Кішки — прикмети, забобони, повір'я. Прикмети про чорних, білих, рудих, сірих, трибарвних кішок в будинку. До чого кішка прийшла в дім, пішла з дому, народжує, паскудить, вмивається, чхає, вмирає, катається по підлозі на спині, сидить на вікні, пере

Народні прикмети та забобони про кішок.

Зміст

Для багатьох з нас кішка — це всього лише домашній вихованець, який допомагає зняти стрес. Наші предки вважали кішку містичним твариною, тому намагалися весь час за нею спостерігати.

Вони вірили в те, що ця тварина ніколи не буде жити в будинку з поганою енергетикою, тому якщо воно залишало житло робили все, щоб очистити місце свого перебування від негативу.

Чорна кішка живе в будинку або перебігла дорогу: прикмети

Кішка перебігла дорогу: прикмети

Існує думка, що чорна кішка притягує до своїх господарів нещастя. Але насправді це зовсім не так. Як показує практика, вихованець вугільного забарвлення, навпаки, захищає своїх господарів від негативу. Якщо у вашому домі живе чорна кішка, то ви можете не боятися ні псування, ні пристріту, ні заздрості.

Кішка перебігла дорогу — прикмети:

 • Якщо кошеня зробив це кілька разів — вас чекають неприємності
 • У разі якщо кинувся вам під ноги, то це явний сигнал зупинитися
 • Якщо кіт перебіг дорогу у вас за спиною — вам вдалося уникнути неприємностей

Біла кішка живе в будинку або перебігла дорогу: прикмети

Білі кішки мають дуже позитивною енергетикою, тому якщо ви хочете, щоб у вашому домі завжди було тихо, мирно і затишно, тоді заводите саме цього вихованця.

Крім цього, вважається, що біла кішка здатна забирати на себе хвороби. Особливо добре справляються з цією будівлею особини з різними очима.

Біла кішка перебігає дорогу — прикмети:

 • Якщо ви зустріли білу кішку, йдучи по важливих справах, то це вірний сигнал, що у вас все вийде
 • Білосніжний звірятко перебігає дорогу молодятам, значить їхній шлюб буде міцним і довгим
 • Крім цього, зустріч білого вихованця на дорозі може обіцяти нове корисне знайомство

Руда кішка живе в будинку або перебігла дорогу: прикмети

Прикмети, пов'язані з рудим котом

Наші предки вважали руду кішку втіленням магічного полум'я, яке може і обігріти, нагодувати і в разі чого покарати. Саме тому до такого вихованцеві ставилися дуже уважно і намагалися зробити все, щоб він був задоволений.

Прикмети, пов'язані з рудим котом:

 • Руда кішка в будинку до грошей і багатства
 • Якщо до вашого будинку прибився кошеня рудого кольору, чекайте дуже приємних новин
 • У разі якщо ви помітили, що ваш вихованець насторожено дивиться на двері, цілком ймовірно до вас прийдуть небажані гості

Сіра кішка живе в будинку або перебігла дорогу: прикмети

Сірі коти по своїй енергетиці чимось схожі на чорних, тому якщо поселити такого вихованця у себе в будинку, то вам не будуть страшні ніякі проблеми. А, взагалі, у давнину котів такої масті заводили ті люди, які хотіли швидко розбагатіти. Вважалося, що саме вони уміють примножувати багатство.

Інші прикмети про сірих котів:

 • Якщо ви помітили, що ваш вихованець весь час спить догори черевом, отже в найближчому часі ви, не будете голодувати і бідувати
 • Якщо згортається клубочком, ховаючи при цьому ніс, значить скоро на вулиці буде негода
 • Сірий кіт, перебегающий дорогу, обіцяє людині щасливий шлях

Триколірна або чотириколірна кішка живе в будинку або перебігла дорогу: прикмети

Прикмети про триколірних і чотирьохкольорових кішках

У давні часи триколірну кішку вважали талісманом, що притягає в дім щастя. Якщо такий вихованець оселявся в будинку, то його домочадці були захищені від усього поганого. Білий колір шерсті кота очищав їх житло від негативу, чорний захищав від псування і пристріту, а рудий притягував фінансове благополуччя.

Прикмети про триколірних і чотирьохкольорових кішках:

 • Якщо ваш вихованець розпустив хвіст і при цьому сильно муркоче, значить насувається буря
 • Якщо триколірна красуня купається в піску, значить погода зміниться дуже різко
 • Побачити чотирьохкольорове кішку перед важливою подією добрий знак

Кішка з різними очима, сфінкс, сіамська в будинку: прикмети

Якщо у вашому будинку живе кішка з різними очима, то вам дуже пощастило. Такі тварини дуже добре відчувають наближення зміни і що найголовніше, намагаються попередити про них господарів.

Отже:

 • Якщо вихованець весь час намагається потертися об ваші ноги і робить це весело, то це вірний знак, що попереду вас чекають виключно приємні моменти.
 • У разі якщо сіамська кішка перебігає вам дорогу при виході з будинку, то таким способом, вона показує, що вам краще все трохи затриматися.
 • Якщо кішка з різними очима на пару днів пропадає з дому, то таким чином вона відтягує від вас негатив і неприємності.

До чого чужа кішка прийшла в будинок або бездомна приблудилася до дому?

Прикмети про бездомних кішок

В принципі якщо до вас прибилася бездомна кішка, то це хороший знак. Вважається, що таким чином в житло людини приходить щастя і удача. Тому якщо з вами сталася подібна історія, то ви ні в якому разі її не женіть, а, навпаки, зробіть все, щоб вона залишилася з вами жити.

Якщо ж у ваш дім прийшла чужа кішка (у якій точно є господар), то це привід насторожитися. Як правило, таким чином погані люди скидають свій негатив на сусідів і знайомих. Зважаючи на це, якщо це сталося, то постарайтеся максимально швидко виставити її за двері і провести чистку житла церковної свічкою.

До чого завести кішку: прикмета

Прихистити кішку, значить залучити в свій будинок успіх і спокійне щасливе життя. Особливо добре, якщо ви візьмете жити до себе кішку чорного або рудого кольору. У цьому випадку ви точно будете багаті і щасливі.

Але запам'ятайте, якщо ви хочете, щоб удача завжди залишалася з вами ніколи не виганяйте прирученого вихованця з дому. Як показує практика, разом з ним житла піде весь позитив.

До чого кішка пішла з дому?

Кішка — магічна тварина

Як правило, кішки йдуть з дому з двох причин. По-перше, змусити це зробити їх може занадто погана енергетика. Якщо в будинку постійно лаються, б'ються і пиячать, то організм вихованця може просто не впоратися з такою кількістю негативної енергетики і як наслідок, він піде з дому, залишивши вас без захисту.

Крім цього, причиною такого вчинку може стати надану вплив ззовні, наприклад, псування або пристріт. У цьому випадку кішка забере все на себе і піде з дому. По-друге, коти незалежно від кольору добре відчувають наближення біди і саме тому йдучи з дому. Зазвичай після цього буквально відразу захворює хтось із членів сім'ї.

Кішка лягає на живіт господаря, вагітної: прикмета

Як вже говорилося вище, кішка тонко відчуває енергетику людини, тому якщо у нього є проблеми зі здоров'ям, то вона буде допомагати від них позбавлятися. Для цього вихованець буде лягати саме в те місце, де є проблеми і таким чином забирати все на себе.

Також такими діями кішки можуть знімати больовий синдром. Що стосується вагітних, то таким чином вони можуть намагатися допомогти не тільки мамі, а і її малюкові. Бували випадки, коли домашній улюбленець допомагав майбутній мамі позбутися загрози викидня.

Прикмета: кішка на вікні

Прикмета: кішка на вікні

Найчастіше кішка сідає на вікно, якщо відчуває, що до будинку наближаються люди з поганими намірами. Таким чином тварина намагається відлякати злодіїв або просто нехороших людей.

У разі якщо кішка непросто сидить, а при цьому ще шкребе лапами підвіконня цілком ймовірно вас очікує велика сварка з кимось із знайомих. Якщо ви хочете уникнути такого розвитку подій, тоді постарайтеся якийсь час більше звичайного контролювати свої емоції.

До чого збити кішку на дорозі на машині: прикмета

Збити кішку своєю машиною дуже поганий знак. Такими діями, нехай і ненавмисними, ви на тривалий час отвернете від себе удачу. З великою ймовірністю у вас почнуть виникати проблеми абсолютно скрізь, навіть там, де раніше все йшло гладко.

Правда в цьому випадку є одне але. Якщо тварина буде збито не смерть, а просто покалічено, то ви можете забрати його додому і виходити. Такими діями ви мінімізуєте негативні наслідки, які можуть з'явитися в результаті цього інциденту.

Кішка народжує чи народила кошенят: прикмети

Прикмети про кішок

Якщо у вашому домі живе вагітна кішка, тоді уважно стежте за тим де вона буде народжувати кошенят. Якщо вона зробить це де-небудь в будинку, то це вірна ознака того, що вона хоче, щоб її потомство жило саме тут. А це означає, що в майбутньому вас не чекають будь-які неприємності і різкі струси.

У разі якщо для появи кошенят на світ вона вибирає чужий сарай або дах будинку, то з великою ймовірністю в недалекому майбутньому на вас чекають неприємності. Таким чином тварина намагається захистити своїх малюків від можливого негативу.

До чого кішка народила кошенят на ліжку, в дитячій колясці, за диваном?

Як ви вже, напевно, зрозуміли кішка в домі — це дуже добре. Тому якщо вона народжує кошенят де-небудь за диваном або в дитячому ліжечку, то шукати негатив у цьому не треба. Адже замість одного пухнастого колобка, забирає негатив, ви отримаєте, як мінімум 4-5.

А ось якщо відразу після народження вона почне їх по одному виносити з дому і ховати, то ви повинні насторожитися. Цілком ймовірно тварина відчуває наближення чогось поганого і просто хоче, щоб її малюки поки з ним не зустрічалися.

Кішка народила мертвих кошенят: народні прикмети

Народні прикмети про кішок

Відразу ж хочеться сказати, якщо у вашому будинку і особистому житті повний штиль, то з великою ймовірністю можна сказати, що ваша кішка навряд чи народить мертвих кошенят. У разі ж якщо енергетика в житлі дуже важка, то потомство у вашої домашньої улюблениці народиться мертвим. Чому так станеться?

Так як кішка пропускає весь негатив через себе, то незалежно хоче вона цього чи ні він вплине на її малюків. І якщо його буде надто багато, то в певний момент вони просто перестануть розвиватися. Ще однією причиною такої події може стати псування, наведена на мешканців будинку дуже сильним чаклуном чи відьмою.

Кішка вмивається прикмета

Всі ми знаємо, що якщо кішка вмивається, то незабаром в будинку будуть гості. Але все ж і в цьому випадку є свої нюанси.

Отже:

 • Якщо вона робить це лівою лапкою, то в будинок прийдуть люди, які вас люблять
 • У разі якщо вона робить це правою лапкою, то до вашої оселі наближаються недоброзичливці
 • Ну а якщо вона вмивається ліниво, то можете не поспішати накривати стіл, гості прийдуть до вас протягом 2 -3 днів.

Кішки паскудять в квартирі, будинку, на ліжку: прикмети

Кішки паскудять: прикмети

Більшість людей думають, що кішки паскудять в будинку виключно з шкідливості. Насправді таким диким для нас способом вони намагаються показати злим духам, що ця територія знаходиться під їх охоронної. Якщо ж вони роблять це на ліжку, то таким витонченим способом намагаються вигнати свого господаря зі спального місця.

Найчастіше тварини поводяться так, якщо того, хто спить на цьому місці загрожує щось недобре. Зважаючи на це, якщо кішка напаскудила на ваше спальне місце, то не бийте її, а переберіться на пару днів в іншу кімнату. Цілком імовірно, що в найближчі дні на вашу ліжко впаде стеля або люстра.

Якщо кішка помирає вдома або помирає раптово: прикмети

Ви повинні розуміти, що кішки відносяться до тим істотам, які помирають далеко від людей. Якщо вони розуміють, що скоро їх життєвий шлях закінчиться, то, як правило, за пару днів до цього йдуть з дому. Тому якщо тварина помирає вдома, то це ознака чогось нехорошого.

Це відбувається у разі якщо:

 • Вас чекають проблеми на роботі (аж до звільнення)
 • Сильно захворієте ви або хтось із ваших рідних
 • Помре хтось із ваших близьких людей

Побачити мертву кішку на дорозі: прикмета

Побачити мертву кішку на дорозі: прикмета

Люди, які не вірять у прикмети, навряд чи звернуть велику увагу на мертву кішку, що лежить на дорозі. Ті ж хто намагається жити, спираючись на знання предків, обов'язково візьмуть це до уваги. Адже найчастіше тварина помирає на дорозі для того, щоб попередити людей що ця ділянка шляху якийсь час буде небезпечним.

У разі ж якщо ви побачили мертву кішку, пересуваючись на машині, тоді розгорніть її і знайдіть об'їзну дорогу до того місця, в яке вам треба потрапити. Якщо ви поїдете цією дорогою, то цілком ймовірно потрапите в аварію.

Кішка сидить або спить на столі, в дитячому ліжечку, біля порога: прикмета

Як ви вже, напевно, зрозуміли кішки дуже розумні істоти, тонко відчувають що їх господарів, чекають якісь неприємності. Саме тому вони і можуть раптом почати сидіти або спати в тих місцях, на які раніше не звертали уваги.

Отже:

 • Кішка сидить на столі — прибирає негатив від недобрих гостей
 • Вихованець спить в дитячому ліжечку — намагається захистити дитину від лихого ока
 • Кіт влаштувався біля порогу — не пускає в будинок злий енергетику

До чого чхає кішка: прикмета

Кішка чхає: прикмета

Як правило, кішки чхають якщо хочуть попередити свого хазяїна про щось хороше. Наприклад, на вас може звалитися неждана спадок або ж збудеться ваша давня мрія. Крім цього, чиханьем кішка може передбачати погоду. Якщо вона відтворює характерний звук і при цьому дивиться на небо, то такими діями хоче викликати дощ.

Так до речі, за кількістю пчихів ви можете визначити, коли відбудеться важлива подія. У разі якщо їх буде всього пару штук, то приємний сюрприз чекає на вас буквально в найближчі дні. Якщо ж кішка чхає багато разів поспіль, вам доведеться чекати позитивних змін мінімум тиждень.

Можна віддавати кішку іншим господарям: прикмети

Відразу ж хочеться сказати що кішку, особливо вирощену з маленького кошеняти, віддавати в чужі руки заборонено. Тварина прожившее все своє життя в певному місці енергетично буде налаштоване на тих людей, які його годували і давали притулок.

І якщо такий вихованець потрапить в погані руки, то через його енергетику шкоду може бути завдано саме того, кого він до цього часу вважав сім'єю. Тому якщо сталось так, що вам треба прилаштувати пухнастого улюбленця, тоді віддайте його комусь із родичів або ж дуже близького друга.

Зустріти вагітну кішку або вагітна кішка прийшла в будинок: прикмета

Зустріти вагітну кішку: прикмета

Якщо ви зустріли біля свого житла вагітну кішку або ж вона зайшла до вас у будинок, то ні в якому разі не проганяйте її. Цілком ймовірно пухнастик шукає собі нове житло, в якому буде почувати себе краще, ніж у попередньому місці.

Найчастіше з собою тварина приносить:

 • Удачу
 • Багатство
 • Здоров'я
 • Приємні зустрічі

Кішка спить біля голови людини, на подушці, на ногах, на колінах, між чоловіком і дружиною: прикмета

Як вже говорилося трошки вище, кішка здатна досить ефективно боротися з різного роду хворобами. Але у випадку якщо вона лягає виключно у голови свого господаря, то таким чином намагається забрати звідти погані думки, які нав'язують йому заздрісні люди.

Якщо ж вона лягає спати виключно в ногах, то таким чином забирає від людини все, те погане, що він приніс в будинок з вулиці. Ну а якщо вона регулярно укладається подрімати між подружньою парою, хоче забрати від них всю злість, яка встигла між ними накопичитися.

Кішка на кладовищі, на могилі: прикмета

Кішка на кладовищі, на могилі: прикмета

У давнину вважалося, що кішку на кладовищі пускати категорично не можна. Саме тому якщо в будинку помирала людина, то її замикали в якому-небудь приміщенні поки його тіло не буде віддане землі.

Так робили для того, щоб вона не дай боже не перестрибнула через нього і не взяла на себе частину смертельної енергетики. Крім цього, вважалося що з кладовища кішка може принести енергетику горя і сліз, і тоді вони на довгий час поселяться в будинку.

Кішка в новій квартирі, будинку: прикмети

Якщо ви вірите в прикмети, то перед тим як переїхати в новий будинок спочатку запустіть в нього вашого улюбленого вихованця. Залиште його там переночувати хоча б одну ніч, а потім починайте перевозити свої речі. Зробивши так, ви одним махом позбудетеся від усіх можливих проблем.

По-перше, за цей час він познайомиться з домовиком, який є в кожному будинку. А це значить, що він не буде лякати вас незрозумілими звуками. По-друге, навіть за такий короткий час вона встигне очистити будинок від негативу, і заїхавши в нього, ви відразу ж почнете наповнювати його своєю енергетикою.

Вигнали кішку з дому: прикмети

Вигнали кішку з дому: прикмети

Якщо ви уважно читали нашу статтю, то напевно зрозуміли, що пухнастий улюбленець є справжнім талісманом будь-якого житла. Якщо ви будете добре до нього ставитися, то він зробить все, щоб люди, які його оточують були веселі і щасливі

А от якщо ви спробуєте вигнати кота з дому і зробите це дуже грубо, то цілком імовірно разом з ним від вас піде все хороше. Більш того, поки у вашій оселі не оселиться новий пухнастик ви будете відкриті для пристріту і псування.

Прикмета: кішка ховає ніс

Як правило, кішка ховає ніс якщо в найближчі години буде кардинально змінюватися погода. Причому зміни будуть відбуватися не в кращу, а в гіршу сторону.

Отже:

 • Якщо вона закриває лапками ніс взимку, чекайте посилення морозів
 • У разі якщо подібним чином вона веде себе навесні, піде останній весняний сніг
 • Вихованець намагається заховати ніс влітку, чекайте сильну грозу
 • Якщо він ховає ніс восени, піде дуже холодний дощ

Кішка лащиться, треться об ноги, катається по підлозі на спині: прикмета

Кішка лащиться: прикмета

Якщо кішка до вас лащиться і треться об ноги, то це вказує на те, що від вас виходить позитивна енергетика, яка і змушує її поводитися таким чином. Більш того, ваш вихованець не відчуває, що вам щось загрожує у найближчому майбутньому, тому намагається зробити все, щоб у вас був гарний настрій. Якщо ж він катається по підлозі і при цьому голосно муркоче, значить чекайте в гості галасливу і веселу компанію.

Кішка випала з вікна: прикмета

Як ми вже говорили кішки містичні істоти, дружащие з світами не зовсім нам зрозумілими. А якщо додати до цього те, що вони досить полохливі, то вистрибнути з вікна їх може змусити дійсно щось дуже страшне. Особливо треба насторожитися людям, які проживають в багатоповерхових будинках.

Якщо кішка вирішила вибратися з будинку саме таким чином, то з великою ймовірністю незабаром трапиться щось недобре, наприклад, спалахне пожежа. Це подія обов'язково відбудеться саме у вас. Це може трапитися з сусідами зверху або знизу, просто таким чином вихованець намагається показати, що пару днів ви повинні бути дуже уважними.

Чому кішки не приживаються в будинку: прикмети

Кішки не приживаються в будинку: прикмети

Кішки на відміну від людей здатні відчувати найменші зміни в енергетичному полі, яке їх оточує. Тому якщо воно стає для них нестерпним, вони деякий час намагаються боротися з проблемою (при цьому тварина буде швидко втрачати вагу), а потім зрозумівши, що не справляється з цим завданням просто йдуть з дому. Тому якщо ви помітили, що ваш пухнастик без видимих на те причин став худнути, тоді негайно, проведіть чистку свого житла.

Прикмета: людина дуже любить кішок

Напевно, кожен з нас зустрічав чоловіка або жінку, які злегка схиблені на пухнастих вихованців. Звичайно ж, більшість людей вважають їх самотніми диваками, які просто таким чином намагаються відчути свою значимість в цьому світі. Але насправді люди, які люблять котів, відчувають гостру потребу в подібному спілкуванні. І найчастіше це відбувається саме тому, що на людину чинився сильний негативний вплив. І саме кішки допомагають йому позбутися від цих проблем.

Образити кішку, побити: прикмета

Образити кішку, побити: прикмета

Запам'ятайте, навіть якщо ваш вихованець зробив, те що вам не подобається, бити його в будь-якому разі ви не повинні. Такими діями ви не тільки вирішите проблему, а, навпаки, налаштуєте свій пухнастий талісман проти себе.

А це значить, що весь той час, поки він буде на вас злитися, ваше житло буде не захищене від негативу навколишнього світу. І як наслідок у вас можуть виникати неприємності, які потроху ускладнять ваше життя.

Кішка розбила дзеркало: прикмета

Ми звикли думати, що розбите дзеркало завжди приносить нещастя. Але у випадку якщо це зробила кішка — це зовсім не так. Як правило, тварина так надходить якщо розуміє, що саме від нього виходить негатив.

Тому такими діями вона підштовхує свого господаря прибрати річ, яка може зашкодити всім членам сім'ї. Крім цього, розбите кішкою дзеркало може обіцяти приємні зміни в житті.

Прикмета: вкрали кішку

Прикмета: вкрали кішку

Як показують багаторічні спостереження, кішок крадуть тільки зі злим умислом. Найчастіше їх забирають з багатих і щасливих сімей і роблять це для того, щоб хоча б частинка їх благополуччя дісталася новим господарям.

Також вихованців крадуть, щоб провести над ними обряд чорної магії. Як правило, після цього їх повертають господарям, але разом з вихованцем в дім до людей потрапляє псування або пристріт.

Відео: Як спить ваша кішка і про що вона попереджає вас?