Гель-лак 3 в 1: особливості і тонкощі використання

В даний час все більшу популярність набуває манікюр з використанням гель-лаків. Однак багато жінок вважають, що техніка його виконання досить складна, і тому обмежуються звичними засобами. Але поява однофазних гель-лаків 3 в 1 дозволяє забути про цю проблему і стати володаркою доглянутих ручок, не витрачаючи на даний процес багато часу і сил. Про те, що це за засіб і як його правильно використовувати, поговоримо в нашій статті.

Що це таке?

Гель-лаком нігті покриваються в 3 етапи, проте з появою однофазного кошти процедура помітно спростилася. Це відбулося за рахунок того, що препарат об'єднує функції як основи, так і різнокольорових покриттів, і, відповідно, засоби для закріплення. Економія часу відбувається тому, що гель-лак накладається одним або двома шарами, цього достатньо для створення ідеального манікюру. Також засіб не завдає шкоди нігтьовій пластині.

Безпроблемний манікюр став можливим за рахунок спеціально розробленого складу та новітньої формули гель-лаку. Поєднання всіх компонентів дозволяє йому стати аналогом відразу трьом засобів. Крім того, що скорочується час на виконання манікюру, виходить істотна економія фінансів.

Переваги

Простота у використанні, безумовно, є незаперечним плюсом даного засобу. Адже замість 3 препаратів достатньо всього одного. Однак це далеко не єдина його гідність.

  • За рахунок тонкого шару, який забезпечує дане покриття, у нігтьової пластини з'являється можливість насичуватися киснем. Крім того, нігті виглядають більш природно. Також не можна обійти увагою ціну, адже вартість одного флакончика істотно нижче трьох, які потрібні при нанесенні звичайного шелаку.
  • При цьому, незважаючи на те, що покриття дуже тонке, воно тримається дуже надійно і може перебувати на нігтях в ідеальному стані близько місяця. Однак фахівці рекомендують міняти гель-лак раз в 2 тижні, так як в противному випадку відростаючий край стане видно і весь манікюр буде виглядати не дуже акуратно.
  • Сушити нігті, покриті гель-лаком 3 в 1, можна як в УФ-лампі, так і в ЛЭД-апараті. Це дуже зручно, і не всі матеріали можуть похвалитися цією здатністю. Засіб підходить для природних нігтів, а також може бути використано при процедурі нарощування.
  • Важливою якістю для майстрів є те, що однофазні гелі не займають багато місця при роботі з ними. Такі кошти можна поєднувати один з одним, що актуально для створення складних дизайнів.

Різновиди

Як тільки цей засіб з'явилося в продажу, ним зацікавилися багато представниць прекрасної статі. Це дозволило виробникам значно розширити асортимент пропонованих товарів. Однак на сьогоднішній день виділяються 2 групи однофазних гель-лаків – кольорові й прозорі.

Що стосується кольорових, вони користуються особливо високим попитом. Адже їх застосування дозволяє створити яскравий та оригінальний манікюр, орієнтуючись на перевагу конкретних відтінків. При цьому прозорі частіше використовуються як база або як зміцнювальний засіб для нігтів. Немає таких жінок, яким не підійшов би однофазний гель-лак. Він представлений в широкій колірній палітрі, а за рахунок наявності прозорого кошти допомагає зробити будь-який манікюр на всі випадки життя.

Як наносити?

Запорука успіху будь-якого манікюру – його грамотне нанесення, адже навіть якісні засоби можуть виглядати неакуратно і триматися недовго, якщо провести дану процедуру неправильно. Розглянемо всі основні моменти поетапно.

  • Спочатку необхідно підготувати руки. Для цього робиться акуратний манікюр, прибирається кутикула, а нігтям надається бажана форма. Далі нігтьова пластина полірується із застосуванням бафа, після чого поверхню ретельно знежирюється. Ця процедура є обов'язковою у випадку з однофазними гель-лаками, забувати про неї не можна.
  • Далі на всю довжину нігтя акуратно наноситься мастика. Він допоможе надійно зчепити ніготь і гель-лак, також вбереже від небажаних відшарування в процесі носіння, дозволить запобігти появі тріщин.
  • Нігті готові, прийшов час наносити гель-лак. Майстри рекомендують накладати матеріал дуже тонко і обов'язково ретельно висушувати. Якщо потрібно, лак наноситься ще один шар, який додасть кольору насиченість. Але не слід накладати матеріал в 3 шари, він може почати досить швидко відшаровуватися, крім того, нігті позбудуться можливості дихати.
  • Перед тим як почати сушку, слід ознайомитися з інструкцією до використовується матеріалів. Різні виробники закладають на дану процедуру певний час, якщо його не витримати, це може істотно вплинути на якість манікюру. У середньому сушка під ультрафіолетом займе 2 хвилини, ЛЭД-апараті – близько 30 секунд.

Як знімати?

Звичайно ж, кожна представниця прекрасної статі знає, що покриття з застосуванням гель-лаку 3 в 1 здатне протриматися на нігтях досить тривалий проміжок часу, але коли-небудь його все одно потрібно видалити. Ця процедура також має свої тонкощі, на які слід звернути увагу.

Для того щоб зняти гель з нігтів, потрібні фольга, спеціальні палички з дерева, вата і рідина для очищення. При необхідності можна замінити очисник звичайним препаратом для зняття лаку з наявністю ацетону в складі. Рідина у великій кількості наноситься на вату, яка кладеться на нігті, а зверху обмотується харчовою фольгою. Чим щільніше вона притиснута, тим краще подіє засіб. Фольгу можна замінити плівкою для продуктів.

Даний компрес залишається на нігтях близько 15 хвилин, після чого акуратно видаляється. Саме покриття повинно розм'якнути і легко піти дерев'яною паличкою. Якщо цього не сталося, процедуру з ватою треба повторити ще раз. Далі, коли покриття остаточно видалено, пальці як слід мити теплою водою, після чого в них втирається крем або масло для тіла.

Фахівці рекомендують давати нігтям невелику перепочинок між процедурами. Це потрібно, щоб нігтьова пластина трохи відпочила і наситилася киснем. Оптимальний час, через яке знову можна застосовувати гель-лак 3 в 1, становить одну добу.

Відгуки

Виробники різних однофазних гель-лаків в один голос твердять, що це засіб воістину унікально підходить для створення будь-якого, навіть самого складного манікюру. Багато прекрасні дами з цим згодні. Користувачі та майстри відзначають, що гель-лак 3 в 1 відповідає всім заявленим якостям і характеристиками. Зовнішній вигляд такого покриття ідеальний, носиться матеріал довго, не спостерігається проблем зі сколами і тріщинами, а також використання даного засобу дозволяє значно заощадити.

Як зробити манікюр гель-лаком 3 в 1, ви дізнаєтесь з відео нижче.