Чи можна мочити нігті після гель-лаку і чому існують обмеження?

Гель-лак став прекрасною можливістю урізноманітнити нігтьовий дизайн, але часто виходить, що жінці після використання засобу необхідно приступати до повсякденних справах, що призводить до неприємного результату. Потрібно уникати контакту з водою і скільки часу, розглянемо в цій статті.

Чому саме гель-лак?

У цього типу нігтьового покриття багато переваг, тому жінки все частіше вибирають саме його. Якщо манікюр зроблено за правилами, а після нігті не стикалися з водою, то жінку порадують наступні результати:

  • можливість довгий час не стежити за станом рук, оскільки гель-лак здатний триматися кілька тижнів без втрати привабливості;
  • можливість збільшити довжину нігтя швидко і легко;
  • економія часу під час процедури створення манікюру, адже склад висихає всього за кілька хвилин;
  • легкість зняття з нігтьової пластини без нанесення їй шкоди;
  • можливість змінити колір в будь-який час, використовуючи простий лак, який потім без проблем і пошкоджень для основного дизайну знімається з нігтя;
  • відсутність запаху, характерного для акрилових нігтів.

Чи можна мочити?

Одні дизайнери з манікюру говорять про те, що досить утримуватися від контакту з водою кілька годин, щоб зберегти манікюр. Інші рекомендують значно більше часу поберегти руки, якщо хочеться, щоб гель-лак протримався довше. Це стосується не тільки контакту з гарячої, але й холодної водою.

Важливо не мочити нігті, і не робити ванночки, перед тим як на нігтьову пластину будуть наносити покриття. Якість зчеплення буде хорошим тільки за умови, що руки повністю сухі.

Якщо вимога не дотримується, то в результаті вже через тиждень можна буде спостерігати відшарування гель-лаку. З цією ж метою використовуються "дегидраторы", які вкрай необхідні жінкам, схильним до постійної вологості рук.

Вже після того, як фінішне покриття висохло, мінімальний час, протягом якого необхідно уникати контакту з водою, становить шість годин. Це стосується не тільки прямого контакту, але і носіння рукавичок, оскільки руки у них неминуче потіють.

Необхідність захистити руки пов'язана з тривалим процесом полімеризації складу, нанесеного на нігтьову пластину. Навіть після висихання відбувається подальша усадка покриття на ніготь, його зчеплення з поверхнею, звикання до кератину. При порушенні вимоги з'являються мікротріщини, в які потім проникає волога, з'являються відшаровуються ділянки, доводиться знову робити манікюр. Ні про який домашній роботі і мови бути не може, особливо з застосуванням хімічних миючих засобів.

Варто сказати, що гель-лак виграє в порівнянні зі звичайним, але його необхідно правильно наносити, щоб домогтися бажаного ефекту.

Чого не можна робити протягом декількох днів?

Фахівці в області нігтьового дизайну нагадують, що необхідно не тільки не мочити руки протягом шести годин після завершального етапу, але і відмовитися від деяких інших процедур. Типові помилки роблять жінки, яким майстер в силу власної вигоди не говорить про заборони. Протягом трьох днів категорично забороняється прати вручну або мити посуд довгий час. Незважаючи на те що деформувати покриття не так просто, тривале перебування у воді рук згубно позначається на дизайні.

Прибирання по будинку краще відкласти на кілька днів, тільки так можна буде заощадити на манікюрі та змінити дизайн в зазначене фахівцем час, а не раніше.

Суворо заборонено відвідувати після нарощування сауну або лазню, оскільки нігті беруть на себе високу температуру в парильні, а гель-лак нагрівається, перепади завдають йому шкоди, погіршується цілісність дизайну. Якщо не послухатися поради, то манікюр швидко зіпсується.

Категорично не можна пиляти нігті вже після того, як був нанесений гель-лак, оскільки майстер запечатує край, щоб під покриття не проникала волога. Завдяки такій додатковій роботі нігтьова пластина зберігає привабливість краще, при порушенні плівки страждає нарощена частина, вона починає відшаровуватися, можна просто зламати ніготь.

Крім того, що після манікюру бажано не контактувати з водою, не ходити в лазню, варто виключити і взаємодію з фарбою для волосся, оскільки вона може передати відтінок гель-лаку, від якого потім неможливо позбавитися. Навіть якщо проводити фарбування в рукавичках, нігті піддаються впливу поту і тальку всередині.

Погано впливають на якість фінішного покриття після нанесення і прямі сонячні промені. Яскраві відтінки вигорають, тому варто дочекатися закінчення процесу полімеризації, і тільки тоді вирушати на пляж, якщо не хочеться в результаті переплатити. Якщо дотримуватися цих правил, можна буде насолоджуватися красивим дизайном до трьох тижнів.

Технологію нанесення гель-лаку ви побачите в наступному відео.