Як дізнатися, коли створена сторінка Вконтакті? Дата реєстрації ВК — де і як подивитися?

Іноді користувачам хочеться дізнатися, коли була зареєстрована сторінка Вконтакті. У нашій статті ми поговоримо про способи, як це можна зробити.

Інформація про кожного користувача Вконтакте зберігається на спеціальних серверах. Ці дані точні і завжди коректні. Саме вони дозволяють при необхідності дізнатися, коли саме користувач створив свою сторінку Вконтакте.

Це все можна подивитися самому чи через сторонні сервіси і при цьому навіть неважливо, робоча сторінка на даний момент.

Як дізнатися дату реєстрації Вконтакте через сторонні сервіси?

Як правило, сам Вконтакте не показує дату реєстрації ніде, ні в одній настройці, але при цьому він зберігає все це на спеціальному сервері. Це стало приводом для створення різних сервісів для перегляду інформації про час створення профілю. Працюють сервіси на основі ID користувача.

Дивимося ID

Важливо відзначити, що уточнення даних можливо з допомогою вказівки спеціальної посилання, або по імені профілю, якщо раптом користувач зробив унікальну посилання. Є два дуже популярні сервіси, що дозволяють дізнатися, коли користувач завів свій поточний профіль Вконтакте.

VKReg.ru

За запитом він може надати тільки час реєстрації. Зовні ресурс і його інтерфейс виглядають простенько і навіть новачкові буде легко розібратися. Отже, щоб використовувати VKReg потрібно:

 • Спочатку входимо на свою сторінку і відкриваємо розділ з основною інформацією. Тобто, повинна відобразитися ваша аватарка, ім'я і так далі
Копіюємо посилання
 • Тепер копіюємо посилання на сторінку. До речі, так можна копіювати і чужі посилання. Досить відкрити потрібну сторінку
 • Далі переходимо вже безпосередньо до vkreg
 • В розділі «Головна сторінка» вставляємо в спеціальну рядок отриману посилання і запускаємо пошук
Вставляємо посилання

Шостак

Цей спосіб подобається користувачам завдяки тому, що можна подивитися інші дані. При визначенні дати, можна подивитися ще й активність друзів в цікавому і зрозумілому графіку.

 • Отже, спочатку також копіюємо посилання на відповідну сторінку
 • Переходимо на сторінку сервісу Shostak
Сервіс Шостак
 • Вгорі сторінки в рядок «Сторінка користувача» вставляємо посилання
 • Далі ви побачите дві позначки. Якщо вам хочеться подивитися графік реєстрації друзів, то залиште відповідну позначку. Друга галочка дозволяє дізнатися ID
 • Далі вибираємо кнопочку для визначення дати реєстрація

До речі, графік висвічується не завжди точно і деяка інформація не збігається. При бажанні можна використовувати обидва сервісу та порівняти їх результати. Незалежно від обставин, інформація з обох сервісів повинна збігатися.

Як самостійно подивитися дату реєстрації Вконтакте?

Є ще один варіант, що дозволяє користувачам Вконтакте подивитися дату створення сторінок без всяких сторонніх сервісів. Ось тільки для нього потрібні деякі навички, та й часу він займає більше.

Кожен ресурс має файл з особистими даними і саме він дозволяє дізнатися, коли зареєстрована сторінка. Знайти його можна в коді сторінки, який відкривається дуже просто.

 • Так, для перегляду дати реєстрації, треба спочатку завантажити сторінку користувача
Вставляємо посилання
 • Далі відкриваємо вихідний код сторінки. Для цього натисніть сполучення клавіш Ctrl+U
 • У коді відшукайте рядок —
Дивимося результат

Це і є точна інформація про реєстрацію.

Бувають ситуації, коли таким способом не вдається дізнатися про дату створення сторінок. Приміром, якщо обліковий запис видалений. Але при цьому дата все одно обчислюється на основі даних про сусідніх ідентифікатора, дата яких точно відома.

Відео: Як дізнатися дату реєстрації ВК?