Фольга для нігтів, як користуватися. Дизайни з фольгою для нігтів. Огляд фольги для нігтів на Алиэкспресс

Інструкція по використанню фольги для нігтів.

Фольга для нігтів з'явилася багато років тому. На самому початку вона використовувалася для нанесення на звичайний лак, коли він був злегка вологим і трохи липким. Таким чином фольга просто віддруковувалася на поверхні лаку. Зараз же ситуація докорінно змінилася, так як звичайними лаками практично ніхто не користується, їх повністю замінили шеллаки. Відповідно і способи використання фольги трохи відрізняються. У цій статті ми розповімо про фользі і запропонуємо найпоширеніші дизайни.

Фольга для нігтів, як користуватися?

Перекладна фольга дуже часто відбивається на липкий шар. Саме на цьому заснована техніка лиття, коли після розмальовування нігтів фарбою та її висихання, на ній залишається липкий шар. Саме на нього відбивається золота фольга. Але так як зараз лиття є дещо призабутої технікою, і мало хто її використовує, фольга знайшла інше застосування.

Варіанти використання фольги:

 • Як битого скла. Це досить популярний, традиційний варіант використання. У цій техніці шматочки розрізаною фольги просто викладаються на мокру базу, висушуються в лампі і перекриваються товстим шаром топа. Таким чином вдається домогтися мерехтливого дизайну.
 • Останнім часом на піку популярності дизайн нігтів опал. Його можна також створити за допомогою битого скла. Для здійснення такого дизайну ніготь перекривається двома шарами білого гель-лаку. На липкий шар кріпляться шматочки фольги, заливаються базою і висушуються, потім все перекривається матовим топом. Зверніть увагу, що шматочки фольги навіть після заливання базою можуть стирчати. Якщо відчули це, просто пройдіться бафом по поверхні. Тільки потім перекрийте матовим топом. Треба повністю виключити ризик псування дизайну в процесі експлуатації.
 • Існує також перекладна фольга, але зараз вона не просто голографічна однотонна, це витіюваті, красиві, блискучі малюнки, які після передруку на нігті створюють неповторний, гарний візерунок або малюнок. Але, як відзначають багато користувачів, така фольга не завжди добре відбивається на липкий шар, може лягати з "дірками". Тому не виходить створити однотонне покриття, безперервний малюнок на поверхні всієї площі нігтя.
 • Також фольга для нігтів може використовуватися при створенні рідких каменів. Ця техніка досить проста, докладніше дізнатися про рідких каменях можна тут.
Перекладна фольга

Зараз фольга рідко використовується як перекладна, в основному застосовуються шматочки, відрізки, трикутнички, а також гуртки, для того щоб створювати більш складні дизайни. Зазвичай вона перекривається товстим шаром скульптурного гелю. Тобто по суті справи це в основному робота з битим склом, рідкими камінням, візерунками, а також в якості підкладки під якийсь більш складний дизайн.

Бите скло

Огляд фольги для нігтів на Алиэкспресс

Каталог фольги для нігтів можна знайти тут.

Огляд:

 • Кусковая фольга, дощик, для декору. Часто називають пластівцями. Застосовується для декору, промальовування і як подфоновки.

  Фольга
 • .Фольга-трафарет Це блискучі наклейки, які використовуються як лекала для малюнків та дизайну.

  Трафарет
 • Перекладна фольга. Цей продукт відбивається на липкий шар. Використовується в якості подфоновки або для подальшої промальовування. <>
  Перекладна фольга
 • Бите скло. Використовується для створення битого скла або викладення геометричних композицій.

  Бите скло
 • Голографічна фольга. Добре відбивається, гарний малюнок. Шикарно виглядає на чорному лаку.

  Фольга з малюнком

Дизайни з фольгою для нігтів: інструкція, фото

Незважаючи на те, що лиття є дещо призабутої технікою, все ж у цьому стилі можна виконати кілька незвичайних і нестандартних дизайнів. Останнім часом на нігтях стало популярним малювати геометричні візерунки, трикутники, ромби, а також різноманітні малюнки. Також нерідко на нігті наносять контур Ейфелевої вежі.

Для того щоб надати натуралістичності, після просихання фарби в лампі, і наявності на ній залишкової липкості, просто перезнімають блискучу фольгу. Зараз використовують не чисто золоту або срібну фольгу, а голографічну, яка буде мерехтіти. Якщо правильно виконати дизайн, то такого роду фольга буде мерехтіти під топом.

Фольгу також часто використовують в якості підкладки для вензелів або ж стемпинга. Таким чином всі нігтики покривають однотонним гель-лаком. Нігтик на безіменному пальці залишається непокритими топом, після чого наносять шар фінішу з липким шаром. Далі, на нього відбивається фольга і знову перекривається фінішем, але вже без дисперсії. Зверху наноситься малюнок за допомогою стемпинга або просто створюються вензелі або будь промальовування. Таким чином фольга служить в якості подфоновки, що додає пікантності дизайну.

Дизайн
Блиск
Дизайн
Бите скло
Перекладна фольга

Опал на нігтях в техніці рідкого каменю

Існують і інші способи створити рідкий камінь на нігтях. Створити рідкі камені можна в техніці опала.

Інструкція:

 • Для цього нігтики перекриваються щільним шаром квітника, після чого необхідно за допомогою тонкої кисті намалювати овал звичайним білим гель-лаком, який висушується. Після цього носиться тонкий шар бази і шматочками, тобто трикутниками, викладається бите скло, тобто фольга.
 • Всі висушується в лампі. Тепер необхідно затонувати звичайний скульптурний гель за допомогою крапельки рожевого і білого гель-лаку. В результаті у вас вийде напівпрозора рожева маса, її необхідно тонкою кистю досить товстим шаром нанести на підготовлений овал, таким чином, щоб він став опуклим.
 • Після чого камінь висушується. Інкрустувати можна так, як ви хочете. Найчастіше це робиться за допомогою бульонок або дрібних, голографічних стразиків. Також подібну техніку роблять у вигляді кільця на нігтики. Зазвичай це робиться десь в середині нігтя.
 • Саму смужку кільця можна виконати кількома способами. В основному це комбінування дрібних, голографічних страз з бульонками сріблястого кольору. А в центрі виготовляється безпосередньо сам рідкий камінь, який по периметру декорується дрібними камінчиками і бульонками. У підсумку виходить симпатичне кільце на нігтики.
Рідкий камінь з фольгою

Геометричний дизайн на нігтях з фольгою

Як не дивно фольгу можна використовувати досить нестандартно. Зараз в моді об'ємний дизайн, а також різноманітні геометричні форми. Вони простежуються скрізь, якийсь імпресіонізм. Для створення подібного дизайну знадобиться не перекладна фольга. Для цього нігтики готуються як зазвичай: перекриваються двома щільними шарами шелаку, висушуються, перекриваються фінішем без липкості.

При цьому бажано, щоб це був каучуковий топ і дуже густий. На мокрий топ викладаються смужки фольги, шириною 2 мм стик один до одного, висушуються в лампі. Далі, за допомогою пінцета просто зриваються шматочки фольги. Таким чином ви отримаєте однотонний дизайн, але з геометричними лініями. У кінцевому підсумку необхідно торці забафить, і на цьому маніпуляція закінчується. Зверху обробка ніяка не проводиться, ніготь виходить об'ємним.

Геометрія з фольгою

ВІДЕО: Фольга дизайн