Я заміжня, у відносинах, але закохалася в іншого — що робити? Як вчинити, якщо полюбила іншого?

Закоханість — це прекрасно, але коли є чоловік або постійний партнер, то це може стати проблемою. Як же бути в такому разі та чи варто розривати стосунки, якщо закохалася в іншого?

Кожному хочеться любити і бути коханим. Дівчаткам хочеться зустріти принца і жити довго і щасливо. І дуже добре, якщо шлюб був укладений від великої любові і в ньому немає сильних проблем. Але тільки в житті бувають різні ситуації, на які складно реагувати нормально, тому що незрозуміло, як правильно вчинити. На жаль, буває таке дуже часто і шукати вихід досить важко, але все ж можливо.

Що робити, якщо полюбила іншого?

Закохалася в іншого

Здається, начебто все відмінно — є сім'я, хороший чоловік і діти. Що ще може бути потрібно? Але раптом з якоїсь причини з'являється той, хто порушує це щастя. Спочатку багато на свою реакцію дивуються, але якщо чоловік теж проявляє симпатію, то виникає закоханість. Це є початком перших проблем. Можливо, спочатку ніякого почуття провини і страху не буде, але поступово вони з'являться. Та й порадитися ні з ким буде не можна, тому що зазвичай у таких справах підтримки ніхто не зробить.

Для батьків це може стати ударом, адже їх донька руйнує своє життя, а у неї такий хороший чоловік. Тому в такій ситуації можна вислухати багато поганого в свою адресу. Але ж це не говорить про те, що тепер треба піти в монастир. Так, нікому не хочеться бути в такій ситуації, але ж ніколи не знаєш, що зустрінеш нові почуття чи захочеться змін. Це просто відбувається і все. І треба обов'язково вирішувати цю проблему, тому що залишити все як є тільки можна.

  • Закохалася в іншого — не звинувачуйте себе

Це перше, що ви повинні засвоїти. Крім того, ніякої жалості у вас бути не повинно. Якщо ви не легковажна особа і не здатні кинутися на першого зустрічного, то вам варто задуматися. Ваша душа проявила себе швидше, ніж ви самі зрозуміли, що відбувається. А якщо ви і легковажні, то це стосується тільки вас і вам вирішувати, як вчинити, а свої засудження кожен нехай залишить собі.

Тому, якщо ви закохалися в іншого чоловіка, то не треба брати себе за занепалу жінку. Вам потрібно любити себе і поважати, як і раніше. Тільки в цей час треба зрозуміти, що коїться у вашому житті і як поводитися далі. А самокопанням нехай займаються ті, хто ще не зрозумів, що любов до себе найміцніша. Берегти її треба дуже ретельно і не руйнувати ні в якому разі.

  • Закохалася в іншого — розберіться, що стало причиною
Що робити, якщо закохалася в іншого?
  • Закохалася в іншого — перегляньте ставлення до чоловіка

Погляньте на чоловіка іншими очима. Згадайте, як вам було добре разом, які були почуття в самому початку. Загляньте углиб душі і спробуйте їх розбудити. Якщо вони у вас залишилися, то просто заснули, бо щоденні турботи та негаразди їх задавили.

Потрібно спробувати це виправити, тому що розлучитися завжди встигну, але ж повинен бути якийсь шанс відносин. Почуття можуть гаснути, але вони не проходять. І навіть той, хто зараз викликає у вас бурю емоцій, з часом перестане це робити. Так влаштовані всі ми.

Так, звичайно, ніхто не сперечається, що ви дійсно можете полюбити іншого, а ваш чоловік не зможе дати ніколи таких емоцій, та й не було їх. Але тільки зрозуміти, чи правда це — складно.

Якщо ви твердо впевнені, що це любов, то, напевно, думаєте не про те, що робити, а як це зробити. Якщо говорити конкретно, то вас має турбувати питання, як правильно розлучитися, щоб не було надто боляче.

Як правильно вчинити, якщо закохалася в іншого?

  • Закохалася в іншого — поставте оцінки чоловікові
Закоханість

Щоб вам було набагато простіше розібратися, чи любите ви досі чоловіка, то варто спробувати скласти список, що він не може вам дати. Пропишіть, які слова, вчинки вам подобаються, а що, навпаки, дратує. Ви повинні зрозуміти, коли вам хочеться посваритися з ним, а коли, навпаки. Це допоможе вам визначитися, сильно і взагалі чи любите ви чоловіка.

  • Закохалася в іншого — тимчасово віддаліться від іншого чоловіка

Вам нічого не має заважати. Постарайтеся обмежити спілкування з тим, хто вам сподобався. Поки ви ще не близькі, то і не треба намагатися це робити. Якщо все вже сталося, то візьміть перерву. У вас повинен бути час, щоб об'єктивно оцінити стосунки з чоловіком. В іншому випадку, можна наробити помилок, про які ви точно пошкодуєте.

  • Закохалася в іншого — подумайте, що стало причиною

Не варто поспішати скласти повну картину всього, що відбувається. Нехай для цього буде потрібно кілька днів, але ви точно можете бути впевнені, що правильно оцініть свої почуття. Подивіться на складений список і вирішіть для себе, чи варто зберігати поточні відносини? Може бути, ви просто знайшли привід відчути сильні почуття? Або ваш шлюб вже давно розвалився, а ви чомусь його підтримуєте?

Як зберегти сім'ю, якщо закохалася в іншого?

Як зберегти сім'ю?

Якщо ви прийняли рішення забути про нові почуття і зберегти сімейний спокій, то уявіть, що ви не знаєте свого чоловіка і тільки познайомилися. Вивчіть його заново, дізнавайтеся, що йому цікаво, чим вона живе і чого хоче. Знайдіть час, щоб поговорити про те, як пройшов день. Більше розмовляйте і намагайтеся знаходити компроміси. Не забувайте дякувати йому за те, що він у вас дуже хороший.

Частіше дивуйте і балуйте чоловіка. Мимоволі він буде робити те ж саме. Якщо ні, то поясніть, що хочете надати новизни відносин. Якщо і тоді він нічого не зрозуміє, то чи варто взагалі витрачати на нього свій час?

Досягли взаєморозуміння, дуже добре, тепер можна працювати над почуттями. З іншим чоловіком краще припинити все спілкування, або хоча б звести до мінімуму. Нерідко, коли почуття не розбушувалися, можна їх задавити в самому початку. Для цього постарайтеся перестати думати про чоловіка, навіть у фантазіях, адже саме там можна зайти настільки далеко, що ви станете сім'єю і проживете щасливе життя. Тільки пам'ятайте, що це тільки мрії.

Якщо ви вчасно забороніть собі всі думки про нього, не будете придивлятися, говорити з іншими про нього, то будьте впевнені, що дуже швидко ви заспокоїтеся. До того ж ваше життя буде насиченою і яскравою.

Важливо обговорити відносини з чоловіком. Якщо він перестав говорити красиві слова, захоплюватися і так далі, то скажіть, що це вас не влаштовує. Його увагу важливо для вас, як повітря. Тільки не треба замовляти скандали, інакше ви просто зіпсуєте все ще більше, а це вам точно не потрібно. Крім того, чоловік відразу стане для вас негідником, адже з тим чоловіком ви не лаєтеся. І до нього захочеться ще більше.

Якщо ви закохалися в іншого, то не варто звинувачувати себе в чомусь. Це зовсім не соромно і може статися з кожним. Ви точно цього не хотіли, адже серцю не накажеш. Але тільки не кидайтеся у вир з головою, а грамотно оцініть ситуацію і вирішуйте як бути далі. Якщо ваш шлюб ще живий і почуття модно відродити, то може бути так і варто зробити?

Відео: Заміжня, але закохалася в іншого! Як бути?