може надати практично ніякого впливу. Як правило, лікування мікозу, позбавляючи або дерматиту проводиться цілком стандартним чином.

Невелику кількість мазі наноситься на шкіру і втирається легкими рухами. Так, і запам'ятайте, що наявність дрібних ранок і тріщин не є протипоказанням до використання засоби. Так воно посилює регенераційні процеси, то крім боротьби з патогенними бактеріями, додатково сприятиме загоєнню ранок. Окремо хочеться сказати про лікування кандидозу статевого члена. У цьому випадку засобом треба мазати не тільки головку члена і вуздечку, а і всі складки шкіри.

Так, і наносити крем треба після підмивання і максимально чистими руками. Як показує практика, на початкових стадіях вистачає одноразової обробки ураженого місця на добу протягом 2 тижнів. Якщо ж грибок посилився, то наносити крем треба 2 рази на день протягом 3-4 тижнів.

Де можна купити Залаин — крем, свічки, мазі, таблетки, скільки коштує?

Купувати Залаин найкраще в аптеці

Якщо вас цікавить питання де можна купити якісний Залаин, то однозначно можна сказати, що робити це краще всього в сертифікованих аптеках. Головною перевагою аптечних пунктів є навіть не наявність всіх сертифікатів якості, а можливість зберігати ліки правильно. Адже якщо воно буде зберігатися при дуже високих або дуже низьких температурних показниках, то протигрибковий ефект від ліків знизиться до мінімуму, і в результаті цього воно стане непридатним для боротьби з грибковою інфекцією.

Якщо ж ви будете купувати Залаин через інтернет, тоді обов'язково переконайтеся, що сайт, який займається її розповсюдженням має хороші відгуки і працює тривалий термін. В залежності від країни виробника Залаин може коштувати від 300 до 500 рублів.

Залаин: протипоказання і побічні ефекти

Залаин: протипоказання і побічні ефекти

Ще одним протипоказанням вважається непереносимість організмом одного з компонентів. В цьому випадку навіть найменша доза протигрибкового засобу може спровокувати шкірний висип і сильний свербіж.

Побічні ефекти від застосування препарату:

 • Почервоніння дерматологічних покривів
 • Контактний дерматит
 • Алергія
 • Відчуття поколювання
 • Ледве помітний свербіж відразу після нанесення

Залаин і Дифлюкан: чи можна їх використовувати разом?

Залаин: використання з Дифлюканом

Для тих, хто не знає Дифлюкан, як і Залаин, теж є протигрибковим засобом, яке ефективно лікує грибкову інфекцію різної локалізації. Більш того, ці два препарати абсолютно однаково впливають на патогенну мікрофлору. А це означає, що і Дифлюкан і Залаин спочатку руйнують внутрішньоклітинні мембрани грибків, а потім блокують запальний процес на шкірі і слизових.

З усього цього можна зробити тільки один висновок, якщо ви вже почали лікувати грибкову інфекцію Залаином, тоді підключати до терапії ще Дифлюкан немає сенсу. Такими діями ви тільки збільшите дозу активної речовини, а це загрожує негативними наслідками.

Залаин: аналоги

Залаин: аналоги

Залаин, як і будь-який інший препарат має досить багато аналогів, які теж відмінно справляються з микозной інфекцією. Зважаючи на це, якщо вам з якихось причин не подобається дане ліки, тоді спробуйте підібрати собі що-небудь інше.

Так, і якщо ви не хочете погіршити свій стан, тоді перед покупкою обов'язково проконсультуйтеся з лікарем. Він зможе адекватно оцінити ваш стан і зрозуміти наскільки ідеально підходить вам інший протигрибковий препарат.

Аналоги Залаина:

 • Ороназол
 • Дермазол
 • Микофлюкан
 • Флюкостат
 • Макмірор
 • Еконазол
 • Клотримазол
 • Метромикон
 • Ністатин
 • Овумикс
 • Пімафуцин
 • Сертомакс
 • Онабет
 • Кандисан

Що краще: Залаин або Ливарол, Пімафуцин, Клотримазол, Тержинан?

Що краще: Залаин або Пімафуцин

Якщо вас цікавить питання який з вищезгаданих препаратів найкраще справляється з грибковими інфекціями, то однозначно можна сказати що при правильному використанні всі вони однаково ефективно позбавить вас від проблеми. Просто ви повинні пам'ятати, що грибки досить живучі і, якщо ви дасте їм хоча б найменший шанс, вони знову почнуть розмножуватися і вражати ваші дерматологічні покрови.

Тому якщо ви хочете позбутися від кандидозу або мікозу раз і назавжди, тоді крім лікування не забувайте про особисту гігієну, і обов'язково прасуйте весь свій одяг і постільну білизну. Також пам'ятайте, що правильне харчування і сприятлива обстановка є найкращими помічниками протигрибкових засобів.

Залаин: відгуки

Залаин: відгуки

Олена: Молочниця мучила мене майже 3 роки. Лікувала її всіма доступними засобами, але вона регулярно поверталася, причому кожен наступний раз позбавлятися від неї було все складніше і сильніше. Мій гінеколог порадив мені підвищити імунітет і відмовитися від солодких продуктів і випічки. На 4 місяці я забула про свою проблему, але як тільки почалася нервування на роботі, з'явилася і молочниця.

Саме в цей період я дізналася про Залаине і вирішила спробувати. Купила свічки, одну ввела відразу ж після приходу додому, іншу в якості профілактики через 7 днів. В цей раз сталося диво, і я вже більше 8 місяців не відчуваю неприємних симптомів.

Олександра: Відвідуючи громадський басейн, підхопила грибок стопи. Спочатку намагалася боротися з ним народними засобами, але результат отримувала буквально на пару днів. Крім цього, нормального лікування заважало ще й те, що на роботі мені доводилося весь час носити сувору закрите взуття.

Тому дізнавшись про Залаине з інтернету, вирішила спробувати лікуватися саме їм. Перші 3 дні якихось змін не було помітно, але приблизно на 5-тий день шкіра почала світлішати, а ще через 3 дні відновилася повністю.

Відео: Нехай гриби ростуть тільки в лісі