Бульонки і піксі для нігтів. Варіанти дизайну нігтів з пікс і бульонками. Огляд пікс і бульонок на Алиэкспресс

Огляд бульонок і піксі для нігтів на Алиэкспресс. Дизайн з бульонками.

Останнім часом популярні дизайни зі стразами на нігтях. Покриття можна зробити як об'ємних, так і плоским, запечатуючи під шаром скульптурного гелю. Декорують такі дизайни за допомогою бульонок або пікс. У цій статті ми розповімо, що це таке, і як ними користуватися.

Види бульонок і піксі для нігтів

Бульонки представляють не що інше, як бісер для нігтів. Це дрібні кульки, розмір яких може відрізнятися, в середньому їх діаметр варіюється від 0,6 до 2 мм. Найчастіше в дизайні разом з інкрустацією стразами використовують бульонки діаметром 0,8-1 мм. Якщо інкрустація об'ємна, і містить в собі величезну кількість дрібних елементів, то також часто використовують і більш великі бульонки. Зараз на ринку представлена величезна кількість різноманітних варіантів. Вони можуть виготовлятися з трьох матеріалів.

Матеріали для бульонок:

  <>
 • Пластик
 • Скло
Бульонки

Найбільш популярними є скляні, а також металеві. Це пов'язано з тим, що вони досить міцні, і не фарбовані, а виготовлені з кольорового скла або металу з додаванням барвників. Відповідно при покритті топом або скульптурним гелем такі бульонки не облазити, та не втрачають свій колір. Більш доступним варіантом є пластикові бульонки, але найчастіше їх фарбують, і під впливом розчинника, який міститься в топі або у фінішному покритті, цей барвник може облазити.

Відповідно виглядає потім такий дизайн не дуже красиво, може бруднити основне покриття, тобто лак, і доставляти масу незручностей. Крім того, такі бульонки дуже погано носяться, вони затираються, втрачають свій колір і навіть відриваються шматочками. Що стосується металевих і скляних бульонок, то вони більш надійні. Якщо їх правильно закріпити і дотримуватися технології, то буде триматися до наступної корекції, аж до 6 тижнів, вони не облазити.

Асорті бульонки

Огляд бульонок і піксі на Алиэкспресс

Зараз на Алиэкспресс величезна кількість бульонок. В основному користуються популярністю як раз металеві, скляні. Лідером можна назвати вироби з металу. Найчастіше купують для домашнього використання невеликі баночки. Вартість їх теж не висока, але майстри манікюру воліють великі пакети вагою по 50 р. Така покупка дійсно більш вигідна, і підійде в тому випадку, якщо ви дійсно професійно займаєтеся манікюром, або робите манікюр на дому. Тому як для домашнього використання сенсу витрачатися і купувати таку велику упаковку немає. За все життя ви не зможете їх витратити.

Список:

 1. Найбільш популярними є металеві бульонки сріблястого, золотистого, а також чорного або темно-сірого кольорів. Вони підходять практично під всі об'ємні інкрустації. Часто ними декорують інкрустації кольоровими стразами, виготовляють брошки, кільця, а також квіткові композиції на нігтях. Досить популярними є прозорі, голографічні бульонки, які виблискують різними кольорами. В основному вони використовуються для декорування всього нігтя, в якості дрібної присипки або як пікс.

  Сріблясті бульонки
 2. Не менш популярними є такі ж чорні бульонки з голографічним блиском. Вони також під топом не тьмяніють, зберігають свій блиск і виглядає досить симпатично.

  Голографічні бульонки
 3. Ще одним варіантом, який можна знайти на Алиэкспресс є пластикові бульонки. Основна перевага у тому, що за низьку ціну можна придбати величезну кількість квітів. У карусельке їх досить багато, але практично завжди вони пластикові. Тобто це кольорове покриття при оформленні дизайну топом облазить, і залишає прокрашенным ділянку біля лаку, який покривається топом. Що істотно псує дизайн. Не рекомендуємо використовувати такі бульонки в комплекті зі стразами Swarovski або дорогими каменями, тому ви ризикуєте зіпсувати весь дизайн дешевими бульонками. <>
  Каруселька
 4. Піксі — це дрібні кришталеві стрази, які нагадують собою конусоподібні камінчики. Зараз також на AliExpress величезна кількість подібних виробів. В основному користуються популярністю як раз прозорі, з голографічним блиском. Вони дуже красиво покривають ніготь, роблячи дизайн просто шикарним. Основний недолік в тому, що такі пікс за все зачіпляються, і можуть рвати колготки, мереживну білизну, зачепляться за волосся. Відповідно такий дизайн навіть при досить ретельному запечатування, і якщо їх висаджуєте на скульптурний гель, дуже швидко відвалюється. Потрібно робити подібний дизайн в тому випадку, якщо ви йдете на якийсь захід, і необхідно зробити шикарний манікюр.

  Піксі
 5. Зараз на AliExpress з'явилися упаковки, де продаються комплекти різних бульонок, а також пікс. Купувати такі набори дуже зручно. Справа в тому, що в них містяться найдрібніші бульонки, діаметром 0,6 мм і самі великі, діаметром 2 мм В комплекті є невелика кількість пікс, яких вистачить на 2 нігтя. Вартість такого набору більш ніж доступна. Тому людина, яка займається покриттям нігтів на дому самому собі, буде задоволений такою купівлею. З її допомогою можна буде здійснювати і створювати незвичайні, цікаві дизайни з мінімальними витратами. Для майстрів такі набори не дуже підходять, бо є невигідними. Майстрам краще купувати великими партіями окремо, найбільш часто використовувані види бульонок, а також пікс. Адже в наборі трохи декору кожного виду. <>
  Асорті

Як кріпити бульонки до нігтям?

У новачків виникає багато питань, яким же чином необхідно кріпити ці бульонки? Існує декілька технік, залежно від того, який дизайн ви виконуєте.

Інструкція:

 • Якщо це об'ємна інкрустація стразами, і бульонки служать як доповнення, то в цьому випадку на ніготь наноситься за формою візерунка невелику кількість скульптурного гелю, садять стрази і поки гель ще мокрий, викладаються бульонки біля страз. Це допомагає закріпити дизайн страз, зменшити можливість їх сколювання з покриттям інкрустації. Крім цього, бульонки надійно закріплені, бо практично повністю втоплені в гелі.
 • Якщо ви використовуєте покриття всього нігтя пікс, або заповнюєте простір між кількома каменями бульонками повністю, то техніка трохи відрізняються. Камені садять на скульптурний гель, а бульонки садять на топ. Тобто після того, як ви посадили камені, висушили їх, ніготь перекривається дуже товстим шаром топа, бажано щоб він був каучуковим і не стікав з нігтя. Бо як маніпуляція може зайняти деякий час.
 • Після цього прямо з пакетика або з коробочки бульонками посипають ніготь, попередньо підставивши під нього якусь ємність, для того щоб залишки бульонок прокидалися в цю ємність. Після цього необхідно при неправильному розташуванні бульонок поправити їх за допомогою апельсинової палички. Коли все буде досить добре і щільно лежати на нігтях, обов'язково краю на 1 мм звільняються від бульонок і промащуються товстим шаром топа по периметру всього нігтя. Це необхідно для того, щоб знизити варіант сколів і сколювання бульонок з торців.
Бульонки+пікс

Варіанти дизайну нігтів з пікс і бульонками

Як бачите, бульонки і піксі — це просто необхідні матеріали для декору серед майстрів манікюру. У домашніх користувачів такий декор також користується величезною популярністю, тому що дозволяє зробити величезна кількість дизайнів. Можна створювати досить прості інкрустації, з використанням великих каменів, бульонок. Або ж застосовувати стрази різних розмірів з голографічним блиском, і декорувати і їх за допомогою сріблястих або золотистих бульонок. Нижче представлені найбільш цікаві, незвичайні варіанти, із застосуванням бульонок, а також пікс.

Дизайн
Дизайн
Дизайн
Дизайн
Дизайн
Дизайн
Бульонки і піксі
Бульонки і піксі
Бульонки і стрази

Щоб створити цікавий манікюр, необов'язково бути майстром манікюру. Необхідно проявити фантазію і придбати необхідні матеріали на Алиэкспресс.

ВІДЕО: Пікс і бульонки для нігтів