Особливості нарощування нігтів на тіпси

Моделювання нігтів за допомогою тіпсів є одним із способів нарощування штучних пластин. Воно дозволяє втілити в життя мрію багатьох сучасних жінок, яким хочеться мати красиві і подовжені нігтики. І якщо процес нарощування комусь здається занадто складним і непосильним для самостійного виконання в домашніх умовах, варто розвіяти цей міф і докладно зупинитися на основних нюансах нарощування.

Особливості техніки

Нарощування нігтів за допомогою тіпсів є безболісною і безпечною процедурою. З усіх відомих технологій нарощування варіант з використанням спеціальних пластикових заготовок більш простий. Освоїти цей робочий процес цілком під силу кожній жінці, при цьому в перший раз на всю процедуру піде не більше кількох годин з урахуванням того, що доведеться подовжувати неідеальні нігтики.

Робота з типсами може бути розрахована на контактну або безконтактну зону. Такі зони відрізняються розміром: вони бувають маленькими, великими, глибокими, дрібними. Працювати доводиться з тим варіантом, який більше інших підходить під індивідуальні особливості натуральних нігтьових пластин. Приміром, у випадку з коротковатым нігтьовим ложі і великим загином донизу доведеться працювати з варіантом, у якого найменша контактна зона.

Проте досвідчені майстри сьогодні призвичаїлися працювати з типсами, що мають будь-які контактні зони, тому їм зовсім не складно випилювати потрібну форму. З цієї причини серед наборів майстри часто немає всіх різновидів: вони просто можуть лежати без діла. Хоча справедливості заради варто відзначити, що варіанти, що не потребують випилюванні, у майстрів все ж таки є, адже вони дуже зручні в роботі і не дозволяють спотворювати правильну форму.

Дана техніка дещо відрізняється від нарощування нігтів за допомогою форм. Її використовують тоді, коли природні нігті занадто вузькі або короткі. Це відмінний варіант порятунку ситуації по перетворенню нігтів «гризунів», адже обкусані до кореня нігтьові пластини нереально наростити формами. Працюють в цій техніці і тоді, коли своя форма далека від бажаного ідеалу, а також боки пластини дуже незручні.

Різновиди типс та поради з вибору

Тіпси в перекладі означають «кінчик». Це пластикові заготовки за формою нігтя, які відрізняються розміром і формою. По суті, це своєрідні шаблони, які будуть надавати потрібну форму моделирующему засобу в процесі нарощування довжини. Вони ж будуть коригувати опуклість нігтьової пластини, не допускаючи ефекту клюющего нігтя і надто великий опуклості.

За призначенням

Помилково вважати, що всі тіпси однакові. На ділі вони можуть відрізнятися кольором і призначенням, адже підбирають їх у відповідності з тим, якою буде кінцева методика манікюру. Прозорі варіанти і шаблони натурального кольору призначаються для нарощування та подальшого перекриття створеної основи гель-лаком. Якщо ж планується французький дизайн, відрізняються товщиною. У порівнянні з іншими різновидами вони тонше.

А також в лінійці є різновиди з кольоровим фоном і готовим дизайном. Це, по суті, вже готові рішення, хоча при бажанні перші можна декорувати яким-небудь принтом, а другі досить просто покрити прозорим лаком. Крім того, варіанти можуть бути універсальними, з достатнім вигином і великим загином. Вигин каркаса необхідний для того, щоб нарощені нігті виглядали красиво і природно.

За формою

Форма сучасних типс варіативна. На прилавках торгових марок можна зустріти різні варіанти на будь-який смак. На сьогоднішній день існує 5 різновидів форми типс.

 • У класичному варіанті це заготовки з природною і плавною формою вигину. Як правило, їх продають наборами з демократичною вартістю. Такі різновиду нерідко використовують професіонали нігтьового сервісу, виконуючи нарощування нігтів клієнткам.
 • До інших варіантів відносять прямі тіпси, які не мають контрактної зони. За цю особливість їх називають безконтактними, вони дуже зручні для виконання френча. Коштують такі різновиди теж недорого, та й купити їх сьогодні не складе особливої праці. У середньому упаковка зі ста штук обійдеться в 150 рублів.
 • Коли потрібно створити особливу звужену форму, набувають тіпси звужений типу. Їх можна використовувати в роботі з нарощування і формування стилет, форм бріджит і нігтів кішки.
 • Багатьом хочеться зробити форму «американка». У цьому випадку необхідно купувати тіпси загнутого типу.
 • Останнім різновидом є тіпси або форми мигдалю. Ці вироби дозволяють у короткий час наростити правильну мигдалеподібну форму. Вони характеризуються різною довжиною, можуть мати або ні контактну зону. Їх вартість приблизно однакова з вартістю заготовок для стилет (близько 150 рублів за 50 штук).

Важливо! В цілому ж будь-який з варіантів може відрізнятися довжиною, що зазвичай вказується на упаковці. Майстри зазвичай набувають довгі каркаси, які дозволяють не обмежувати бажаний рівень довжини.

За матеріалами виготовлення

Тіпси для нарощування нігтів виконують з різного матеріалу. Наприклад, одним з досить популярних на сьогоднішній день рішень стали так звані рідкі різновиди. Це багаторазові варіанти, які виготовляють з особливого полімерної сировини і характеризуються гнучкою структурою. Для новачків це найбільш зручний і простий спосіб нарощування нігтів. Він не вимагає великої кількості інструментів і матеріалів, хоча і не обходиться без спеціальній сушильній лампи, якою зазвичай користуються при роботі з гель-лаком і гелем.

Тіпси роблять з пластику, нейлону і полифлекса. Кожен тип матеріалу має свої нюанси. Наприклад, пластикові вироби вважаються досить міцними і переважними в роботі. Пластик стійкий до впливу температури, його легко мити, він зручний в процесі нарощування. Якщо потрібно наростити нігті гелем, то краще вибрати варіанти з полифлекса. Такі рішення досить еластичні, вони стійкі до впливу ацетону. Що стосується нейлонових різновидів, то для новачків вони не підходять, оскільки вони можуть бути проблематичними у фіксації, при цьому варто відзначити, що нейлон непогано тримає форму.

Як вибрати?

Недосвідченої жінки нескладно розгубитися в морі пропозицій, якими обсипають покупців різні торгові марки. Однак є кілька нюансів, на які можна звернути увагу при покупці тіпсів.

 • Відсутність гострих краешков зводить до мінімуму ризик травмування у роботі. Важливо, щоб на внутрішній стороні елементів не було ніяких зазубрин і шорсткостей або навіть подряпин. Це явний шлюб, який зіпсує всю роботу. При формуванні нарощених нігтів буде створюватися шлюб покриття, яке далеко не завжди вийде виправити випилюванням.
 • Не можна не враховувати і товщину типс, а також їх міцність. Щоб взяти дійсно гарні вироби, потрібно вибирати з числа тонких і еластичних. Хороший варіант буде гнутися і приймати початкову форму. У разі вибору різновиду з готовим дизайном потрібно розуміти, що чим більше товщина матеріалу, тим гірше він буде виглядати на руках жінки.
 • Тіпси – це не той матеріал, на якій потрібно економити. Тому перевагу при покупці варто віддавати виробників з хорошою репутацією професіоналів нігтьового сервісу.
 • Якби при купівлі ще можна було провести примірку, тоді ми точно набували ідеальні типи каркасів. Щоб знайти свій варіант, який ідеально ліг на природну форму нігтьової пластини і тим самим спростив процес нарощування, варто звертати увагу на розмір. Краще, щоб каркас був трохи більше нігтя, оскільки маленький шаблон просто не знадобиться.
 • Можна купувати набори з великою кількістю типс. Серед них простіше підібрати варіанти, які найкраще підійдуть під особливості конкретних нігтьових пластин.

Необхідні інструменти та матеріали

Все необхідне, що може знадобитися для нарощування нігтів на тіпси, буде виходити з того, які саме застосовують каркаси і матеріали. Варто зазначити, що процес виконують гелем або акрилатиком. Сушильна лампа потрібна саме для першого матеріалу, оскільки без неї сохнути він не буде. Пристрій може бути ультрафіолетовим, LED або комбінованим. Крім лампи, доведеться використовувати і кисть.

Що стосується методики нарощування акрилом, то тут доведеться працювати швидше, при цьому намагатися не допускати помилок. Акрилатик висохне сам без якої-небудь допомоги. В цілому ж в роботі можуть знадобитися самі тіпси, причому різного розміру, спеціальний клей для таких каркасів, пристосування типсорез. Не обійтися в роботі без антисептичного засобу, яким доведеться обробити руки. Крім того, варто подбати про наявність пилки з абразивом в 180/100 грит, серветок без ворсу, спирту, щітки для видалення пилу, масла для кутикули.

Підготовка до процесу

Незалежно від того гелем або акрилом задумано скористатися в ході нарощування нігтів, без якісної підготовки нігтьових пластин подальший робочий процес стане неможливим. По суті, підготовка буде представляти собою гігієнічний манікюр. Спочатку слід скористатися антисептиком. Для спрощення, зниження хворобливості і травматичності процедури на шкіру навколо нігтів можна нанести спеціальний засіб для видалення кутикули. Надалі воно посприяє безболісного зняття надлишків шкірки. Іноді попередньо необхідно зняти нарощені нігті, кому-то доводиться прибирати пігментовані покриття.

Важливо повністю очистити поверхню нігтів, адже від цього буде залежати якість зчеплення з моделюючим засобом, а також довговічність нарощених пластин.

Після того як видалити кутикулу і птеригий, по контуру пластин проходяться апельсиновою паличкою, перевіряючи з її допомогою якість вичищення. Потім приступають до видалення блискучого шару нігтів. Це необхідно для того, щоб підвищити зчеплення, проходячи по поверхні м'яким шліфувальником. Після позбавлення від глянцю з нігтів скидаються пил, потім знежирюють їх. На цьому підготовку можна вважати закінченою.

Технологія нарощування

Нарощування нігтів на тіпси в домашніх умовах буде залежати від типу використовуваного засобу. В цілому техніку не можна назвати складною і вимагає якихось особливих знань з глибоким їх вивченням. Слідуючи детальної покрокової інструкції для початківців майстрів, нарощування нігтів самій собі не займе багато часу, хоча процес вимагає акуратності і ретельності. Техніка буде базуватися на типі використовуваного матеріалу.

Гель

У роботі використовують УФ-лампу. Ця методика хороша тим, що вона економить масу часу і кошти. Так, одного набору тіпсів вистачає приблизно на 2 роки. При бажанні покупець може придбати набір, у який, крім заготовок, входить і сам гель.

Поетапне виконання робочого процесу в цьому випадку буде складатися з таких послідовних кроків:

 • після знежирення нігтя на нього наносять ґрунтувальний сцепляющий матеріал (праймер);
 • вибирають найбільш відповідний за розміром нігтя шаблон, приміряючи його і визначаючись з розміром, користуючись для цього розмітками самої форми;
 • набирають трохи гелю і пензликом поміщають його у внутрішню частину тіпси;
 • моделюючий засіб розподіляють по розміру нігтя і витягають у довжину, при цьому матеріал повинен продовжувати лінію росту нігтя;
 • форму приклеюють разом з гелем до наращиваемому нігтя, щільно притискаючи;
 • ніготь поміщають в лампу для просушування;
 • після закінчення потрібного часу (2-3 хвилини) тіпси знімають;
 • на базовий шар гелю наносять ще трохи засобу, формуючи стресову зону; можна використовувати камуфляж;
 • ніготь сушать в лампі 3 хвилини, далі видаляють дисперсійний шар і надають торця необхідну форму;
 • наносять топ-гель без липкого шару, його сушать в пристрої кілька хвилин.

Цей метод зручний тим, що тіпси при цьому досить зручно підставляти до своїх нігтиками. Крім того, тут не потрібно клеїти самі нігті, різати матеріал, домагаючись бажаної довжини. Однак для того щоб повністю розуміти суть процесу, варто подивитися відеоматеріал, що істотно спростить роботу з гелем. Справа в тому, що гель може неправильно розтікатися. А також в роботі може знадобитися поворотна лампа.

Акрил

Акрилатик вважається швидковисихаючим засобом. Він дозволяє отримати якісний результат без лампи. Такі нігтики відрізняються природним виглядом і товщиною, а також пружністю. Працюючи з акрилом, бажано провітрювати приміщення, оскільки матеріал відрізняється специфічним запахом. У роботі, крім тіпсів, можуть знадобитися кусачки і спеціальний засіб для розчинення акрилу. Крім того, бажано запастися і невеликою ємністю для розчинення акрилу.

Обробивши руки антисептиком (спиртом), виконують гігієнічний манікюр. Після того, як пройдуть всі його етапи і правильно підготують нігті, підбирають для кожної своєї пластини вірний розмір тіпси. При цьому стежать за тим, щоб контактна зона покривала менше половини площі пластин. Якщо необхідна підготовка самих тіпсів, то їх розкладають по порядку залежно від обраних варіантів і запиливают краю контактних зон.

Далі йдуть таким алгоритмом нарощування:

 • ніготь знежирюють, клей наносять на область контактної зони і розподіляють його пензликом; стежать за тим, щоб він не розтікався, тому тримають тіпси під кутом 45 градусів;
 • шаблон прикладають до нігтя таким чином, щоб він торкався отросшего свого краю нігтя;
 • заготівлю притискають до нігтя і тримають до тих пір, поки він не схопиться;
 • каркасу надають бажану форму, після цього його бафируют і грунтують;
 • акрилову пудру з'єднують з мономером, утворюючи кремоподібну масу, набирають невелику кульку і розподіляють на нігті;
 • формують циліндр поперечної арки, надаючи нігтя опуклість;
 • зайву товщину знімають пилкою, на поверхню наносять закріплювач.

Ідеї дизайну

Виконувати на нарощених нігтях можна манікюр в різних техніках. Одним з кращих рішень буде френч, будь то традиційний або зворотний. Можна комбінувати кольори нарощуваних матеріалів, тим самим створюючи вже відразу готовий дизайн. Якщо такий варіант не подобається, можна звернутися до різним прийомам оформлення нігтів. Наприклад, можна забарвити нігтики матовим лаком, а на акценти намалювати мережані мотиви глянцевим матеріалом ідентичного кольору. Гра фактури завжди заворожує погляд, такий дизайн сьогодні в тренді.

Якщо хочеться чогось іншого, можна змінювати фактуру покриттів класичного манікюру. Відмінним рішенням для цього стануть акрилові пудри і втирки. При цьому пудрами можна не тільки покривати всю площу нарощених нігтів: вони гарні для створення об'ємних завитків, вензелів, мережив, квітів. Що стосується втирок, то вони відмінно виглядають на подовжених нігтики різновиди «майский жук», «русалка» і «голографія».

А також можна виділяти акценти манікюру, використовуючи ручний розпис в різних тематиках і техніках, включаючи акварель, вітраж і ефект розтікання. При виборі варіанту акварель підкладку, створену базою, пігментом і топом, бафируют, щоб вона була шорсткою. Після цього по робочому фону малюють художніми акварельними фарбами на водній основі. А також для даної методики гарні і акрилові фарби, які розбавляють до потрібної консистенції топом.

На нарощених нігтях відмінно виглядають блискітки Юкі, які є різновидом втирки у вигляді пластівців. Сьогодні це один з хітів сучасного дизайну, який дозволяє надати нігтям унікальну фактуру. Дуже популярно прикрашати штучні нігті точковим малюнком, який створюють за допомогою дотса з різними насадками. Це можуть бути різні орнаменти, таким прийомом малюють посмішку френча. Іноді нарощування виконують з різноманітними блискітками, змішуючи моделюючий гель з різним глітером. Для більшого блиску можна використовувати в роботі два шиммерных шару.

Поради по догляду

Варто дотримуватися наступних порад від професіоналів:

 • щоб нігті довше виглядали красиво і доглянуто, потрібно стежити за станом шкіри, не забуваючи зволожувати руки кремом;
 • бажано захищати їх від частого розпарювання і використання побутової хімії, оскільки від цього буде тьмяніти і темніти нанесене покриття;
 • щоб уникнути відклеювання переважно при митті посуду користуватися гумовими рукавичками;
 • не варто піддавати нігті стресу, уникаючи різкого перепаду температури, оскільки від цього нарощені нігті можуть покриватися тріщинами;
 • якщо виникне необхідність видалити нанесене покриття, потрібно користуватися засобом без ацетону;
 • не варто піддавати нігті травмування, стукаючи ними об тверді поверхні;
 • що стосується корекції, то проводити її можна не раніше, ніж через два тижні з моменту виконання нарощування; можна підправити форму і через три тижні, хоча перенашивать штучні нігті не можна.

Відгуки

Нарощувати нігті може кожна жінка в домашніх умовах, про що свідчать відгуки жінок на просторах Всесвітньої павутини. Більша частина коментарів присвячена тому, що цей процес займає чимало часу, але він дозволяє отримати хороші і міцні нігті, заощаджуючи чималі гроші на салонну процедуру. Нарощування в домашніх умовах стало справжньою знахідкою для сучасних жінок, оскільки воно доступне і дозволяє облагородити форму нігтів, а також додати місце для принту, слайдер-дизайну, тематичного або сезонного декору.

Про те, як виконати акрилове нарощування на типсах, дивіться у наступному відео.