ВКонтакте — реєстрація нової сторінки безкоштовно і без телефону: покрокова інструкція. Як зареєструватися Вконтакте без телефону прямо зараз?

Деяким користувачем Вконтакте дуже цікаво, як можна зареєструватися в цій соціальній мережі без телефону і чи це взагалі можливо. Давайте розберемося.

Соціальна мережа Вконтакте вже кілька років залишається найпопулярнішою і щодня сюди приходять не тільки старі, але і реєструються нові користувачі. Однак, не всі вони справжні. Сьогодні створюється багато фейкових сторінок для різних розсилок чи інших цілей. Тому у 2012 році адміністрація прийняла рішення зробити реєстрацію з обов'язковим зазначенням номера телефону.

Незважаючи на те, що використання мобільного телефону при реєстрації обов'язково, багато користувачі цікавляться, як це зробити без нього. Ця проблема хвилює багатьох і, треба сказати, що рішення дійсно є.

Як зареєструватися Вконтакте без телефону: способи

Прив'язка до телефону

Варто відразу сказати, що реєстрація Вконтакте без телефону — це досить складна задача. У всякому випадку систему можна обдурити і використовувати віртуальний номер або акаунт у Фейсбуці. Ще можна спробувати зареєструвати сторінку на номер прив'язаний до іншого облікового запису, але тоді у вас можуть виникнути проблеми з основною сторінкою.

Як зареєструвати Вконтакте декілька сторінок на один номер?

Як і завжди реєстрація починається з заповнення анкети, де ми пишемо ім'я, дату народження, а також вказуємо свій підлогу. Далі ваші дії будуть виглядати так:

 • Вказуємо номер телефону, прив'язаний до існуючої сторінці і отримуємо на нього код підтвердження. Залишиться тільки придумати пароль і пройти далі.
Підтвердження реєстрації
 • Коли реєстрація буде закінчена, то треба ввійти на свій старий аккаунт і заново прив'язати до нього свій номер телефону.

В результаті ви отримаєте вже дві сторінки з однаковим номером телефону. Важливо відзначити, що таку процедуру можна робити два рази на місяць.

Як зареєструватися Вконтакте з віртуальним номером?

Якщо під рукою у вас немає телефону або ви боїтеся, що втратите основну сторінку, то використовуйте спеціальний сервіс, який пропонує послуги з придбання віртуальних номерів. Одним з кращих сервісів на сьогоднішній день є Pinger. Користуватися їм не складно, тим більше ми представляємо вам інструкцію:

 • Перейдіть на головну сторінку по посиланню
 • Вгорі головної сторінки знайдіть кнопку «Free Text» і клацніть по ній
 • Далі виберіть варіант використання програми — це може бути веб-версія або додаток для смартфона
Pinger
 • Натисніть на «Sign up» і в новому віконці введіть свою електронну пошту і пароль
Реєстрація
 • При необхідності заповніть капчу і натисніть на стрілочку внизу зліва
 • Після всіх дій вас відкриється список з номерами телефонів, в якому треба вибрати відповідний
 • Щоб подивитися вибраний номер, натисніть на «Options». У цій вкладці відображаються всі отримані повідомлення

Далі можна приступати вже безпосередньо до реєстрації. Важливо сказати, що профіль може бути заблокований, так що робіть все по інструкції.

При виборі країни знайдіть у списку «Сполучені Штати Америки». Міжнародний код країни — «+1». Перевагою цього способу є те, що так ви зберігаєте анонімність, тому що довести факт використання номери практично нереально.

Хоча, є у такого методу і недолік. Справа в тому, що при блокуванні сторінки відновити її буде неможливо.

Як зареєструватися Вконтакте без номера телефону через Фейсбук?

Зареєструватися у ВК можна і за допомогою облікового запису в Facebook. От тільки є одна проблема — така можливість доступна тільки для користувачів з Америки та Європи.

Виправити ситуацію допоможе спеціальний VPN сервіс. Знайти його можна в інтернеті і навіть не один. Коли настройка буде завершена, можна приступати безпосередньо до реєстрації:

 • На головній сторінці соцмережі виберіть «Увійти через Facebook»
Вхід через Facebook
 • Тепер потрібно виконати вхід, вказавши дані від Фейсбуку
 • Після того, як Вконтакте попросить дати доступ до даних, вибираємо «Продовжити як...»
 • Після цього вам буде запропоновано виконати настройку імпортування публікацій, а також визначити доступ осіб, які зможуть мати доступ до них
 • Для завершення імпорту вкажіть пароль для нового сторінки і вибирайте «Увійти на сайт»

Варто зауважити, що реєстрація в Фейсбуці вимагає електронну пошту. Ще ви повинні знати, що якщо ви створюєте сторінку в цій соцмережі для Вконтакте, то вам спочатку можуть відмовити в реєстрації, так як свіжі акаунти розпізнаються як підозрілі.

Як зареєструватися Вконтакте за допомогою фейкового телефону?

Ще є спосіб реєстрації через домашній телефон. Під час заповнення рядка з номером при реєстрації, робот уже сам зрозуміє, що відправити повідомлення він не зможе і запропонує зробити дзвінок. При відповіді, робот скаже кілька цифр, які потрібні для завершення реєстрації. Використовувати цей метод можна багато разів.

Дзвінок від робота

В якості додаткового варіанту можна скористатися чужою сім-картою, кого-небудь з друзів або родичів. Тільки врахуйте, що при втраті пароля відновити його буде дуже складно.

Як бачите, існує досить цілком реальних способів, які дозволяють пройти реєстрацію Вконтакте без номера телефону. Їх можна поєднувати і якщо робити це грамотно, то можна створювати велику кількість нових сторінок.

Відео: Як зареєструватися ВК без телефону?