Характеристика чоловіків і жінок Водоліїв, народжених у рік Кози

Люди, що народилися в рік Кози, відрізняються своїм відмінним вихованням і тим особливим почуттям любові і ніжності, яка проявляється по відношенню до близьких. Якщо такі якості посилюються завдяки поєднанню року народження за китайським гороскопом і повітряним знаком зодіаку Водолій, то особистість такої людини стає воістину оригінальною та творчої.

Загальна характеристика чоловік

З самого дитинства такий хлопчик може яскраво показати свою непосидючість, але в той же час живий товариська вдача. Він виявляє себе як творча особистість і часом як людина з особливо розвиненою інтуїцією.

Рік народження додає чоловікові здатність легко влитися в будь-яку компанію і знайти собі друзів, незважаючи на неординарність особистості, що дісталася від повітряного знака. По натурі така людина природжений лідер.

На початку знайомства він може здатися сором'язливим, але потім розкривається як душа компанії. Всі, у кого в друзях є така людина, можуть розраховувати на його допомогу в будь-якій біді та в будь-який час доби. Такий високий рівень відповідальності часто вимотує чоловіка, що може спровокувати нервові розлади, що починаються в середньому віці і досягають свого піку до старості.

Тим не менш Водолій-Коза не виносить, коли з ним не погоджуються. Його думка і спосіб виконання тих чи інших дій не повинні піддаватися ніякої критики, інакше він вибухне або затаїть зло. Такою людиною можна маніпулювати, він воліє керуватися виключно своїми планами та думками, не враховуючи інтереси інших, якщо вони йдуть врозріз з його власними.

В роботі Водолію-Козі головне — не застоюватися на одному місці, а постійно розвиватися інтелектуально. Рутинна «конвеєрне» тема не для нього. Такі чоловіки добре проявлять себе на ниві дизайну або акторської майстерності.

Гроші та кар'єрний ріст не так важливі, як можливість самореалізації. Хоча хватці у цього чоловіка можна позаздрити. У сімейному житті з таким партнером величезним плюсом є те, що він дуже любить дітей і стане прекрасним батьком в силу його легкого вдачі. Також він дуже любить займатися домашнім господарством, що буде на руку дружині.

Загальна характеристика жінки

Така чуттєва повітряна натура постійно знаходиться в ареолі закоханості, тільки так вона відчуває себе в своїй тарілці. На противагу цьому в основі характеру лежать інтелект і глибока вдячність людям, які складають оточення цієї жінки. В колі друзів представниці цих знаків стають незамінними. Їх веселий норов і здатність підбадьорити в горі будь-якого глибоко залягають в серцях приятелів. Цінною якістю цієї дівчини є також дотримання особистісних кордонів як у любовних стосунках, так і в дружбі.

Робота для Водоліїв-Кіз жіночої статі не стоїть на першому місці. Як і у чоловіків цього гороскопа, прекрасна стать має багато талантів творчої спрямованості. А грошова сторона питання в роботі хвилює найменше. Хоча ощадливості у таких жінок не займати – вони хороші господині. Але чуйне керівництво досвідченого чоловіка у веденні бюджету їм просто необхідно – дами люблять витрачати більше, ніж заробляти.

Любовні стосунки

Чоловік при такому поєднанні знаків має своє уявлення про кохання. Жінка йому потрібна незвичайна, терпить його імператорські замашки і толерантно відноситься до постійних дружніх посиденьок. Водолій чоловік, що народився в рік Кози, є все-таки більше егоїстом. Він зациклений на своєму внутрішньому світі і не завжди може вийти з нього на «білий світ».

При такому поєднанні якостей характеру чоловікові досить важко знайти партнерку на тривалий термін. Адже на початку стосунків він зображує скромного романтика і лише через досить тривалий час показує себе справжнього.

Якщо знайдеться половина, яка підбере ключик до серця чоловіка Водолія-Кози, то, врешті-решт, вона доб'ється мирного і спокійного життя.

Чоловік трохи покапризничает і побуйствует, після чого сімейні турботи займуть його внутрішній світ. Але ранні шлюби йому протипоказані. Щоб знайти мудрість, Чоловікові Водолію треба вдосталь насолодитися безтурботними і легковажними молодими роками. Безмежна щедрість чоловіки цих знаків буде приємним доповненням до його різнобічної особистості.

Приємні сюрпризи будуть радувати його супутницю життя регулярно з приводу і без.

Жінка Водолій-Коза, навпаки, підносить себе всю відносин. Вона дуже романтична натура. Однак це не заважає вітряно і часто міняти партнерів. Фізична близькість потрібна їй не так сильно, як духовна.

Спілкуватися протилежної статі з такими дамами потрібно дбайливо і делікатно, поступово відкриваючи всю красу їх душі. Безсумнівним плюсом також є абсолютна безконфліктність дівчини. Вона воліє згладжувати гострі кути, ніж оголювати проблемні піки.

Іноді в сімейному житті повітряні дівчата можуть не показувати сильні емоції і романтичні прояви почуттів. Це не означає, що у них немає тяги до чоловіка. Просто ці натури бувають настільки поглинені своїми ідеями, що забувають про все навколо.

На жаль, на тлі своїх ментальних проблем жінки Водолії не завжди зможуть стати хорошими хранительками домашнього вогнища. Розуміючий чоловік м'яко підштовхне свою вітряну дружину на шлях істинний. Для продовження роду цій дівчині потрібен довгий настрій. Адже після народження дитини вже неможливо почувати себе настільки вільно, як і раніше.

Здоров'я

Для чоловіків і жінок цього знака однаково необхідно обережно ставитися до свого нервового здоров'ю. Повсякденні стреси без належного відпочинку можуть плавно перетекти в щось більш серйозне, наприклад, у депресію або невроз. Щоб не запустити початок перебігу хвороби, необхідно вчасно відпочивати, дотримуватися режиму дня і намагатися не хвилюватися через дрібниці.

Для поліпшення роботи нервової системи потрібно вживати в їжу їжу, багату вітамінами групи В.

Людям з таким гороскопом не рекомендується набирати багато зайвої ваги. Їм потрібно посилено стежити за харчуванням, так як вони схильні до проблем з підвищеним холестерином, закупоркою судин і серцевих захворювань. Також проблемними місцями Водоліїв-Кіз є ноги і щиколотки.

Поширеною хворобою є варикоз, протягом якого з віком тільки погіршується. Гомілковостопний суглоб схильний до звичного вывиху, тому з молодості рекомендується носити зручне і практичне взуття, а жінкам відмовитися від високих нестійких підборів.

Водоліїв-Кіз дуже складно затягнути на візит до лікаря, що ускладнює діагностування початкової фази захворювання. Такі люди звертаються до лікарів, коли терпіти нездужання вже неможливо ні фізично, ні морально. Тягар стеження за здоров'ям дістається їх близьким.

Спорт

Для представників цього поєднання необхідно вибирати фізичні навантаження, які будуть давати вихід стресу, а також зміцнювати м'язи ніг. Оптимальним варіантом спорту для Водоліїв-Кіз є біг та їзда на велосипеді. Плавання також розслабляє нервову систему і зміцнює організм. Через схильність до варикозного розширення вен цим людям протипоказані силові види спорту, а також в принципі підняття тягарів.

Для літніх людей або тих, хто з якихось причин не може займатися фізичним навантаженням середнього рівня, можна обмежитися швидкістю близько десяти кілометрів на день. Це теж сприятливо позначиться на стані кровообігу, так як застою крові в ногах необхідно уникати.

Сумісність з іншими знаками

Для обох статей, народжених у рік Кози, бажаний союз з Котом, Конем і Свинею. У таких шлюбах відсоток розлучення мінімальний. Найменше шансів на сприятливий результат відносин з Биком. До знаків зодіаку, підходящим для дружби і побудови відносин, можна віднести Близнюків, Риб і Стрільців. Важко буде створити союз з Дівами. Їх упертість перешкодить створенню щасливих сімейних уз.

Відомі особистості

Серед Водоліїв-Кіз є багато відомих особистостей з різних сфер:

  • винахідник лампочки Томас Едісон;
  • філософ Клод Гельвецій;
  • учений-фізик Андре Ампер;
  • фігуристка Ірина Слуцька;
  • балерина Ольга Преображенська.
Томас Едісон
Ірина Слуцька

Детальніше дізнатися про характеристики чоловіків і жінок Водоліїв, народжених у рік Кози, ви зможете в цьому відео.