Дизайн c гель-лаком в помаранчевих відтінках

Багато жінок незаслужено обходять увагою помаранчевий манікюр, вважаючи його вульгарним і неприйнятним у повсякденному образі. Але, як показує практика, правильно підібраний колір і врахування особливостей дизайну в помаранчевих тонах дозволять перетворити нігті.

Особливості

Вибираючи манікюр в помаранчевих тонах, дівчатам необхідно орієнтуватися на такі його особливості:

 • однаково підходить і для коротких, і для довгих нігтів, єдиним нюансом є правильно підібраний відтінок; яскраві відтінки візуально подовжують нігтьову пластину, тому підійдуть для коротких нігтів;
 • відмінно маскує недосконалості нігтя, будь то нерівна поверхня або тріщини;
 • завдяки різноманіттю відтінків гармонійно виглядає як на засмаглій, так і на білій шкірі рук;
 • універсальність кольору дозволяє комбінувати його з багатьма іншими відтінками і створювати різні види дизайну;
 • підходить для будь-якого гардероба, варто тільки враховувати формат зустрічей; якщо більшу частину часу займає робота в офісі, де прийнятний тільки дрес-код, то манікюр у цьому випадку варто підібрати в стриманих тонах (білий, блідо-оранжевий), для неформальних зустрічей, навпаки, варто звернути увагу на яскраві відтінки (апельсиновий, теракотовий, морквяний);
 • можна візуально коректувати форму нігтів; так, морквяний і теракотовий тон більше підходить для коротких нігтів квадратної або овальної форми, персиковий, апельсиновий відтінок гармонійно виглядає на довгих нігтях мигдалеподібної або квадратної форми;
 • дизайн в помаранчевих відтінках сам по собі є яскравим і самодостатнім елементом, тому зовнішній вигляд не варто перевантажувати одягом, взуттям або сумкою, підібраною в тон.

Поєднання кольорів

Сучасний нейл-арт пропонує різні варіанти композицій як з грою кольору, так і з додатковими елементами. Вибираючи манікюр в такому яскравому кольорі, варто пам'ятати про його поєднанні з іншими відтінками.

 • Класичним поєднанням помаранчевого тону вважається з чорним і білим. Він добре виглядає на нігтях будь-якої форми і довжини, а також дозволяє створити будь-яку композицію в залежності від цілей. Для акцентування уваги на нігтях можна зробити дизайн в оранжево-чорних поєднаннях, при цьому їх може бути однакова кількість на нігті або ж переважання тільки одного кольору.

Для більш спокійного нейл-арту варто звернути увагу на біло-помаранчеву композицію. Білий добре заспокоює і відтіняє яскраву палітру.

 • Усі відтінки помаранчевого добре поєднуються з палітрою синього кольору. Але варто пам'ятати, що такий манікюр є досить яскравим, тому вимагає ідеальних нігтів.
 • Кораловий і персиковий відтінок може використовуватися як самостійно, так і в поєднанні з такими відтінками, як фіолетовий, червоний, пурпурний.
 • Зелений колір і світло-зелені відтінки гармонійно виглядають з морквяним і теракотовим. Цей тандем привносить свіжість і новизну у манікюр.
 • Всі відтінки коричневого також добре виглядають з помаранчевої палітрою.

Шоколадний відтінок з яскравим помаранчевим кольором нікого не залишить байдужим.

 • Поєднання червоного і яскраво-помаранчевого кольору найбільш прийнятно при створенні градієнта. Такий плавний перехід на нігтях не створить вульгарного образу. А в літній час, так і зовсім стане необхідним доповненням до гардеробу.

Незалежно від обраного поєднання варто пам'ятати, що помаранчевий відтінок є досить яскравим елементом, тому перевантажувати його не варто. Яскраві додаткові кольори неприйнятні, але тільки в якості деталей. В цілому такий манікюр вимагає плавних переходів від одного кольору до іншого, без різких контрастів.

Оформлення

Найбільш цікаві та популярні ідеї дизайну з таким кольором виходять з використанням різних елементів.

 • Поєднання кольорів. Як правило, це чорний і білий. На яскраво-помаранчевому тлі можна розмістити смужки даних кольорів. Вони можуть бути як вертикальні, так і горизонтальні. З допомогою такого підходу ще можна візуально скоректувати довжину. Помаранчевий колір може також виступати в якості доповнення до основного кольору. Їм можна виділити один ніготь, пофарбувавши його повністю в яскравий колір. Омбре в поєднанні оранжевого кольору виглядає яскраво, зможе внести теплий настрій у холодну пору року.
 • Малюнки. В даному випадку помаранчевий може виступати і як основа, і як додаток. В якості основи на такий лак можна нанести об'ємні малюнки рослинного або тваринного мотиву. А також помаранчеві орнаменти будуть добре виглядати на контрастному фоні. Дизайн за допомогою геометричних ліній досі перебуває на піку популярності за рахунок своєї простоти і лаконічності. Краплі, горошини, квіти добре впишуться в дизайн з персиковим гель-лаком. Такий відтінок вважається ідеальною основою для нанесення малюнків.
 • Стрази і блискітки. Дані деталі краще використовувати на спокійній і неяскравим основі. В якості такого кольору підійде персиковий, кораловий і морквяний. За допомогою страз можна виділити на нігті лунку, малюнок або викласти лінії.

Про те, як підготувати нігті перед нанесенням гель-лаку, ви дізнаєтесь із наступного відео.