Дизайн нігтів в синьо-блакитному кольорі

Як відомо, красивий, модний і закінчений образ складається не тільки з великих компонентів зовнішнього вигляду (одяг, зачіска і так далі), але й з маленьких деталей, таких як, наприклад, манікюр. З твердженням про те, що доглянуті і красиві нігті – це прикраса будь-якої дівчини, не може позмагатися ніхто. Сьогодні існує безліч варіантів і способів оформлення нігтів: колірні, текстурні, фактурні та інші. Одним з найцікавіших методів дизайну по праву вважається синій з блакитним манікюр.

Сезонні особливості оформлення нігтів в небесній панелі

Більшість майстрів нігтьового сервісу поділяють сезонний манікюр, у якому застосовуються відтінки синього і блакитного, весняний, літній, зимовий, осінній. Так, для літа і весни підійдуть яскраві, але в той же час ніжні поєднання блакитного і рожевого кольорів. Відмінним варіантом стануть квіткові малюнки і принти. А також можна зобразити хмарне небо чи ласкаве море – існують варіанти на будь-який смак. Для зими дизайн нігтів з використанням синіх і блакитних квітів також підійде як не можна краще. Якщо в цю палітру додати трохи білого, то можна зобразити сніжинки або інші снігові візерунки, які мороз малює на склі.

А також на нігтях можна намалювати сніговика або створити абстрактний орнамент.

Незвичайні варіанти

Якщо ви не бажаєте, щоб ваш манікюр відповідав сезону або просто хочете спробувати щось екстравагантне і незвичайне, то ідеально для вас підійдуть оригінальні ідеї дизайнерів.

  • Синьо-блакитні нігті відмінно поєднуються з різними стразами або штучними каменями, які можна приклеїти на ваші нігті. Таким чином, можна зобразити не тільки абстрактні картини», але і, наприклад, зоряне небо.
  • Ще один цікавий варіант – це французький манікюр в блакитному кольорі. Зазвичай верхня частина нігтя забарвлюється в білий колір, а вся інша площина (аж до лунки) – у небесно-блакитний. Виходить досить жіночно, ніжно і акуратно.
  • З блакитним відтінком також виходить відмінний місячний манікюр, який додасть вашому загальному образу невелику родзинку.
  • Більш сміливим вважається спосіб оформлення нігтів в синьому кольорі. Цей відтінок досить контрастний, тож не може не привертати до себе уваги.
  • Синій добре поєднується з срібним. За допомогою такого поєднання можна створити незвичайний орнаментальний манікюр.
  • Незвичайним, але досить ефектним є манікюр текстурний (чи фактурна). Нігті оформляються із застосуванням спеціально призначених коштів і можуть мати різноманітні форми.

Поєднання з іншими кольорами

Незважаючи на те, що блакитний і синій манікюр, а також оформлення нігтів в синьо-блакитних тонах самі по собі досить цікаві і незвичні варіанти, цю палітру можна поєднувати і з іншими кольорами. Як було згадано вище, відмінним оттеняющим кольором може стати білий. А також можна використовувати жовтий. З блакитним відмінно буде поєднуватися рожевий, а з синім – червоний.

Найсміливіші дівчата також можуть використовувати яскраві кольорові мозаїки з застосуванням всіх кольорів веселки.

А також можна використовувати фарбування в блакитний або синій окремих нігтів в якості контрастних плям. У той же час незалежно від експериментів варто пам'ятати і про те, що ваш манікюр повинен відповідати повноцінного загального образу, доповнюючи, не вибиваючись з нього. Так, якщо ви є офісним працівником і повинні дотримуватися ділового дрес-коду, то не варто вибирати дуже яскраві кольори, а також йти на сміливі експерименти. Навпаки, якщо ваш зовнішній вигляд не обмежується жодними правилами, то не бійтеся пробувати використовувати в манікюрі незвичайні поєднання та оригінальні ідеї.

Далі дивіться відео про те, як зробити цікавий дизайн нігтів в синьо-блакитному кольорі.