Як познайомитися із хлопцем у школі?

Шкільні роки насичені різними подіями, емоціями та враженнями. Незабутньою і зворушливою є юнацька закоханість. У дівчаток це відчуття супроводжують боязкість, сором'язливість, невпевненість у собі. Як заговорити, як розпочати спілкування з об'єктом своєї симпатії? У нашій статті буде розказано про те, як познайомитися з хлопцем у школі.

Перші кроки

На хлопчика, який дуже сподобався, звичайно ж, хочеться справити хороше враження. Дівчатка починають мучити себе питанням про те, як краще до нього підійти і почати спілкування. Часто ситуація ускладнюється ще й тим, що молода людина з іншого класу і він старше, скажімо на 2 або на цілих 3 роки. Зустрічі в такому разі відбувається лише у гучних коридорах. Та й зустрічами це назвати не можна, адже часто ви просто проходите повз один одного. Зав'язати ненав'язливий і природний розмова під численними поглядами інших підлітків просто не вийде. А підходящої ситуації, яка могла б вас зблизити, можна чекати дуже і дуже довго.

Що ж, у будь-якому випадку потрібно подолати свою боязкість і почати робити кроки до знайомства і зближення, інакше справа не зрушиться з місця, і ти так і залишишся таємницею воздыхательницей. Але і рубати з плеча, наполегливо нав'язуючи своє суспільство, звичайно ж, не варто.

Щоб почати спілкування з незнайомим хлопчиком в школі, дотримуйся наступної тактики.

 • Довідайся про нього якомога більше подробиць. Для зав'язування дружби і подальших відносин тобі придасться інформація про його інтереси, коло спілкування, хобі, схильностях. В цьому випадку ти вже будеш в курсі того, на які теми можна буде завести розмову. Якщо він ходить в які-небудь секції або відвідує шкільні факультативи, можна спробувати туди записатися і зблизитися на тлі загальних занять.
 • Гарною платформою для знайомства є загальний процес навчання. Правда, його можна використовувати як привід лише в тому випадку, якщо ви вчитеся в одній паралелі. Наприклад, в ситуації, коли контрольна з якого-небудь предмета була проведена в його класі, ти можеш підійти і поцікавитися тим, які завдання тобі чекати на майбутню перевірочної роботи.
 • Дуже добре, якщо у класі, в якому навчається вподобаний тобі хлопець, у тебе є знайомі. Ти можеш заходити поговорити з ними на перервах. А в процесі таких дружніх візитів можна знайти точки дотику з об'єктом своєї симпатії.
 • Якщо ти довіряєш своїм друзям-однокласникам вподобаного хлопця, можеш попросити їх запросити його на будь-який спільний захід або прогулянку. Приміром, загальною компанією відвідати кафе або сходити на концерт. У неформальній обстановці зав'язати дружбу набагато простіше, навіть якщо він старший за тебе на 2-3 роки.
 • Дізнайся, які заходи він відвідує поза школою і як би випадково опинившись там в полі його зору. Дуже ймовірно, що побачивши знайоме обличчя зі своєї школи, він сам захоче привітатися і першим почне розмову.
 • Грамотно використовувати наявну у тебе інформацію про привлекшем хлопчика. Приміром, якщо ти точно знаєш, що він захоплюється комп'ютерними іграми, підійди і запитай у нього диск з грою або задай питання щодо особливостей її проходження.

Для обґрунтування своєї прохання зійшлися на якогось спільного знайомого, наприклад: «Паша Іванов сказав, що ти відмінний геймер, а я ніяк не можу пройти один рівень у грі». Таким чином, ти водночас зробиш йому комплімент і презентуєш своє звернення до нього логічним і ненав'язливим. Аналогічно можна скористатися і інтересами в інших сферах: музика, кіно, спорт, науки.

 • Якщо ви відвідуєте факультативи, звернися до нього з якимось запитанням досліджуваного предмета. Або ж, навпаки, спробуй запропонувати свою допомогу у відповідній ситуації.
 • Гарним приводом для початку спілкування і дружби в стінах школи є прохання позичити олівець або ручку. Але не забудь подякувати людини за допомогу і обов'язково поверни йому взяті речі.
 • Частіше бери участь у шкільних заходах, в яких ти можеш проявити себе з вигідного боку. Так ти будеш на увазі, і хлопчик може навіть сам зацікавитися тобою і проявити ініціативу. Але навіть якщо перші кроки від нього не підуть, у вас буде привід перетнутися на заходах, а, отже, загальні теми для розмови, наприклад, обговорення концерту, результатів спортивного змагання або шкільної олімпіади.
 • Не варто забувати про соціальні мережі. Це велика і зручний майданчик для спілкування. Ти можеш залишити ненав'язливий коментар під його записами або позитивно оцінити фото. Також непоганим варіантом є участь у спільній онлайн-дискусії з якого-небудь питання.
 • Намагайся добре виглядати, але не переборщи. Нерідко дівчата роблять помилку, роблячи свій зовнішній вигляд надто зухвалим і химерним. Це, звичайно, справа смаку, але дуже багатьох хлопців зайва «яскравість» просто відштовхує.

Як і про що поговорити?

Тепер кілька порад про те, як вести бесіду, щоб вона була цікава і спонукала до подальшого спілкування з тобою. Ясна річ, що балаканина ні про що швидко набридне і втомить співрозмовника, і він може в підсумку втратити до тебе інтерес.

 • У розмові умій слухати. Співрозмовнику буде цікаво спілкуватися, коли він і сам може повноцінно висловитися.
 • Умій прийняти його точку зору.
 • Намагайся задавати конкретні питання. Загальні фрази на кшталт «розкажи про що-небудь» збивають з пантелику. Створюється враження, що співрозмовник тобі нецікавий.
 • Частіше розмовляй з ним на загальні теми, цікався його успіхами, захопленнями.
 • У спілкуванні будь самою собою. Природний, ненапряженный розмова зближує найкраще. Не варто створювати про себе помилкового враження.

Тримати вигаданий образ постійно неможливо, а якщо ти розраховуєш на відносини з цим хлопцем, починати з обману тим більше не варто.