Лампи для нарощування нігтів: види та поради з вибору

Красиві і доглянуті руки – візитна картка кожної жінки. Однак далеко не всі представниці слабкої статі можуть похвалитися міцною і рівною нігтьової пластиною, яка могла б стати надійним підставою для красивого і якісного манікюру. Фахівці даній області пропонують декоративну процедуру, яка допоможе не тільки сформувати необхідну довжину нігтя, але і зміцнити нігтьову пластину, прибрати ламкість і слабкість нігтів.

Нарощування нігтів – популярна і затребувана процедура, яку можна зробити не тільки в дорогих салонах краси, але і в домашніх умовах.

Опис процедури

Штучне збільшення довжини нігтьової пластини є дорогою послугою, яку надають всі сучасні салони краси. Для значної економії бюджету можна самостійно зробити оригінальний і красивий манікюр, не виходячи з дому.

Перед початком виконання робіт необхідно уважно вивчити технологію нарощування нігтів та придбати необхідні інструменти. Дотримуючись порад професійних майстрів і маючи якісні робочі пристосування, можна змоделювати красиві нігті, які приховають всі недоліки і вигідно підкреслять вибраний образ і стиль.

У спеціалізованих магазинах можна побачити стартові набори для початківців майстрів, до складу яких входять всі необхідні пристосування. Найбільш важливим елементом даного комплекту є спеціальна лампа, яка призначена для полімеризації робочого матеріалу. Від вибору даного приладу залежить якість створеного покриття. Період сушіння нанесеного матеріалу залежить від потужності лампи, кількості використовуваних шарів і структури гелю.

Для штучного моделювання нігтьової пластини фахівці використовують кілька видів матеріалів:

 • акрил – використовується для створення тонких і міцних матових нігтів;
 • гель – еластичний матеріал, який має глянсову структуру і застосовується для м'яких нігтів;
 • клей-пудра – моделюючий матеріал, вироби з якого мають найменші строки експлуатації;
 • тканина – до цієї групи матеріалів відносяться шовк і файбергласс, які використовуються для корекції манікюру з гелю і акрилу.

  Переваги штучних нігтів:

  • міцність;
  • рівна і гладка поверхня;
  • захист поверхні нігтів від механічних пошкодження і дії агресивних зовнішніх факторів;
  • створення якісної художнього розпису нігтів.

  Недоліки:

  • необхідність своєчасної та регулярної корекції;
  • відшарування натуральної нігтьової пластини від підстави внаслідок усадки штучного матеріалу.

  Фахівці не рекомендують використовувати дану процедуру жінкам під час виношування плоду та годування дитини, в період прийому гормональних препаратів та у разі індивідуальної непереносимості.

  Види ламп

  Сушильна лампа – спеціальний прилад, без якого неможливо виконувати процес моделювання нігтьової пластини. У спеціалізованих магазинах можна побачити кілька видів ламп, які має різну потужність.

  Ультрафіолетові

  Такі прилади мають вузьку область застосування і використовуються тільки для сушки лаків з маркуванням LED. Даний прилад має низький ціновий діапазон і підійде тільки початківцями майстрами. В даному виді апаратів використовуються лампочки розжарювання з люмінофорною напиленням, від кількості яких залежить швидкість і якість сушіння покриття. Для скульптурного моделювання кількість лампочок в лампі не повинно бути менше 4 штук. Головними недоліками ультрафіолетового приладу є: великий розмір, необхідність частої заміни комплектуючих деталей, швидке згоряння спеціального напилення.

  З холодним катодом (CCFL)

  Ці сушильні прилади розроблені на основі ультрафіолетових ламп. Головна особливість – наявність в випромінюючих елементах спеціального газу. Переваги: тривалий період експлуатації, можливість застосування для всіх видів покриття, відсутність перегріву і необхідність регулярної заміни комплектуючих частин, споживання невеликої кількості електрики. Недоліки: високий ціновий діапазон, складність процесу заміни нагрівальної пружини, відсутність можливості сушіння LED-гелів.

  Гібридні

  Універсальний тип приладів, який використовується в професійних салонах краси. Виробники випускають два типи ламп – LED + CCFL і UV + LED.

  LED + CCFL лампа складається з люмінесцентних і нагрівальних елементів і має універсальне призначення. Недоліки: велика маса і розмір, висока ціна. Переваги: тривалий період експлуатації, заміна елементів тільки в разі необхідності.

  UV + LED лампа є новітньою розробкою виробників. Переваги: висока потужність, універсальне призначення, стійкість до різних видів поломки, невеликий розмір, тривалий період використання та широкий ціновий діапазон, який дозволяє придбати прилад для домашнього застосування, так і професійного.

  Фахівці рекомендують купувати поворотний прилад, у якого передбачено дзеркало на дні. Дана особливість дозволяє рівномірно впливати на нанесене покриття.

  Критерії вибору

  Головний критерій правильного вибору приладу – тип застосовуваного покриття. Перед застосуванням матеріалу треба обов'язково звернути увагу на інформацію та маркування, яку виробник вказує на упаковці.

  Види маркування:

  • LED – використовується тільки LED – апарат;
  • UV – можливо застосування УФ приладу або CCFL сушарки;
  • LED/ UV – застосовуються всі види сушильних апаратів.

   Для створення якісного манікюру треба відповідально підійти до вибору сушильного апарату. Потужність сушарок не повинна бути менше 36 ват. Фахівці рекомендують купувати гібридні апарати, які відрізняються довговічністю і універсальністю.

   На вартість даного обладнання впливають такі фактори:

   • країна виробника – європейські товари мають високий ціновий діапазон;
   • назва торгової марки – продукція відомих виробників коштує дорожче;
   • кількість допоміжних функцій;
   • тип матеріалу, з якого виготовлений корпус;
   • потужність.

    Професійні майстри рекомендують купувати популярну продукцію відомих виробників, комплектуючі елементи якої можна придбати в будь-якому магазині побутової техніки. Перед вибором типу корпусу необхідно знати призначення апарату. Для домашнього використання безглуздо переплачувати за залізний корпус, однак разі частого переміщення пристрою не варто економити на його надійності. Значно збільшать ціну такі допоміжні функції, як: холодний обдув, таймер, радіо і автономне живлення. Прилади з великою кількістю додаткових функцій необхідні професійним майстрам і елітних салонів краси.

    Безламповий спосіб

    У разі відсутності можливості використовувати сушильні апарати полімеризації гель-лаку або виникнення алергічної реакції на ультрафіолетові випромінювання фахівці рекомендують купувати нечутливі до світлового випромінювання покриття.

    Процес нарощування даного виду матеріалу відбувається під дією спеціального речовини, яку необхідно нанести на робочу поверхню. Спеціальний склад наноситься шляхом розпилення або видавлювання з флакона. Інноваційні технології дозволили виробникам випускати гель, який твердне при контакті із звичайною холодною водою. Для повного затвердіння нанесеного складу досить опустити руки в ємність з холодною водою на 5 хвилин.

    Застосовуючи акриловий спосіб модифікації нігтьової пластини, можна взагалі не купувати спеціальну лампу. Безламповий метод нарощування нігтів передбачає використання гнучких тіпсів, еластичність яких можна перевірити шляхом поздовжнього згинання.

    Серед основних переваг даного способу необхідно виділити наступні:

    • низька вартість;
    • легкість застосування;
    • відсутність професійних навичок.

    Недоліки:

    • короткі період експлуатації;
    • нестійкість до механічних пошкоджень;
    • невисокий естетичний вигляд.

    Для виконання даних робіт необхідно придбати пилки для нігтів, спеціальний клей, клей-пудру, щипчики, активатор, декорирующий лак. Перед початком виконання даних робіт необхідно уважно вивчити техніку нарощування та поради професійних майстрів. Сушити і моделювати полімерний матеріал треба тільки в провітрюваних приміщеннях.

    Відвідування салонів краси з метою створення красивого і якісного манікюру – невід'ємна частина життя кожної жінки. Висока інтенсивність життя представниць слабкої статі не завжди дозволяє приділяти багато часу на створення бездоганного образу. Сучасні технології та інноваційні розробки виробників декоративної косметики та спеціалізованої побутової техніки дають можливість нарощувати і зміцнювати нігтьову пластину у себе вдома. Дана процедура не займе багато часу та значно зменшить фінансові витрати.

    Про те, як вибрати лампу для манікюру, дивіться у наступному відео.