Особливості препарату для біоревіталізації Revi Brilliants

Кожна жінка мріє про те, щоб молодість і краса шкіри обличчя тривала як можна довше. Сучасні косметологи знають про це, тому застосовують більш ефективні методи боротьби з недосконалостями шкіри. Одним з них є біоревіталізація – малоінвазивний спосіб впливу на структуру тканин шкіри з тривалим ефектом. Для проведення такої процедури застосовуються спеціальні препарати, найкращий з яких – Revi Brilliants. Відгуки фахівців і пацієнтів говорять про високу ефективність даного засобу. Але щоб зрозуміти, чи так це насправді, давайте вивчимо всі особливості процедури.

Характеристики

Препарат Revi brilliants володіє унікальними властивостями і не має аналогів у всьому світі. Саме тому він користується такою популярністю в косметологічній сфері. З його допомогою можна домогтися швидкого відновлення тканин і попередити утворення зморшок. Після такого впливу продукту на шкіру, вона стає більш гладкою, пружною і еластичною. При цьому, ефект від препарату накопичувальний, а значить після кожної процедури шкіра виглядає краще і краще.

Склад

Зрозуміло, творці такого унікального препарату не розкривають його повний склад. Однак відомості про основних компонентах все-таки відомі. Зокрема, головним активним компонентом продукту є гель на основі гіалурона. Він став унікальною розробкою японських вчених. З його допомогою вдасться ефективно підтримувати еластичність шкіри, навіть якщо клітки більше не здатні виконувати таку функцію самостійно.

Також до складу препарату для біоревіталізації входить білок кверцетин, який гарантує засвоєння препарату організмом. Трегалоза у складі засобу запобігає руйнуванню клітин і сприяє їх відновленню, а також забезпечує клітини енергією. Глюкоза покращує обмін речовин в клітинах. Птеростильбен звільняє дерму від токсичних речовин, є відмінним живильним речовиною для вікової шкіри.

Плюси і мінуси

Переваг у цього препарату безліч, перерахуємо основні:

 • швидкий ефект омолодження;
 • відновлення структури клітин;
 • запобігання процесів старіння;
 • стійкий результат від застосування;
 • поліпшення тонусу епідермісу;
 • усунення запальних процесів у клітинах шкіри;
 • помітне антиоксидантну дію.

І це далеко не всі переваги, якими характеризується цей препарат. Після процедури на обробленій ділянці шкіри розгладжуються навіть маленькі зморшки. Але виявляється ефект не одразу, а поступово і накопичувально. Саме тому результат тримається довго. Також після біоревіталізації нормалізується вироблення білка в тканинах шкіри, видаляються токсини, відновлюється обмін речовин. В результаті пацієнтка буде виглядати набагато молодше, але цей ефект виявиться максимально природним.

Однак, при всіх цих достоїнствах, у нього є певні мінуси. Так, одним з них є висока тривалість курсу лікування. Зрозуміло, такий термін обумовлений досягненням стійкого і максимально якісного результату. Якщо врахувати, що вартість процедури біоревіталізації з препаратом Revi brilliants зовсім немаленька, то далеко не кожен може дозволити собі оплатити кілька візитів. Також в інструкції до засобу вказано багато обмежень його застосування, а також можливість появи алергічних реакцій і ускладнень.

Варто відзначити, що негативні наслідки найчастіше проявляються тільки через некомпетентність косметолога або недостатнього обстеження пацієнтів перед призначенням таких процедур.

Показання до процедури

Біоревіталізація з Revi brilliants, точно також, як і з іншими препаратами, призначається тим людям, на шкірі яких виявляються помітні ознаки вікових змін. Оскільки спосіб життя і генетичні особливості у всіх людей різні, точна цифра може змінюватись. У середньому, жінкам призначають процедуру приблизно в 35 років, чоловікам – у 37.

Також біоревіталізація допомагає не тільки в боротьбі зі зморшками. За допомогою такої процедури вийде швидко відновити баланс шкіри і кількість вітамінів після тривалого перебування під сонячним випромінюванням, яке швидко висушує і старить шкіру. Ще подібний вплив на шкіру застосовується в комплексі лікування вугрової хвороби різного ступеня, а також при провисанні тканин. Биоревитазация проводиться не тільки на обличчі, але і на будь-яких інших ділянках шкіри, які потребують корекції.

Протипоказання

Як і будь-яка інша техніка впливу на шкіру, процедура біоревіталізації має певні протипоказання.

Не рекомендують проводити маніпуляції в деяких випадках.

 • Занадто молодим людям. Якщо пацієнту менше 18 років, то від такої процедури доведеться відмовитися. Краще знайти альтернативні способи боротьби з недосконалостями шкіри в такому юному віці.
 • Хворим онкологічними недугами. Наявність ракових захворювань – дуже небезпечний чинник для будь-яких втручань.
 • Вагітним і годуючим матерям. Будь-який вплив на організм майбутньої матері має проходити тільки після узгодження з лікарем.

Також важливо пройти обстеження організму перед виконанням біоревіталізації. Навіть якщо ви впевнені, що абсолютно здорові.

Технологія проведення

Використання препарату Revi brilliants в процесі виконання процедури біоревіталізація шкіри можливо тільки в умовах косметологічної клініки. Процедуру може виконувати виключно професіонал з медичною освітою та досвідом. Тривалість одного сеансу роботи з особою становить близько 10-15 хвилин. Тіло обробляється в 2 рази довше. Тривалість курсу процедур призначається індивідуально, залежно від стану шкіри пацієнта і швидкості засвоєння препарату.

Оскільки під час проведення біоревіталізації можливі больові відчуття, попередньо спеціаліст завдає знеболюючий засіб на оброблювану область шкіри. Потім косметолог відкриває упаковку з препаратом прямо в присутності клієнта – це важливе правило. Спеціаліст перевіряє цілісність і стерильність упаковки. Далі настає час безпосередньо біоревіталізації. У заздалегідь зазначені ділянки лікар вводить препарат, відразу обробляючи зону антисептичним засобом.

Після того, як процедура буде завершена, на шкіру наносять крем або маску із заспокійливим ефектом. Пацієнт відпочиває так кілька хвилин, а потім може відправлятися додому.

Рекомендації професіоналів

Щоб після процедури біоревіталізації на вашій шкірі не з'явилося припухлості, почервоніння та інших небажаних наслідків, необхідно пам'ятати кілька важливих правил.

 1. Перші доби після процедури не можна наносити будь-які косметичні засоби на шкіру, навіть пінки і мило. Слід повністю відмовитися від умивання водою і доторкання руками до обличчя.
 2. На другу добу після біоревіталізації необхідно нанести на шкірний покрив антисептик.
 3. Протягом перших кількох днів утримайтеся від відвідування лазні, басейну та тренажерного залу.
 4. Скоротіть до мінімуму перебування на сонці протягом півтора тижнів після процедури. Виключіть відвідування солярію.
 5. Забороняється робити пілінги і чищення особи в перший час після біоревіталізації.

Не нехтуйте такими правилами, адже биоревитаизация – це серйозна косметологічна процедура, і важливо виконувати її в суворій відповідності з усіма рекомендацями.

Нагородою за це стане ваша молода, здорова і красива шкіра.

Відгуки пацієнтів

Згідно відгуками багатьох жінок, препарат Revi brilliants надає просто приголомшливе дію на шкіру. Величезним плюсом біоревіталізації з такою активною речовиною є швидкий помітний результат. Але найбільше пацієнтів радує те, що ефект зберігається надовго. Адже багато косметологічні процедури носять тимчасовий ефект, який швидко виявляється і також швидко зникає. Зрозуміло, що таких результатів можна досягти за умови, що ви пройдете повний курс процедур.

Також позитивним моментом є практично повна відсутність побічних ефектів після процедур. Незважаючи на те, що виробник попереджає про можливі наслідки, при правильному підході їх можна повністю уникнути. І насолоджуватися бездоганною зовнішністю без проблем.

Єдиним мінусом, які відзначають більшість пацієнтів, є висока вартість процедури. А якщо врахувати, що необхідно пройти курс з декількох сеансів, сума виявиться досить великий. Далеко не кожна жінка може собі дозволити таке задоволення. Проте результат вартий будь-яких витрачених грошей.

Подробрее про препарат для біоревіталізації Revi Brilliants ви дізнаєтесь із наступного відео.