Жінка Ваги, народжена у рік Коня

Унікальне поєднання знака зодіаку Терези з роком Коні створює неповторний характер жінки, яка несе в собі масу суперечливих почуттів. Ця внутрішня боротьба показує оточуючим практично всі негативні якості жінки. Якою ж насправді ховається характер під владної маскою?

Жінка Ваги року Коні

Знак зодіаку Терези перепадає на проміжок, починаючи з 24 вересня по 23 жовтня. А минулі роки Коні відбулися 1942, 1954, 1966, 1978, 1990, 2002, 2014 році. Жінки, народжені в цей час, мають безліч секретів. Китайці стверджують, що час, в якому народився той чи інший людина, залишає на ньому свою унікальну мітку. Якщо взяти повну характеристику знака зодіаку Терези, то можна відмітити невеликі зміни, які стосуються кожного року окремо, і рік Коня не є винятком.

Гарцюючий Кінь, яка вважається повноправною господинею одного року з дванадцяти наявних, дарує своїм дітям внутрішню силу, енергію, надмірну імпульсивність і прихильність фортуни. Як правило, саме при настанні чергового року Коні у жінок Ваг здійснюються творчі проекти і відбувається просування по кар'єрних сходах. Закохані Ваги досягають межі мрій на особистому фронті теж у рік Коня. В цей рік можна облаштовувати своє життя і сімейне вогнище.

Правда, не варто втягувати себе у надто ризикові ситуації і кидатися у вир з головою в будь-якій справі.

Особливості

Кожна жінка має свої особливості, але жінка Ваги, народжена в рік Коня, зовсім не схожа на представниць всіх інших знаків зодіаку, які також були народжені під символом цього року. На відміну від інших, їм властивий наступний ряд особливостей характеру.

  1. Перше, що можна помітити у цій жінці – її тотальний самоконтроль. Вона не дасть себе «впустити» в очах оточуючих людей: ні зовнішністю, ні поведінкою, ні гідністю.
  2. Вони надмірно посидючі і для своєї мети готові наполегливо працювати, і це найчастіше винагороджується повним успіхом.
  3. Дівчина Ваги вперта і наполеглива – її ніщо не змусить звернути з заданого шляху. Звичайно, така позиція не завжди дає позитивний результат, а іноді за це можна і поплатиться.
  4. Проникливість – одна з видатних якостей жінок поєднання Ваги Коня. Хоча вони зациклені на дрібницях, здебільшого вони не втрачають своєї мети і йдуть правильним курсом.
  5. Вони – дуже цілеспрямовані особистості, з величезною силою волі, готові гори звернути на своєму шляху.
  6. Жінки Терези-Кінь зовсім не вміють брехати, іа також ніколи не прагнуть нашкодити оточуючим людям.

Ґрунтуючись на всі ці фактори, можна сказати, що характеристика таких жінок, в общем буде-то, досить позитивна. Вони з легкістю обзаводяться новими знайомствами і легко сходяться з людьми. Свої цілі жінки Ваги, природно, прагнуть втілювати в життя, але роблять це цілком порядними способами, не будуючи оточуючим підступи.

Крім того, цей тип людей, народжених у рік Коня, наділений неординарним мисленням, здатним знайти вихід з будь-якої ситуації.

Сумісність з іншими знаками

Хоча жінки Ваги під заступництвом Коні – цілком товариські і комунікабельні особистості, але хорошою сумісністю з іншими знаками зодіаку, теж народжені в рік Коня, вони похвалитися не можуть. Це цілком зрозуміло – вони самодостатні і незалежні люди, які не звикли чекати чогось від інших.

Тому серед жінок вони рідко знаходять вірних подруг, а від чоловіків вимагають надійності і вірності на все життя.

Кінь-Ваги чудово сходиться з Кіньми-Овнами, причому як з жінками, так і чоловіками. Хоча ці два знака за характером абсолютно різні, як дві сторони однієї медалі, але вони чудово доповнюють один одного і в дружбі, і в коханні. Такий тандем відрізняється розумінням і гармонією, ніхто не зазіхає на чуже, вони разом чудово формують одне ціле. Також добре поєднуються Ваги з Дівами. Два однаково спокійних знака зодіаку завжди прийдуть до взаємної згоди.

Дуже темпераментний союз, який можна собі уявити, що буде зі Скорпіонами, але ці взаємини недовговічні і кожен залишиться при своєму. Цей тандем зав'язується миттєво, але невміння поступатися і знайти компроміс призводить до поділу по різних сторонах.

Детальніше про жінку Вагах ви дізнаєтесь із наступного відео.