Мезотерапія і біоревіталізація: в чому між ними різниця, особливості, показання та протипоказання. Опис процедур мезотерапії і біоревіталізації

Основним способом швидкого омолодження є уколи краси, до них відноситься мезотерапія і біоревіталізація. У цій статті ми розповімо, чим же відрізняються ці процедури, і яку варто вибрати при певних проблемах.

Мезотерапія і біоревіталізація: в чому між ними різниця, опис процедур, особливості

Дійсно, ці дві процедури є інвазивними, тобто ін'єкційними, які проводяться з проколом шкіри. Це дозволяє вводити активна речовина не поверхово, а в більш глибокі шари епідермісу і дерми. Основний філлер і омолоджуючий компонент — гіалуронова кислота, відрізняється молекулами великого розміру, які практично не всмоктуються при використанні в кремах і сироватках. Цей препарат, для того щоб він подіяв, необхідно вводити безпосередньо під шкіру, під внутрішні, глибинні шари.

Біоревіталізація

Особливості:

 • Процедури мезотерапії і біоревіталізації придбали значну популярність останнім часом, тому як є екстреними помічниками в боротьбі за красу і молодість. Але все ж між процедурами є деякі відмінності, незважаючи на те, що речовини водяться під шкіру за допомогою ін'єкцій.
 • Мезотерапія необов'язково містить в собі одну гіалуронову кислоту. Зазвичай це коктейлі, які можуть містити вітаміни, мінерали, масла та інші корисні речовини, і не містити гіалуронову кислоту взагалі. Все залежить від того, з якою проблемою прийшов пацієнт. Дозволено робити навіть молодим дівчатам у віці 18-19 років, для того щоб боротися з рубцями, а також акне.
 • В такому випадку в складі коктейлю взагалі немає гіалуронової кислоти, тому що вона не потрібна. Адже у віці 18 років вона виробляється в організмі в достатній кількості. Таким чином будуть в складі вітаміни, мінерали, які дозволять активізувати обмінні процеси і скоріше позбутися від інфекції, а також акне.
 • Що стосується біоревіталізації, то діюча речовина в такій маніпуляції — гіалуронова кислота. Основне призначення цієї процедури ввести філлер, тобто заповнити зморшки і щось виправити тут і зараз. За допомогою біоревіталізація вдається боротися з надмірною сухістю шкіри і її швидким старінням.
 • За допомогою гиалуронки проводиться вирівнювання зморшок, а також наповнення і об'єму деяких дільницях на особу з метою поліпшення рельєфу і побудови правильного овалу обличчя.
Мезотерапія

Показання та протипоказання до проведення мезотерапії і біоревіталізації

Найчастіше біоревіталізація використовується для того, щоб зробити овал обличчя правильним, і більш чітким. Бо з віком овалу обличчя пливе, вилиці стають не такими виразними. Вони сповзають вниз разом з овалом обличчя, і нижньою частиною підборіддя.

У такому разі біоревіталізація — відмінний метод відновити овал, зробити його чітким і виразним. Мінерали і вітаміни не дадуть бажаного ефекту, тому їх дія настане значно пізніше, коли шкіра дійсно буде насичена вітамінами.

Біоревіталізація

Найцікавіше, що до процедури мезотерапії зазвичай вдаються у тому випадку, якщо необхідно не усунути проблеми, а запобігти їх появі. Помічено, що шкіра суха швидко морщиться і старіє. За допомогою мезотерапії вдасться продовжити її молодість.

Протипоказання до проведення мезотерапії і біоревіталізації практично однакові. Зазвичай з ними знайомить лікар-косметолог.

Протипоказання:

 • Індивідуальна непереносимість компонентів коктейлю і гіалуронової кислоти
 • Інфекційні захворювання шкіри
 • Вагітність
 • Підвищений тиск
 • Ракові пухлини
Мезотерапія

Найчастіше лікар самостійно вирішує, що необхідно робити, мезотерапію або біоревіталізація. Косметолог бачить проблему і знає способи її усунення. Найчастіше мезотерапію проводять при таких дефектах шкіри:

 • Вугри
 • Висипання
 • Судинна сітка
 • Пігментні плями

Мезотерапію проводять не тільки на обличчі, але ще на тілі, і навіть волоссі. Справа в тому, що сеанс мезотерапії дозволяє підсилити зростання волосся, зробити їх більш густими. Тому часто використовується для лікування і профілактики облисіння. Як тільки ви помітили, що у вас волосся стають рідкісними, можна скористатися процедурою мезотерапії, яка дозволить наситити шкіру голови корисними компонентами і стимулювати зростання волосяних фолікулів.

Мезотерапія

Крім того, мезотерапія дозволяє позбутися від розтяжок, а також провести профілактику целюліту і усунути найбільш помітні горбисті ділянки на стегнах і сідницях. Варто відзначити, що зазвичай мезотерапія дає більш тривалий ефект, але різниця не видно після проведення першої процедури. Тому мезотерапію рекомендовано проводити цілими курсами, після яких через деякий час з'являється результат.

Біоревіталізація зазвичай відразу дає результат. Повторювати її необхідно раз на 1-6 місяців. Як бачите процедури, незважаючи на наявність спільних рис, дуже різні. Відрізняються не тільки складом поживних коктейлів, які водяться в шкіру, але ще й основними завданнями, призначеннями. Тому визначитися у виборі між биоревитализацией і мезотерапией допоможе косметолог, враховуючи особливості вашої шкіри.

Біоревіталізація губ

Біоревіталізація зазвичай проводять в якості омолоджувальної процедури, яка здатна омолодити обличчя.

Свідчення:

 • Дрібні зморшки під очима
 • Опущення верхнього століття
 • Пливе овал обличчя
 • Усунення сірості особи
 • Збільшення щік, губ, підборіддя

Вартість процедур також відрізняється. Справа в тому, що мезотерапія трохи дешевше, але сеансів необхідно проводити більше. Біоревіталізація за ціною набагато дорожче, але сеансів необхідно менше. Це пов'язано з тим, що в складі речовин, що вводяться при біоревіталізації, знаходиться гіалуронова кислота, яка коштує недешево. Вартість мезотерапії дешевше, тому що в складі частину гіалуронової кислоти замінюється вітамінами, мінералами, а також корисними компонентами, які коштують набагато дешевше.

При виборі того чи іншого уколи краси, виділіть основні задачі, з якими повинні впоратися ін'єкції. Лікар допоможе визначитися з вибором і порадить найбільш підходящий для вас варіант.

ВІДЕО: Мезотерапія і біоревіталізація