Пошук людей в ВК: способи. Працює Вконтакте пошук людей без реєстрації?

У даній статті ми поговоримо, як правильно шукати людей Вконтакте і чи можна зробити це без реєстрації.

Нерідко користувачів інтернету цікавить питання — чи можна шукати людей без реєстрації Вконтакте? Та й взагалі, як їх шукати? Давайте розберемося в цьому питанні і дізнаємося, як можна Вконтакте знайти людину.

Як знайти людину Вконтакте без реєстрації, з реєстрацією: способи

Існує досить багато способів пошуку потрібних людей Вконтакте, як з реєстрацією, так і без неї. Розповімо про найбільш основних докладніше.

Спосіб 1. Вкладка «Люди»

Люди в ВК

Дуже великий шанс знайти людину в мережі, якщо він ще дуже молодий і активний. У такому випадку саме варто починати саме з Вконтакте. При цьому бажано знати як звати людину і приблизні дані, щоб знайти його було простіше. Як правило, саме такі дані користувачі вказують у себе на сторінках і за ним і здійснюється пошук.

Щоб знайти кого-то подібним чином:

  • Відкрийте головну сторінку сайту Вконтакте
  • В самому низу сторінки шукаємо вкладку «Люди» і відкриваємо її
  • На новій сторінці пишемо дані шуканого користувача

Дуже добре, якщо висвітиться всього пара варіантів, але буває, що пошук видає тисячі сторінок і, звичайно, серед них знайти потрібну дуже складно.

Та й до того ж можна витратити купу часу, тому що серед представлених результатів реальних людей може виявитися трохи. Адже хтось створює фейки, хто бере псевдонім і так далі. Адже не всі хочуть вказувати при реєстрації свої справжні дані.

Щоб спростити пошук, використовуйте фільтри праворуч на сторінці. Там можна уточнити, який міст, вік, стать і так далі вас цікавить. Це дозволить прибрати все зайве зі списку і знайти користувача, якщо він використовував при реєстрації реальні дані.

Фільтри справа

На превеликий жаль Вконтакте є багато покинутих сторінок і тому пошук може виявитися марними, тому що людина може давно не заходити на сторінку, а раптом контактів у нього немає. Подивитися останнє відвідування профілю можна на його сторінці вгорі праворуч.

До речі, часто буває, що замість потрібного профілю, знаходяться родичі, якщо ви їх знаєте, то вже через них можна знайти потрібну людину. Щоб пошук був успішним, намагайтеся використовувати якомога більше варіантів.

Спосіб 2. Пошуковці

Якщо вас все одно не хочеться реєструватися Вконтакте, то можна використовувати пошук в Яндексі або Гуглі. Все-таки пошук у них більш досконалий і може вам пощастить знайти користувача, якщо на сайті зробити цього не вийшло.

Пошук в Гуглі

Важливо відзначити, що кожна з представлених систем пошуку дозволяє обмежитися лише одним сайтом і при бажанні пошуки будуть вестися саме на ньому. Щоб так зробити, введіть в пошуку ось таку фразу:

site:vk.com Ім'я Прізвище

В результаті вам будуть показані всі користувачі з відповідними даними.

Якщо такий метод для вас складний, то використовуйте розширений пошук, який є у цих систем. Там можна окремо вказати сайт та ім'я користувача, в двох різних рядках.

Якщо це не спрацьовує, то спробуйте пройти реєстрацію і спробувати пошук по фотографії. Це дозволяє дізнатися, хто на фото, навіть якщо ви самі ніяких даних не маєте. Ви можете здивуватися, але статистика показує, що цей метод дуже ефективний.

Спосіб 3. Пошук по фото

Як же шукати Вконтакте за фото? Зробити це не дуже складно — використовуйте пошук по картинках в Яндексі або Гуглі і переглядайте всі отримані результати.

Пошук по фото

Або можна пройти реєстрацію в соціальній мережі і вступити в групу того чи іншого міста, які орієнтовані на пошук людей. Для цього відкрийте розділ «Групи» і наберіть в пошуку, наприклад, «Шукаю тебе Твер». Вам відобразяться всі наявні результати:

Шукаю тебе

Вибираємо одну з груп і заходимо в неї. Щоб знайти кого-то натискаємо «Запропонувати новину» і складаємо заявку відповідно до правил групи.

Це дозволяє істотно збільшити ймовірність вдалого пошуку Вконтакте, навіть якщо вам невідомі ім'я і прізвище і взагалі ніякі інші дані.

Відео: Як швидко знайти людину Вконтакте?