Манікюр для довгих квадратних нігтів

Мода, як відомо, швидкоплинне і нещадна. Не багато напрямки нейл-арту можуть залишатися в тренді кілька сезонів поспіль. Не обійшла своєю увагою сумна доля і квадратну форму нігтів.

Її популярність неминуче знижується, проте в наступному сезоні ще є місце варіантів і такого дизайну.

Особливості

Даний тип оформлення кінчика знаходить своїх шанувальниць завдяки універсальності і зручності створення. Квадрат відмінно виглядає при будь-якій довжині, поєднується з будь-яким декором і стилем одягу. І що найголовніше – квадратну форму нігтям надати просто навіть в домашніх умовах.

Але є випадки, коли такий манікюр категорично не рекомендується робити:

  • якщо у дівчини тонкі пальці (квадрат візуально зробить їх ще тонше);
  • якщо фаланги короткі і повні (він так само підкреслить цю форму ще більше).

Якщо цих проблем немає, то залишається тільки визначитися з формою кутів і дизайном. Справа в тому, що квадратний манікюр має два різновиди: строгий і м'який варіанти оформлення куточків.

Класична форма передбачає гострі кути. На довгих нігтях виглядає це дуже ефектно, але у повсякденному житті загострені кінчики швидко отримують ушкодження при виконанні повсякденної роботи. Тому велика частина дівчат воліє округлені куточки. Крім зручності, вони ще і відмінно виглядають на будь-якій довжині.

Для створення такого манікюру нігті спочатку надають форму квадрата, роблячи вертикальні спіли з боків і горизонтальні – на кінчику. Необхідно відзначити, що пилкою рухають тільки в одному напрямку – тоді форма торця буде ідеально рівною. В кінці процедури додають трохи округлу форму куточках.

Тут важливо не перестаратися, інакше квадрат не буде простежуватися.

Техніки декору

Більшість варіантів нейл-арту однаково добре буде виглядати як на довгих квадратних нігтях, так і на коротких.

І тут, в першу чергу, хочеться відзначити френч. Цей універсальний стиль буде доречний як у весняно-літній час, так і в холодний осінньо-зимовий період. Класичний тип з білим кінчиком можна прикрасити стразами або блискітками. Непогано на квадратній формі виглядають і малюнки. Більш сучасним варіантом стане френч-твіст, який відмінно поєднується з такою формою.

У відповідності з модними тенденціями сезону не варто забувати і про місячний манікюр. Різноманітна палітра кольорів, що підходять для його оформлення, відкриває широкі можливості для любительок експериментів. Хочеться окремо відзначити яскраві, барвисті кольори помаранчевої і блакитний палітр, які можуть привнести річну яскравість і задорность в образ.

Найбільш ефектно такі тони виглядають на великій довжині.

Для довгих квадратних нігтів відмінним варіантом стануть і такі трендові техніки:

  • омбре;
  • котяче око;
  • геометрія;
  • мінімалізм;
  • ажурний декор.

Живий, яскравий і теплий варіант омбре виходить при використанні пастельних відтінків зеленого, жовтого і синього. При виконанні даної техніки потрібно пам'ятати, що в цьому сезоні найбільш модними вважаються контрастні поєднання.

Для доповнення ділового лука найбільш відповідним стилем є геометрія, за допомогою якої можна підкреслити квадратну форму нігтів. Строгість такого декору можна пом'якшити світлою основою, на якій геометрія буде яскравіше виділятися.

Мінімалізм також можна віднести до повсякденного манікюру. Однак деякі його різновиди універсальні і застосовуються для вечірнього лука. Такий варіант буде просто паличкою-виручалочкою для ділових жінок. Крім того, при наявності довжиною робочої поверхні, мінімалізм можна доповнити місячним манікюром або декором у стилі френч.

Ажурні нігті квадратної форми також можуть стати універсальним стилем. Тут все залежить від контрастності кольорів та оформлення. Якщо візерунком у пастельних тонах будуть пофарбовані один або два нігтя, а на інших буде непомітна однотонне покриття, то це однозначно денний варіант. Для клубів або пізніх коктейлів, нехай і з діловими партнерами, необхідно більш яскраве і виразне оформлення. Відмінно, якщо цибулю дозволяє використовувати соковиті літні відтінки, так як вони відразу привернуть до себе увагу і піднімуть настрій всім, включаючи свою власницю.

Поєднання стилів

Одним з найбільш рекомендованих фахівцями варіантів є акваріумний декор з квітковим малюнком. Він відмінно поєднується з квадратною формою нігтів і незвично виглядає. Родзинкою даного манікюру вважається тривимірність обсягу. Створюється враження, що малюнок проглядається крізь товщу води.

Ще одним відмінним поєднанням, яке користується популярністю у модниць, стало омбре, оформлене незакінченої рамкою контрастного кольору. Обрамлення вигідно підкреслює квадратний кінчик і має безліч варіацій. Найпопулярнішими кольоровими рамками стали срібляста і золотиста. Вони практично універсальні, поєднуються з різними колірними гамами і підходять до будь-яких образів.

До манікюрним трендам для довгих квадратних нігтів можна віднести і накладний декор з дроту. Цей тренд завоював популярність відносно недавно. Його затребуваність пояснюється можливістю створення унікального дизайну самостійно. Для цього достатньо вигнути тонкий дріт у кілька завитків або невелику фігурку, наприклад. профіль тварини, і закріпити прозорим лаком в декількох місцях на основі будь-якого кольору. Для такого креативу дана форма підходить ідеально.

Але яке б оформлення не було використано, довгі квадратні нігті в будь-якому випадку будуть виглядати унікально серед загальних тенденцій заокруглених кінців.

Як зробити квадратну форму нігтів, дивіться у відео нижче.