Як випрати коляску тростину, трансформер, від цвілі, плям і молока? Як правильно прати коляску руками, в машинці? Як прати матрац з коляски?

Інструкція з прання коляски трансформера, тростини.

Прання коляски — необхідна маніпуляція, яка допомагає не тільки містити дитяче транспортний засіб в чистоті, але ще і забезпечує здоров'я дитини. У цій статті ми розповімо, як випрати коляску.

Чи можна і як правильно прати коляску трансформер в пральній машині?

Зверніть увагу, що більшість батьків набувають якраз коляски трансформери. Це обумовлено тим, що таку коляску можна експлуатувати до 3 років, тобто максимально тривалий період часу. Природно, за цей час коляска може суттєво попсувати, забруднитися, і втратити товарний вигляд. Тому такі вироби необхідно час від часу прати.

Прання коляски

Інструкція:

 • Рекомендуємо перед придбанням такого транспортного засобу, подивитися, чи є можливість знімати деталі і можлива прання в пральній машині. Найчастіше ця інформація зазначається в інструкції до транспортного засобу.
 • У візках трансформерах все відбувається досить просто, і дійсно частина коляски можна успішно прати із застосуванням побутової пральної машини. Більшість деталей кріпляться до неї за допомогою кнопок, блискавки.
 • Але існують такі деталі, як капюшон, який кріпиться із застосуванням болтів і гайок. У більшості випадків багато компанії, які виробляють транспортні засоби для дітей, роблять капюшони знімними.
 • Найчастіше вони являють собою дугу, яка виготовлена з металу. Саме на цю дугу заводиться капюшон, далі кріпиться до бічних частинах люльки з застосуванням болтів. Задня частина капюшона, щоб вітер не задував дитині, застібається за допомогою кнопок.
 • Найчастіше цю металеву дугу можна зняти. Після цього проводиться прання в пральній машині капюшона. Але в деяких моделях відсутня така можливість, тому прання капюшона доведеться здійснювати вручну.
 • Для цього необхідно намилити губку дитячим милом і потерти забруднення. Далі, проводиться видалення зайвої піни за допомогою вологої, чистої тканини. Всі знімні деталі без каркаса і металевих частин можуть сміливо завантажуватися в пральну машину, проводиться прання при 30 градусах.
 • Зверніть увагу, що найкраще для прання використовувати рідкі пральні засоби або ж дитячий порошок. Це пов'язано з тим, що від звичайного порошку при висиханні дуже часто залишаються розводи. Ні в якому разі коляску не можна сушити на сонці. Краще всього повісити деталі в тіні або взагалі вдома на сушарці. Від ультрафіолетових променів можуть виникнути жовті плями.
Знімні деталі коляски

Як прати коляску вручну?

Справа в тому, що, незважаючи на наявність знімних частин, все ж є і вузли, з яких оббивка не знімається, необхідно провести очищення. В такому випадку ви зможете впоратися за допомогою звичайної щітки для одягу та дитячого мила. Щітка змочується в воді, і кілька разів проводиться по поверхні дитячого мила. Далі, за допомогою щітки здійснюється чистка.

Після цього проводиться видалення мокрих плям за допомогою вологої тканини. Точно також коляска сушать в добре провітрюваному приміщенні або на повітрі, але ні в якому разі не під прямими сонячними променями.

Прання у ванній

Як випрати коляску: як вивести застарілі цвіль з тканини?

Багато жінок купують коляску з розрахунком на те, що у них з'явиться друга дитина. Відповідно після появи першого малюка, і досягнення нею трирічного віку, коляска відправляється у прикомірок або на горище, можливо на балкон.

Інструкція:

 • Дуже часто від тривалого зберігання на поверхні тканини може з'явитися цвіль. Зверніть увагу, що вона є дуже шкідливою для дихання дитини і при цьому істотно псує естетичний вигляд виробу.
 • У такому випадку необхідно провести очищення від плісняви, але потрібно правильно це зробити так, щоб повністю прибрати спори шкідливого грибка і повністю вивести його з внутрішніх шарів тканини. Для цього можна скористатися скипидаром.
 • Необхідно нанести на тканину невелику кількість засобу, і потерти забруднення. Після цього необхідно розвести у воді харчову соду і нанести на тканину. Після того, як все буде видалено, необхідно додатково запрати це місце з застосуванням дитячого порошку.
 • Все це змивається за допомогою вологої тканини. Зверніть увагу, що після висихання можуть залишитися білі розводи і залишки порошку, а також соди. Немає необхідності їх по кілька разів запирати чистою тканиною, змоченою у воді. Позбутися від цих слідів можна за допомогою звичайного пилососа. Він висмокче залишки пилу, соди, а також порошку.
Цвіль на візку

Як випрати коляску: як привести в порядок матрац?

Природно, занурювати у ванну не можна, повністю мочити теж. Відповідно очищати можна тільки за допомогою вологої тканини, змоченої в дитячому милі. Ні в якому разі на поверхню наноситься велика кількість води. Коляска залишають у теплому приміщенні для повного висихання.

Інструкція:

 • Найцікавіше, що також потребує прання і дитячий матрац. У більшості моделей він також знімається з поверхні і не прикріплений до дна. Може виникнути ілюзія, що матрац прикручений до нижньої частини коляски, однак насправді це не так.
 • В більшості випадків виготовляються спеціальні чохли, які закріплюються на петлі, і даний чохол можна з легкістю зняти. Після того як від'єднайте петлі, ви зможете повністю зняти матрац з основи люльки коляски.
 • Його часто виготовляють з поролону, тому прання в пральній машині не складе ніякої праці. Прати його варто при температурі 30 градусів, в режимі ручне прання. Найкраще прибрати віджимання і просто встановити на машині злив води без віджимання.
 • Справа в тому, що при великій кількості обертів, може зіпсуватися не тільки оббивна тканина, але ще і поролон, з якого виготовлений матрац. Тому радимо вам встановлювати прання без віджимання. Можна застосовувати віджимання до 200 обертів за хвилину.
Коляска після прання

Як прати коляску тростину?

Це завдання не з легких, так як більшість китайських, дешевих моделей створені на один сезон. Тобто по закінченню сезону, вони просто викидаються. Однак, насправді, дуже багато хто з сучасних матусь не можуть собі дозволити купувати для кожної дитини нову коляску. Саме тому таку коляску можуть експлуатувати кілька жінок поспіль, після того як їх діти виростають, вони віддають коляску своїм сусідам або родичам.

Інструкція:

 • Для того щоб оновити коляску і почистити її, на жаль, пральну машину використовувати не вийде. Адже частини коляски часто зшивають з металевою основою, тому занурити їх у воду не вийде. Точно також навіть знімні деталі з металевими частинами не рекомендуємо прати у ванні з використанням повного занурення частин у воду.
 • Справа в тому, що металеві частини можуть іржавіти і після висихання залишати плями на візку. Єдино можливим варіантом є випрати таку коляску з застосуванням спеціальних засобів для оббивки диванів, а також салону автомобіля.
 • Ще одним непоганим варіантом є прання у ванній з повним зануренням коляски. Транспортний засіб необхідно буде швидко висушити із застосуванням фена або обігрівача. Необхідно занурити коляску в ванну, намочити за допомогою струменя води, насипати пральний порошок, або ж намилити з використанням дитячого мила. Очищення проводиться за допомогою губки або звичайної щітки.
 • Після цього точно також під струменем води змивається вся мильна піна. Необхідно після цієї митті не забути витерти всі металеві частини і колеса із застосуванням чистої тканини. Тепер основне завдання — максимально швидко висушити виріб, щоб не проступила іржа, і виріб не зіпсувалося. Для цих цілей скористайтесь обігрівачами або феном.
Прогулянка з коляскою

Як випрати коляску: як видалити плями молока, соку, фломастера?

Діти взагалі дуже вигадливі, саме тому можуть з'являтися дивні, несподівані плями від чого завгодно. Молоко є одним з поширених видів їжі, які дають дітям, тому сліди від нього часто з'являються на візку. Видалити їх краще всього, коли вони ще свіжі.

Інструкція:

 • Для цього на мокре молочне пляма необхідно насипати невелику кількість тальку і картопляного крохмалю. Зверху накладається аркуш кальки або пергаментного паперу, залишають до повного висихання тальку. Після цього вам необхідно пропрасувати гарячою праскою пергаментний папір, а після цього прибрати залишки крохмалю або тальку за допомогою щітки. Нічого замывать не потрібно. Крохмаль або тальк виступають в даному випадку як сорбенти, і вбирають у себе весь жир з молока, перешкоджаючи появі плям.
 • Забруднення фломастерами або від фруктових соків досить погано видаляються. Для цих цілей найпростіше скористатися спиртом. Необхідно нанести невелику кількість спирту на пляму, і поступово промокати за допомогою сухої серветки.
 • Необхідно домогтися того, щоб весь барвник перейшов на серветку. Під виворітну сторону оббивки або візка необхідно підкласти також суху тканину, щоб пляма не размазывалось, і не розширювалася, а безпосередньо проходило на суху серветку. Далі можна замит за допомогою мила або порошку, із застосуванням щітки. Якщо плями від фарби або фломастери є застарілими, і не видаляються із застосуванням спирту, можете скористатися більш сильними розчинниками. Можете застосувати vanish або Антипятин. А якщо ж вони не спрацюють, вдавайтеся до важкої артилерії.
 • Можете скористатися спеціальним бензином або ацетоном. Пам'ятайте, що після такої чистки бажано провітрити коляску протягом 3 днів. Намагайтеся протягом трьох діб не катати дитину в даному транспортному засобі, для того щоб не з'явилася у дитини алергія. Всі сліди від ацетону, а також бензину необхідно змити мильною водою.
Прання під тиском

Як бачите, випрати коляску досить просто. Головне, знати, як вона розбирається, і яким чином знімаються всі металеві частини. Якщо у вас не збереглася інструкція або коляска дісталася у спадок від вашої старше родички, в інтернеті можна знайти кілька схем складання.

ВІДЕО: Як випрати коляску?