Робимо ванни для швидкого росту нігтів

Більшість жінок мріють про довгих і міцних нігтьових пластинах, які б легко переносили часті покриття лаком і контакт з миючими речовинами. Сучасна косметологія пропонує безліч салонних процедур, спрямованих на прискорений ріст нігтів. Зробити ванни для нігтів можна і в домашніх умовах, якщо звернутися до народних способів.

Користь

Практично всі проблеми з нігтьовими пластинами можна вирішити за допомогою спеціальних ванночок. Вони здатні не тільки зміцнити нігті, але і вилікувати деякі грибкові захворювання. Переваги лікувальних ванн полягають у простоті і безсумнівну користь процедур.

 • Простота використання – для приготування домашніх засобів використовуються найбільш прості компоненти. Як правило, їх легко можна знайти в холодильнику або на полиці кухонного шафи. Приготування розчинів не вимагає досвіду і не займає багато часу.
 • Результативність – нігтьові ванни настільки ефективні, що перший результат можна помітити вже через 1 тиждень щоденного застосування.
 • Багатофункціональність – одна і та ж ванночка може допомогти впоратися відразу з декількома проблемами. Наприклад, сольова процедура не тільки прискорює зростання пластин, але і сприяє їх зміцненню.
 • Великий вибір – існує безліч різних варіантів приготування нігтьових ванночок, спрямованих на усунення конкретних проблем. Крім того, при відсутності в будинку одного з компонентів його легко можна замінити іншим. Наприклад, розмаринове масло можна замінити лимонним соком, що ніяк не вплине на результат.

Домашні сеанси дозволяють вирішити багато проблем з нігтями завдяки розширеній зоні впливу.

Основні правила

Проведення будь-яких косметологічних процедур вимагає дотримання певних правил. Насамперед, це стосується домашніх сеансів, так як вони проводяться непрофесіоналами. Недотримання техніки безпеки не тільки не вирішить проблему, але і може сприяти виникненню нових.

Основне правило домашніх сеансів полягає в дотриманні часу їх проведення.

Не варто збільшувати тривалість процедури, так як занадто довгий контакт нігтьових пластин з водою неминуче призведе до їх розшарування й ослаблення.

Тримати руки в складі можна не більш півгодини.

Крім цього, ванночки рекомендовано проводити 1 раз в 7 днів. Збільшення сеансів можливо тільки в рідкісних випадках, коли необхідно відростити нігті в максимально короткі терміни.

Але прискорений курс вимагає подальшого перерви, який повинен становити щонайменше 10 днів.

Проведення кожної процедури повинно починатися з приготування нового розчину. Використання одного і того ж складу кілька разів поспіль неможливо, так як з часом його властивості зменшуються. Крім іншого, в розчині можуть з'явитися шкідливі мікроорганізми, які лише завдадуть шкоди пластині.

Щоб отримати бажаний результат, необхідно проведення декількох сеансів. Одна ванночка не здатна прискорити ріст нігтів.

Невеликі зміни можна спостерігати тільки через місяць регулярного проведення, а виражений ефект буде досягнуто лише через кілька місяців. Найкраще вдаватися до допомоги різних видів ванночок.

Експериментування з компонентами дозволяє поліпшити ефект і не дає пластині звикнути до одного і того ж розчину. Ще одне правило полягає в комплексному підході. Нігтьові ванни зможуть допомогти тільки в комбінації з іншими методами, спрямованими на прискорений ріст. Це можуть бути спеціальні маски для нігтів, масаж пальців і так далі.

Не можна припиняти проведення лікувальних сеансів відразу ж після отримання необхідного результату.

Щоб закріпити ефект, та запобігти виникненню нових проблем, потрібно робити профілактичні ванночки хоча б 1 раз на місяць.

Рецепти

Всі домашні способи, спрямовані на прискорений ріст нігтів, засновані на використанні води. Саме вона дозволяє інгредієнтів швидше проникати вглиб пластин і утворювати кератин, який потрібен для швидкого зростання.

Існує безліч рецептів для лікування нігтьових пластин.

 • З морською сіллю – дозволяє добитися прискорення росту нігтів і їх зміцнення. Для створення ванночки треба змішати 250 мл теплої води і 2,5 столові ложки морської солі. Тримати пальці в такому розчині потрібно приблизно чверть години, після чого їх потрібно насухо витерти рушником.
 • З лимонним соком – володіє відбілюючим ефектом. Щоб створити розчин необхідно змішати 250 мл води, 2 столові ложки морської солі і 50 мл соку лимона. Час впливу не має перевищувати 25 хвилин.
 • З кухонною сіллю – допомагає домогтися ефекту в тому випадку, якщо морської солі немає під рукою. Така ванночка робиться з 250 мл теплої води, 3 столові ложки солі, 8 крапель йоду. Тримати нігті в розчині можна не більше 15 хвилин, після чого їх потрібно змастити зволожуючим кремом.
 • З вітамінами – зволожує і живить нігтьову пластину, а також прискорює її зростання. Цей рецепт складається з 100 мл теплої оливкової олії, в якому розводять 6 крапель розчину йоду і 2 капсули «Аевіт». Проводити процедуру бажано не більше 25 хвилин.
 • З желатином – позбавляє пальці від мозолів, прискорює зростання нігтів і розм'якшує кутикулу. Щоб зробити розчин, потрібно змішати 250 мл молока, 50 г желатину і 1 чайну ложку меду. Щоб ванночка дала бажаний результат, розчин повинен бути теплим. Час дії – 20 хвилин.
 • З содою – запобігає ламкість нігтів і сприяє їх зростанню. Для приготування розчину треба взяти 250 мл теплої води і змішати в ній 25 р. соди і 3 краплі йодового розчину. Тримати кінчики пальців в складі можна не більше 20 хвилин.
 • З ромашкою – лікує грибкові захворювання і покращує ріст пластин. Розчин складається з 250 мл теплого ромашкового відвару і 50 г. желатину. Час процедури складає 25 хвилин.

Завдяки різноманіттю видів домашніх ванночок для росту нігтів кожна дівчина має можливість вибору.

Використання декількох рецептів дозволяє знайти найбільш підходящий, а також уникнути звикання нігтьових пластин до одного і того ж компоненту.

Щоб добитися посиленого зростання нігтів і вирішити деякі інші проблеми, важливий комплексний підхід. Тому, вдаючись до лікувальних ванночок, не можна забувати і про додаткові заходи, спрямовані на досягнення довгострокового ефекту. Здоровий спосіб життя, правильне харчування і відсутність шкідливих звичок – кращі заходи для зміцнення нігтьових пластин.

Кращі рецепти ванночок для нігтів у відео нижче.