Парубочий вечір перед весіллям: як його провести і що подарувати нареченому?

Напередодні такої важливої події, як весілля, багато хлопці влаштовують похмілля. У статті піде мова про те, хто повинен організувати захід і оплатити всі витрати, як зазвичай проводять мальчишник, і що дарують нареченому.

Що це таке?

Перед весіллям обов'язково потрібно провести мальчишник – такої думки дотримуються багато сучасні хлопці. Влаштувати вечірку на честь нареченого – це своєрідна традиція, яка вже давно прижилася в багатьох країнах світу. Як правило, проходить такий захід дуже весело. Компанія друзів на чолі з нареченим збирається, і всі відзначають останні дні холостяцького життя свого приятеля.

Зазвичай мальчишник проводять так, щоб потім нареченому, так і всім іншим друзям, було що згадати. Всі принади розгульного, холостяцького життя молодої наречений повинен відчути на цій вечірці, влаштованій в її честь.

Існує такий стереотип, що на парубочій вечірці обов'язково повинен литися рікою різноманітний алкоголь, мають бути натовпу танцівниць, готових на все, і так далі. Зазвичай такої думки дотримуються нареченої, які завжди виступають проти подібних вечірок. Але дуже часто парубочі проходять зовсім не так, як здається дівчатам. Захід може бути цікавим, веселим і цілком відповідати рамкам пристойності. Розглянемо деякі ідеї про те, як організувати такий похмілля. Але про це трохи пізніше.

Хто організовує й оплачує?

За традицією, що склалася за організацію такого заходу, як похмілля, береться свідок нареченого.

Зазвичай в якості свідка на весілля хлопці запрошують свого найкращого і близького друга або когось із близьких родичів. Тому саме свідок, який повинен знати всі смаки та уподобання нареченого, зможе організувати для нього незабутню вечірку.

Найчастіше всі фінансові витрати на себе бере теж свідок нареченого. Але цілком можна об'єднати зусилля з тими, хто буде присутній на вечірці. У такому разі всі фінанси діляться порівну між усіма учасниками парубочого. Буває і таке, що сам наречений теж вкладається в майбутню вечірку. Такі делікатні питання вирішуються заздалегідь, спільно між друзями і приятелями, які обов'язково будуть присутні на парубочій вечірці.

Варто зазначити, що дуже часто друзі на чолі зі свідком таємно організовують подібний захід для нареченого і влаштовують йому грандіозний сюрприз. А як буде вирішуватися фінансове питання, і хто буде платити за захід, це вже залежить від особистих можливостей кожного.

Коли проводять?

Як правило, після заручин до дня весілля в запасі у молодих залишається мінімум місяць. Тому мальчишник цілком можна влаштувати в будь-який день до самого торжества. Звичайно, краще не влаштовувати подібні заходи прямо за день або за два до самого весілля. Адже останній тиждень перед такою важливою подією завжди напружена, і залишається ще дуже багато справ, які треба встигнути зробити до весілля. Тому ідеальний час для проведення парубочого – це організувати її за два тижні до весілля.

Якщо ж часу залишається зовсім мало, можна організувати вечірку для нареченого хоча б днів за п'ять до весілля. Якраз цього часу вистачить для того, щоб всі учасники парубочого прийшли в себе після вечірки і були присутні на весіллі в повному здоров'ї.

Як організувати?

Цілком можна відправитися великій і галасливій чоловічою компанією у найближчий бар, і там просто весело провести час. Але напевно всім хочеться того, щоб подібна вечірка пройшла якось незвично і запам'яталася нареченому і його друзям надовго. Є кілька ідей, які обов'язково стануть в нагоді всім тим, хто найближчим часом планує організовувати похмілля.

Погодьтеся, що кожен чоловік любить екстрим і швидкість. Тому можна організувати мальчишник у якому-небудь незвичайному місці, наприклад, влаштувати справжні гонки на картингу. Всі хлопці люблять поганяти на машинах, а картинг – це найкращий варіант.

Там же цілком можна організувати невеликий фуршет, щоб потім разом відсвяткувати перемогу одного з друзів. Крім того, можна заздалегідь замовити оригінальні та пам'ятні дипломи для кожного учасника цього імпровізованого змагання. Звичайно, головний диплом повинен дістатися нареченому.

Якщо наречений не любить карти, але любить швидкість, то цілком можна відправитися за місто, щоб там на природі поганяти від душі на квадроциклах. А якщо вже почався сезон, то можна і на снігоходах. Будучи на природі, цілком можна влаштувати своєрідний квест. Можна заздалегідь все організувати, і вам допоможуть зробити картки з цікавими завданнями. Буде весело поганяти на природі, пройти різні перешкоди, і в підсумку знайти головний приз. У кінці такого квесту можна буде презентувати нареченому заздалегідь заготовлений подарунок, або ж влаштувати вечірку в лісовому будиночку. Такий мальчишник хлопцеві точно сподобається.

Похмілля – це вечірка для нареченого. І тому буде цілком логічно, якщо на такому заході збудеться його давня мрія. Наприклад, якщо ви точно знаєте про те, що наречений давно мріє про політ в аеротрубі або про стрибок з парашутом, то чому б усім разом не здійснити давню мрію винуватця торжества. А після такого екстремального початку парубочого цілком можна відправитися в найближчий нічний клуб або бар, і вже там продовжити веселощі.

У тому випадку, якщо намічається торжество в зимову пору року, то краще всього відправитися в гори. Там можна зняти затишний котедж для проведення цього веселого заходу. Щоб вдень було чим зайнятися, можна покататися на сноуборді або лижах. Після такої розваги буде дуже приємно продовжити вечір у теплому і затишному котеджі, погрітися біля каміна з келихом глінтвейну, а після влаштувати гучну вечірку з танцями.

Де б ви не організовували мальчишник, щоб він пройшов весело та незабутньо, слід обов'язково заздалегідь підготувати різні конкурси. Наприклад, клятва нареченого про те, що він зобов'язується не забувати друзів і зустрічатися з ними хоча б раз на місяць, вже стала традиційною і невід'ємною частиною парубочого.

Про те, як і де організувати хлопчик, ви дізнаєтесь із наступного відео.

Що подарувати?

Оскільки похмілля – це таке ж знаменна подія у житті хлопця, як і весілля, то найчастіше друзі дарують нареченого на парубоцьку вечірку оригінальні та пам'ятні презенти. Звичайно, організація самого заходу – це вже подарунок, але завжди хочеться подарувати щось таке, що буде нагадувати нареченому про це веселому вечорі.

Подарунок не обов'язково повинен бути дорогим, адже ви ще будете дарувати подарунки на весілля. А в якості подарунка на честь парубочого цілком підійде невеликий пам'ятний і жартівливий презент.

Наприклад, ви можете подарувати нареченому розкішний халат з оригінальною написом, який-то жартом, про яку знаєте тільки ви. А також в якості презенту цілком підійде футболка з пам'ятним написом про минулий парубочій вечірці.

Кожен чоловік буде радий такому подарунку, як пляшка улюбленого алкогольного напою. До речі, такий презент можна супроводити жартівливій листівкою, а після взяти клятву з нареченого про те, що ви всі разом вип'єте її, наприклад, через рік.

Якщо ви точно знаєте про захоплення та хобі винуватця торжества, то можна подарувати йому аксесуари або гаджети, які йому точно знадобляться. Наприклад, це може бути спінінг для любителя риболовлі, колекційна монета для нумізмата, оригінальна запальничка для любителя сигар, новий шолом для любителя мотоциклів і так далі. Такому презенту наречений точно буде радий.

Крім того, ви цілком можете подарувати йому такий презент, який він зможе використовувати разом з молодою дружиною. Наприклад, це путівка на кілька днів в заміський пансіонат, сертифікат на стрибок з парашутом на двох, на проведення фотосесії, на кінну прогулянку і так далі. Така увага з боку друзів оцінить не тільки сам наречений, але і його молода наречена. Дівчина відразу зрозуміє, які хороші і дбайливі друзі у її майбутнього чоловіка, і буде з радістю відпускати його на зустрічі з приятелями.