Дитина Ваги: характер, відповідні імена та поради по вихованню

Діти Ваги відрізняються слухняним вдачею, вони чарівні і балакучі. Комфортно почувають себе в будь-якій ситуації, любить красиві речі, гарні іграшки. Щоб правильно виховати таку дитину, необхідно звернути увагу на його індивідуальні якості.

Характеристика

Цей малюк стане думати над варіантом рішення в будь-якій ситуації, але якщо їх буде занадто багато, може опинитися в складному становищі. Сильна сторона представників цього знака — чесність і здатність аналізувати ситуацію з усіх боків.

У них, звичайно, приємна зовнішність, привабливі риси обличчя, тому дорослі можуть годинами просто дивитися на таких дітей. Ця дитина наділений красою і чарівністю, виділяється з натовпу. Його усмішці неможливо чинити опір. Іноді дитина Ваги вперто відмовляється відповідати на запитання інших. Це не вираз впертості, просто малюк ще не знає що сказати, тому воліє спочатку добре подумати.

У Терезів з народження розвинене гостре почуття справедливості.

Перед тим, як щось зробити, вони зважують всі плюси і мінуси, тому не можна говорити, що ця людина поступає нерозважно.

Ваги прагнуть до балансу і гармонії. Це романтики, які потребують сім'ї і друзів. Їм важко перебувати на самоті, вони хочуть завжди бути в центрі уваги. Представники знаку використовують свою привабливість мудро і ніколи не користуються нею в корисливих цілях. Представники знаку володіють навичками дипломата, здатність швидко вирішувати проблеми, але тільки не фізичною силою.

Незалежно від статі, представник знака не поспішає робити вибір. Навіть в кафе-морозиві може простояти півгодини, перед тим, як купити солодощі. Щоб допомогти дитині вибратися зі складної ситуації, необхідно скоротити можливі варіанти. На нього можна тиснути, таким чином розвивається тільки нерішучість, з'являється страх брати на себе відповідальність. В такі моменти йому потрібна підтримка батьків.

Почуття справедливості у представників цього знака є видатним. Це люди, які шукають істину у всьому. Гордість і необхідність з першого разу правильно приймати рішення породжують страх зробити помилку. Абсолютно всі Ваги тремтять від думки, що когось неправильно зрозуміли або помилково розсудили. Для них важливо знати правду, саме це призводить до неупередженого аналізу в наступні роки.

Який колір підходить

Ці діти справжні дипломати, вони люблять спокійну атмосферу, тому воліють тони, які створюють навколо них гармонію. Пастельні відтінки нешкідливі, жіночні і стримані, як і Ваги. З психологічної точки зору, світлі відтінки синього являють собою безтурботність, до якої прагне представник цього знака.

Незалежно від статі, які віддають перевагу всім варіантам синього, блакитного та фіолетового.

Кольори заспокоюють дитину, дарують йому відчуття безпеки, затишку.

Вибір імені

Коли дитина Ваги відчуває дисгармонію в сім'ї, то стає примхливим. Він формує свою групу друзів, майстерно згладжує напруженість і організовує інших. Це відмінний командир в групі, здатний згуртувати людей. Ніколи не порушує правила, а якщо і робить це, потім довгий час лає себе і страждає.

Цей малюк завжди буде розмовляти з дорослим як з рівним. Дивлячись на нього не завжди відчуваєш, що перед тобою дитина. Деколи міркує набагато мудріше, ніж деякі підлітки. Щоб в житті Ваг була гармонія, необхідно і ім'я йому підбирати правильно.

Дівчинку можна назвати:

 • Аделаїда;
 • Емі;
 • Антея;
 • Аня;
 • Аталанта;
 • Едіт;
 • Фріда;
 • Фрейя;
 • Інгрід;
 • Летиція;
 • Мірабель;
 • Наомі;
 • Олівія;
 • Палома;
 • Троянда.

Хлопчикові можна дати одну з таких відповідних імен:

 • Альберт;
 • Олександр;
 • Альфред;
 • Фелікс;
 • Фредерік;
 • Патрік.

Виховання дитини

Навіть у малому віці представники цього знака створюють навколо себе комфорт і затишок, вони люблять все гарне, в тому числі простирадла і рушники. Люблять м'які мелодії, привабливі інтер'єри. Крики і погане ставлення залишають осад на душі. Безперервний негатив навколо Ваг може зробити їх фізично хворими. Коли вони стають досить дорослими, то свідомо уникає гучних звуків і негативних людей, тому що люблять спокій.

Ці діти володіють гострим розумом і не стануть ухилятися від спору, але постараються довести свою правоту. В цій якості вони схожі зі Скорпіонами. Завжди Ваги дотримуються своєї точки зору з непереборною впертістю.

Але представники цього знака готові прийняти чужу точку зору, якщо навести переконливі доводи і аргументи.

Хлопчики і дівчатка рідко бувають бунтарями, люблять дисципліну і спокійно існують в системі. Незважаючи на це, ніколи не стануть робити те, чого не хочуть, тому батькам не варто наполягати на чому-небудь.

Терези люблять радувати інших, тому дитина буде прагнути подарувати щастя і батькам. Йому необхідна підтримка, постійне відчуття, що він не один справляється з навалившимися проблемами, і тоді конфліктів у вихованні не виникне. Ці діти не приймають до себе ніякого насильства, можуть робити щось на зло, тільки якщо змусити їх робити те, чого вони не хочуть. Ці діти слухняні і з ними завжди можна домовитися.

Навіть маленькі представники знаку прокидаються вчасно, не спізнюються, слухняно виконують поставлені перед батьками завдання. Іноді можуть відставати від графіка, але це не є проявом ліні, просто іноді натура бере своє, і дитина стає занадто обережним.

Терези не люблять школу, де доводиться сидіти спокійно увесь день і отримувати знання. Там їм дуже нудно, такі діти віддають перевагу нетрадиційні форми навчання. Дуже розвинена в них артистичність, вони люблять музику і з радістю їй займаються.

По мірі свого росту дитина починає накопичувати різні знання, тому незабаром може здивувати чіткою логікою і різким мисленням. Не варто чекати, що він буде сліпо слідувати за вами. Його необхідно навчити помірності, особливо це стосується їжі. Не потрібно просто забороняти, варто пояснити причини заборони.

Якщо немає аргументів, то і сенсу в словах дитина не побачить.

Дитина буде годинами проводити час у ванні, в оточенні човнів і качок. Якщо дати йому повеселитися, то пізніше малюк сам слухняно відкриє книгу і зачитає розповідь.

Ваги немовлята:

 • красиві;
 • чарівні;
 • не люблять насильство і дисгармонію;
 • вибагливі в їжі.

Підліток:

 • екстравагантний;
 • любить сперечатися;
 • розумний;
 • нерішучий;
 • гордий.

В будь-якому віці їм потрібна гармонія будинку, заохочення. Не можна аргументовану відповідь цього знака приймати за впертість і діяти з напором, інакше будуть проблеми з вихованням.

Навіть у малому віці представники цього знака дуже прискіпливі до своєї діяльності, вони часто досягають успіху в речах, які знаходять цікавими або цікавими. Ці люди більше схиляються до творчості і спорту. Це надзвичайно ніжні і образливі діти, люблять спілкуватися і добре проводити час, але намагаються не брати участь в конфлікті. Їх досить складно вивести з себе, але якщо це зробити, то діти впадають у лють. Гнів накопичується довго, а виливається на кривдника гірше лавини, змітаючи все на своєму шляху.

Дівчинка буде кокетливою і багато в чому вибагливий, хлопчик стане об'єктом любові, буде прагнути отримати максимум уваги.

Навіть у такому віці своїми міркуваннями Ваги здатні здивувати батьків і відчитати їх за запізнення або порушення правил.

Виховуючи таку дитину, потрібно більше хвалити його за досягнення, щоб у нього був стимул продовжувати в тому ж дусі. Якщо щось не виходить у нього, не можна кричати і дорікати. До представників цього знака необхідний правильний підхід, якщо хочеться досягти чогось конкретного.

Знак зодіаку. народжений у рік Півня або Собаки, володіє особливим мисленням. Для прийняття рішення їм потрібно більше часу, ніж іншим Ваг. Іноді мама Лев може наполягати на виконанні того чи іншого завдання, але їй варто задуматися над тим, що краще для неї і дитини. Чим більше тиску на дочку або сина, тим менше можливостей налагодити контакт.

Детальніше про дитину Вагах ви дізнаєтесь із наступного відео.