Ідеї бежевого манікюру для коротких нігтів

У прагненні нейл-моди до природності велику популярність здобув бежевий манікюр на коротких нігтях. Він зручний в побуті, не чіпляється за все що завгодно і дозволяє гідно завершити жіночий цибулю в залежності від призначення образу. Враховуючи його затребуваність, варто детальніше ознайомитись з напрямками, за допомогою яких можна зробити манікюр не тільки модним, але і стильним.

Нюанси невеликої довжини

Нігті з коротким відросло краєм у меншій мірі схильні до ламкості. Але через те, що не завжди нігтьове ложе подовжено від природи, недостатня довжина може акцентувати недоліки натуральної форми. Виглядає це негарно, і потребує візуальному балансі. Враховуючи, що бежевий колір відносять до світлих фарб палітри, зробити це не так просто. Нерідко доводиться робити ставку на відтінок кольору беж і підбирати правильний принт або декор.

Форму можна підкоригувати, якщо стінки нігтьових пластин непаралельні. Для цього їх просто не дофарбовували, створюючи візуальну ілюзію вирівнювання. А також для врівноваження вибирають вірний край спила, який в ідеалі повинен повторювати форму лунки нігтя. Якщо ж нігтики круглі і надмірно короткі, тут доведеться відрощувати довжину, так як по-іншому внести естетику зовнішній вигляд не вийде.

Колірні поєднання і призначення

Залежно від вибраного відтінку бежевого лаку, його температури і ступеня насиченості комбінувати цей колір можна з різними контрастами. При цьому важливо враховувати, що основний беж буде купувати різну емоційну забарвлення. При виборі варто враховувати призначення манікюру і стиль, для якого його виконують. Наприклад, для повсякденних луків кращі легкі контрасти (білий, тон слонової кістки, перли, молоко).

Крім білого, можна акцентувати кілька нігтів бежевого манікюру лаком або гелем чорного кольору. Він не має емоційного забарвлення, а тому не буде обмежувати жіночий образ в підборі аксесуарів і прикрас. При цьому чорний компаньйон не повинен домінувати. Якщо ж манікюр може не вкладатися в жорсткі рамки дрес-коду, дозволені яскраві комбінації, до яких відносяться мікси бежевого з червоним, оранжевим, глибоким зеленим винним, бургунді, фіолетовим, марсаловым.

Враховуючи, що сьогодні вітається золоте або срібне напилення, можна скомбінувати бежевий гель-лак і з ними. Якщо робити це правильно, золото або срібло буде цілком гармонійно виглядати не тільки у вечірньому, але і повсякденному сеті. До інших гармонійним дуетам можна віднести комбінації бежевого лаку з синім, сливовим, буряковим. Ці темні фарби сьогодні будуть, мабуть, кращими контрастами для бежевою основи.

Як досягти балансу?

Бежевий манікюр повинен дихати легкістю і повітрям. Це основні правила, яким пропонує звертатися нейл-мода нового сезону. Стосовно до бежевому гель-лаку і короткої довжини нігтів варто врахувати, що для підвищення статусу доведеться:

 • виділяти зону кутикули дужками або асиметричними лініями тільки в тому випадку, якщо нігтьове ложе подовжено від природи;
 • використовувати для інкрустації виключно невеликі декоративні елементи (великі візуально обтяжать сприйняття манікюру);
 • не перевантажувати декором пластини, зменшуючи кількість акцентів;
 • виключити зі списку технік місячний манікюр, якщо форма нігтів кругла і не витягає до овалу;
 • не дофарбовували бічні стінки і підпилювати відрослий край під кутом у разі відсутності розширення бічних стінок і їх дугоподібної форми;
 • користуватися тонкими вертикальними лініями, крім асиметрію;
 • використовувати в дизайні витягнуті фігури;
 • застосовувати прийом негативного простору, створюючи ефект подовження за рахунок нефарбованих ділянок у вигляді лунок;
 • зменшувати розмір бажаних принтів і спрощувати самі зображення.

Модні принти

Сьогодні важлива прив'язка до сезонності малюнків та їх тематики. При цьому нерідко манікюр демонструє не тільки конкретний сезон, але навіть певний місяць або зовсім святковий день. Якщо це літо, тут можна застосовувати квіткову і рослинну тематику, для осені гарні золотисті і різнобарвні листя. Взимку можна використовувати прийом стилізації, взявши за основу контурні малюнки або навіть геометрію. Навесні можна вдатися до зображень ранніх птахів і перших квітів.

Якщо говорити про свята, Дня святого Валентина можна прикрасити свої нігті винними сердечками, зайчиками, написами, для новорічних свят – принтами з шампанським, новорічними іграшками, свічками, привітаннями. В цілому ж якщо розглядати модні принти, то на сьогоднішній день – це геометрія та етнічні орнаменти. При цьому другі можна створювати навіть звичайними точками, виконуючи потрібний візерунок дотсами з різним розміром насадок.

Варіанти декору

Що стосується декораторських прийомів, для бежевого манікюру відмінно підійдуть камифубуки, гліттер, гелі, втирки, акриловий цукор, ручний розпис, слайдер-дизайн і стемпинг. Якщо розглядати в якості основного інструменту дизайну стемпинг, важливо вибирати пластини з дрібним вигравіруваним принтом, так як великий візуально зробить короткі нігті непоказними. В той же час дрібне мереживо або вензелі на краешках нігтів, що імітують своєрідний френч, будуть виглядати на невеликій довжині цілком гармонійно.

Втирка являє собою мелкофракционную поліестеровую пил з різним ефектом. Вона здатна не лише облагородити бежеву основу дизайну, але і прикрасити її незвичайним способом. Наприклад, це сатинування, матування, додання поверхні невагомої перламутру, виду металу, дзеркала або голографії. Що стосується блискіток, то користуватися таким декором потрібно правильно, адже він розширює нігтьову пластину, а це при короткій довжині далеко не завжди потрібно.

Слайдер-дизайн – справжня знахідка для манікюру. Він у лічені хвилини дозволяє прикрасити акцентні нігті манікюру з основним бежевим лаком. Щоб не втратити ефекту виразності, при короткій довжині варто користуватися стікерами аплікаційного типу на прозорій підкладці. Вони і дрібніше, і виглядають акуратніше.

Камифубуки, як і дизайн зі стразами, при короткій довжині і бежевій основі варто дозувати. Бажано при цьому використовувати великий набір різнокольорових конфетті, так як вони миттєво будуть відсилати до новорічного декору. Замість ефекту омбре, який можливий на короткій довжині при подовженою нігтьової пластини, варто точково розставляти декор. Наприклад, їм можна викласти вертикаль на контрастній смузі акцентного нігтя.

Ідеї дизайну

Вибираючи дизайн для бежевого манікюру, можна виходити з прикладів професіоналів. Це дозволить зрозуміти, як досягти виразності. В той же час готовий приклад простіше підправити під свої уподобання, вибираючи свій декор або відтінок контрастного лаку. За основу можна взяти комбінацію класики з:

 • френчем звичайного або перевернутого типу;
 • місячним манікюром;
 • градієнтом і вуаллю;
 • битим склом.

Можна нафарбувати всі нігті одним кольором, використовуючи покриття із сатиновою текстурою, і зобразити на акцентних нігтях френч точками різного розміру. За таким же принципом можна нанести точковий візерунок у місці лунок. Створюючи подібний дизайн, важливо враховувати, що загальна кількість акцентів не повинно перевищувати трьох-чотирьох. Інакше дизайн ризикує стати строкатим і нудним.

Можна нафарбувати нігті бежевим лаком, а для акцентів вибрати вуалевую техніку. З напівпрозорої основі контрасту можна помалювати вензелі або мережива. Щоб вони виглядали об'ємно, можна виконувати малюнок топом, потім посипати його акриловою пудрою. Виглядати такий дизайн буде красиво і статусно. Однак тільки в тому випадку, якщо акценти не будуть клонувати один одного, і їх буде не більше трьох.

Щоб створити дизайн з напиленням золота або срібла, бажано зробити для гліттера подмалевок чорного кольору. Після цього по ньому малюють сріблом або золотом, і запечатують дизайн топом. Виглядати такий дизайн буде свіжо і дорого. Гліттер можна використовувати як лунки або тонкі лінії. При цьому він непогано буде виглядати як контурів малюнка. Їм же можна підмальовувати слайдер-дизайн, малювати серединки квітів, напилювати вензелі і мережива.

Що стосується вітражних варіантів прикраси під вид дитячої розмальовки, це неактуально. Вже якщо і хочеться скористатися вітражного тематикою, робити це потрібно правильно, використовуючи темну основу і шиммерное покриття. Саме так можна створити ефект каменю на акцентних нігтях дизайну в бежевих тонах. Для цього також варто використовувати покриття магнітного типу.

Можна малювати на акцентних нігтях витягнуті трикутники, простягаючи їх від основи нігтя до його верхнього краю. Такий прийом дозволяє візуально збільшити невелику довжину нігтів. Що стосується нігтів з непараллельными бічними стінками, візуально позбутися цього недоліку можна, намалювавши контурний прямокутник контрастним кольором. Одних ліній буде достатньо для того, щоб око не чіплявся за нерівні боки природної форми.

Про те, як зробити бежевий манікюр для коротких нігтів своїми руками, дивіться у наступному відео.