Як зайти на сторінку ВК без реєстрації: для використання і пошуку людей

Якщо вам потрібно зайти ВК без реєстрації, щоб знайти людину, тоді читайте статтю. У ній є поради, як це зробити без проблем.

Зайти ВКонтакте може будь-який користувач, який має свій профіль у цій соцмережі. Але багатьом людям треба зайти на сайт без реєстрації, наприклад, просто знайти людину, не проходячи процедуру створення своєї сторінки.

Такої спеціальної кнопки ВК немає, тому в даній статті ми розглянемо інший шлях, як зайти ВК і знайти людину всього за пару кліків.

Зайти в ВК на сторінку без реєстрації для використання: можна?

Варто відразу відзначити, що на цьому ресурсі не вийде без реєстрації використовувати її функціонал. Якщо у вас немає облікового запису ВК, то ви не зможете написати повідомлення, завантажити фото, відео або залишити коментар в групі або на стіні одного.

Якщо все-таки ви з цим не згодні і вирішили створити профіль ВК, тоді прочитайте статтю за цим посиланням, як пройти реєстрацію прямо зараз, навіть якщо у вас під рукою немає телефону.

Отже, використовувати сайт без реєстрації неможливо. Але чи можна знайти людину або групу, не створюючи свій аккаунт? Відповідь шукайте далі за текстом.

Зайти в ВК на сторінку без реєстрації для пошуку людей: що потрібно знати?

Щоб знайти людину ВК, необов'язково бути зареєстрованим в цій соцмережі. Головне, знати деяку хитрість і дотримуватися черговість дій.

Зайти без реєстрації для пошуку

Отже, вам потрібно знайти користувача або групу, а проходити процедуру створення профілю не хочеться, тоді зробіть наступне:

Клікніть на активну запис «Забули пароль?»
 • Перейдіть на головну сторінку ВК. Натисніть під рядками для введення логіна і пароля, активне посилання «Забули пароль?».
 • Після цього клікніть на посилання «натисніть сюди» — це пропозиція від сайту з відновлення доступу.
Клікніть на активну запис «натисніть сюди»
 • Відкриється сторінка з пошуком за користувачам. Знову клацніть на активну запис «натисніть сюди».
Клікніть на активну запис «натисніть сюди»
 • Тепер, на новій сторінці можете виконувати пошук людей. Введіть ім'я або прізвище та якщо людина зареєстрована у ВК, ви побачите його фото в мініатюрі. Можна конкретизувати пошук і ввести додаткові дані про людину справа в спеціальному стовпці.
Тепер доступний пошук людей

Коли ви знайшли людину по імені, прізвища і побачили його фото — натисніть на цю фотографію. З'явиться сторінка цього користувача.

Що потрібно знати?

У кожної сторінки ВК є свій id. Якщо ви знаєте цей ідентифікатор, то вам не складе труднощів знайти власника профілю і відкрити його сторінку. Наприклад, ось так виглядає id когось з користувачів — id215782190.

Здається, ну все — ідентифікатор нам відомий, можна вставляти цей номер в рядок браузера і людина знайдено. Але з цим можуть виникнути труднощі, оскільки зараз майже всі користувачі ВК замінили свій id на унікальну посилання. Зазвичай в ній прописана англійськими літерами прізвище або якесь інше слово. Приміром, тепер посилання на сторінку користувача буде такий: http//vk.com/ivanov.

Тепер виникає питання, де взяти унікальний адресу або хоча б id користувача? Постарайтеся згадати:

 • Може цей чоловік колись давав посилання на свою сторінку, або вона є у когось із його друзів ВК.
 • Якщо користувач зареєстрований на інших ресурсах соцмереж, то він може залишити посилання на свою сторінку ВК. Пошукайте на цих сайтах.
 • Наберіть прізвище та ім'я в інтернеті. Часто пошуковик відразу видає інформацію про людину, якщо він зареєстрований в соцмережах. Ви навіть можете зайти на його сторінку з Яндекса.

Тепер, коли у вас є посилання на сторінку користувача, ви можете зайти в профіль і переглянути всю необхідну інформацію.

Так бачить сторінку користувача ВК незареєстрований осіб

Важливо знати:чи Ви зможете таким чином подивитися інформацію в профілі людини, якщо він задав спеціальні настройки.

Якщо в налаштуваннях відповісти на питання: «Кому доступна інформація з моєї сторінки? — «Всім користувачам інтернету», тоді сторінку можуть дивитися навіть незареєстровані люди. Якщо людина поставила позначку «Нікому не доступна», тоді крім аватарки і прізвища, ви більше нічого не побачите.

Вам пощастило, і ви відкрили сторінку користувача без реєстрації, тоді вам буде доступна така інформація:

 • Фотографію на аватарці.
 • Особиста інформація.
 • Завантажені фото на сторінці.
 • Записи зі стіни.
 • Акаунти, на які підписаний користувач.

Як бачите, все просто. Всього пару секунд, ви вже знаходитесь на сторінці потрібного людини і при цьому навіть не реєструвалися в ВК. Звичайно, якщо людина подбав про налаштування і поставив обмеження, тоді вам його сторінка недоступна.

Відео: Пошук людей ВКонтакте без реєстрації. Як знайти людину без реєстрації ВК?