Варіанти чорно-білого манікюру для коротких нігтів

Свою популярність чорне і біле покриття не втрачає з роками. У будь-який спосіб воно привносить нотку індивідуальної неповторності. Крім того, такий вид манікюру є можливість використовувати і для створення образу, який відповідає правил дрес-коду на роботі.

Опис

Чорне і біле – два протилежних кольору, а протилежності, як відомо, дуже подобаються дівчатам у всьому. Такий тандем на нігтях виглядає дуже загадково і чарівністю. Такий манікюр підійде власницям коротких нігтів, що зовсім важливо. Покриття в будь-якому випадку буде виглядати доречно.

На діловій зустрічі, вечірці або на роботі – цей манікюр скрізь елегантно підкреслить образ і буде притягувати захоплені погляди.

Переваги і недоліки

Для деяких чорно-біла кольорова гамма здається нецікавою і нудною, але це омана. Контрастні кольори дуже добре гармонують один з одним і доповнюють будь-який образ. Основні переваги даної колірної гами, яку рекомендується використовувати для покриття коротких нігтів, наступні:

  • манікюр виглядає строго і аристократично, підкреслює елегантність всього образу;
  • таке покриття нігтів добре поєднується з будь-яким видом одягу, особливо хороша дана колірна гамма для створення образу ділової дами;
  • використання контрастних кольорів – це нестаріюча класика;
  • насичені колірні відтінки рекомендується застосовувати для фарбування нігтів невеликої довжини, чорно-білий манікюр не має обмежень і рекомендується для покриття нігтів невеликої довжини;
  • чорно-білий манікюр і його акценти додають динаміку нігтьовому покриттю, роблячи його більш цікавим.

Важливо пам'ятати про те, що на коротких нігтях буде погано виглядати великі акценти і великі малюнки, хоча біле і чорне легко поєднувати, але головне – не переборщити.

Не варто наносити контрастні поєднання на нерівні або погано оброблені нігті.

Ідеї

Існує маса ідей, які застосовуються на короткі нігті в чорно-білій гамі. Варто розглянути найпопулярніші варіанти дизайну нігтів.

Малюнок «Зебра»

Зображення імітації зебри досить поширений варіант дизайну. Виконати його також легко. Щоб додати різноманітності, чергують смужки можна розбавити кольоровими смужками червоного або фіолетового кольору у вигляді акцентів. Неможливо не погодитися з тим, що даний дизайн звертає на себе увагу, при цьому його можна застосовувати як для створення повсякденного образу, так і для будь-якого торжества і свята.

Зображення різних візерунків і символіки

Візерунки, що повторюють один одного, дуже незвично виглядають в чорно-білій колірній гаммі.

Так, у вигляді акцентів на безіменному пальці можна намалювати візерунок з кубиків або паличок.

Френч у чорно-білому відтінку

Буденний варіант французького манікюру перетворюється в нову концепцію, коли здійснюється використання основного білого кольору і чорного по краю, хоча бувають і більш оригінальні варіанти, де окантовка нігтя біла, а пластина чорна. Два цих способу французького манікюру виглядають красиво і елегантно. Для більш урочистого образу для манікюру в даній колірній гамі рекомендується додати різні намистинки, блиск та інший декор.

«Водне» покриття

Спосіб створення «водного» манікюру дуже простий. У ємність з водою слід по черзі накапати білий і чорний лак, після чого плями перемішуються паличкою. Палець слід опустити в ємність, лаковий візерунок покриє його повністю. Шкіру навколо нігтьової пластини слід очистити спеціальним засобом. Таким чином можна добитися створення неповторного узору на кожному нігті.

Дуже добре «водний» манікюр виглядає на коротких нігтях.

Приклад чорно-білого манікюру на коротких нігтях дивіться у наступному відео.