Інтернет магазин wildberries.ru як отримати знижку при реєстрації на сайті, на перший замовлення?

Знижки, купони і промо-код Вайлдберриз — всім цим можуть скористатися покупці сучасного інтернет-магазину.

Вайлдберриз — сучасний інтернет-магазин модного одягу для дорослих і дітей. Також тут покупці можуть придбати предмети інтер'єру, прикраси, косметику, іграшки для дітей, взуття та багато іншого. Ціни невисокі, сервіс відмінний, комфортний шопінг.

  • Якщо ви ще не зареєструвалися в цьому інтернет-магазині, то зробити це можна швидко і просто. Прочитайте статтю на нашому сайті, і дотримуйтесь інструкції.
  • Вайлдберриз піклується про своїх покупців і тому при реєстрації та першому замовленні підносить подарунок.
  • Який подарунок, як ним скористатися, і як отримати, читайте в цій статті.

Є в Вайлдберриз купон на знижку при реєстрації?

Є в Вайлдберриз купон на знижку при реєстрації?

Сьогодні в Вайлдберриз пропонується додаткова вигода за допомогою використання купонів. Вони надаються таким чином, щоб охопити весь асортимент товарів. За один місяць покупець може скористатися знижками від 10% до 70%. Але чи є в Вайлдберриз купон на знижку при реєстрації? Так, є. У цьому інтернет-магазині все передбачено для покупця.

  • Щоб отримати знижку при реєстрації, потрібно завести особистий кабінет на сайті Вайлдберриз.
  • Пройдіть процедуру реєстрації, підтвердіть номер телефону, і на наступному кроці ви зможете скористатися знижкою.
  • Перед вами відкриється сторінка зі зниженим купоном, вам потрібно тільки натиснути «Так», і почати здійснювати покупки.

Якщо з якихось причин ви не скористалися своїм купоном, вам на електронну пошту прийде нагадування про подарунок, який вас чекає. У листі ви знайдете індивідуальний промо-код, який дозволить отримати знижку.

Є в Вайлдберриз знижка при реєстрації?

Промокод знаходиться на посилання в листі, під червоною коробочкою з 10%-ою знижкою. Введіть його при оформленні першого замовлення і насолоджуйтеся покупками і вигодою.

Як отримати промо-код на знижку 500 рублів при реєстрації на сайті wildberries.ru на перший замовлення?

Як отримати промо-код на знижку 500 рублів при реєстрації на сайті wildberries.ru на перший замовлення?

Багато інтернет-магазини видають промокоди при реєстрації. Це дозволяє покупцеві швидше прийняти рішення і зробити першу покупку. Після цього довіра до магазину зростає, і людина стає постійним клієнтом. Також і в Вайлдберриз, у кожного покупця є шанс скористатися купоном зі знижкою. Як отримати промо-код на знижку 500 рублів при реєстрації на сайті wildberries.ru на перший замовлення? Інструкція:

  • Зареєструйтеся на сайті Вайлдберриз.
  • Після цієї процедури перед вами відкриється заставка з пропозицією отримати 500 рублів. Натисніть Кнопку «Так».
  • На наступній сторінці виберіть необхідний товар, і при оформленні першого замовлення ви побачите інформацію, що вам надається знижка на весь товар в розмірі 10%.

Як говорилося вище, якщо з якоїсь причини ви не зробите перший замовлення, то вам на електронну пошту прийде лист з подарунком у вигляді 10%-ної знижки на товар. Це свого роду нагадування про те, що ви пройшли реєстрацію на сайті Вайлдберриз і може робити вигідні покупки.

Відео: Wildberries зареєструватися 1