Темпераментні чоловіки: що це означає і які національності найбільш темпераментні?

Темпераментним називають людину, яка відрізняється активною життєвою позицією і яскравою мімікою і жестикуляцією. Він має імпульсивний і життєстверджуючий характер та бажає у всьому і завжди бути першим. Вибравши в партнери такого чоловіка, жінка повинна бути готова до підпорядкування, так як коханий з гарячим темпераментом буде є безперечним лідером у стосунках.

Особливості особистості

Темперамент – це індивідуальні властивості психіки, що характеризуються поведінкою людини. Як правило, основні його риси притаманні людині з народження, але навколишнє середовище може підкоригувати деякі особливості.

Темпераментний чоловік є лідером, який в будь-якій ситуації готовий взяти на себе відповідальність за близьких йому людей і вирішити всі проблеми. Його думка вважається авторитетним і не може піддаватися сумніву. Цей імпульсивна людина вміє швидко аналізувати ситуацію, щоб знайти єдине вірне рішення.

Темпераментний чоловік не любить сидіти на одному місці, а тому завжди знаходиться в русі. У стосунках з жінками він займає лідируючу позицію і завжди самостійно вирішує загальні питання. З ним ніколи не буде нудно, так як така людина завжди має в запасі безліч цікавих ідей про спільне проведення часу.

Що стосується роботи, то такі особи не люблять підкорятися, а тому найчастіше займають керівні посади або працюють на себе. Вони звикли брати участь у всіх робочих питаннях і активно висловлювати свою думку. Такі люди не звикли бути в тіні, а тому можуть прийти в лють, якщо їх авторитет не буде визнаватися.

Темпераментний чоловік володіє мудрістю, розважливістю і величезною силою волі. Вміння стримувати свої емоції притаманне не всім представникам такого характеру, але багато особистості з віком намагаються згладити свою імпульсивність.

Величезним мінусом такого характеру є впертість, а також небажання слухати. Чоловіки з яскравим темпераментом не вміють стримувати свої почуття і завжди гостро реагують на непокору. Виражається протест у вигляді крику, активної жестикуляції і навіть погрози.

Темпераментність не є негативною рисою, але потребує постійного контролю власних реакцій. Це означає, що представник такого характеру повинен багато вчитися, щоб володіти достатніми знаннями, а також уміти володіти собою, щоб досягти авторитетного положення.

Сексуальне життя

Для темпераментного чоловіка секс є важливою стороною любовних відносин. Чим яскравіше його темпераментність, тим більше він буде вимагати від партнерки. Така людина постійно шукає нові відчуття і може проявляти грубе і навіть жорстоке ставлення в ліжку. Тому в якості супутниці він буде шукати емоційну і вільну жінку, яка не боїться експериментів.

Як правило, темпераментним характером володіють чоловіки з холеричним або сангвінічним типом особистості. Це пов'язано з тим, що дані психотипи відрізняються товариськістю і привабливістю, тоді як флегматики і меланхоліки воліють залишатися в тіні.

Сексуальні стосунки у темпераментного чоловіка завжди пов'язані з пристрастю. Така людина володіє харизматичною натурою, а тому вміє привертати до себе протилежну стать. Рідко коли такий індивід залишається один. Навколо нього завжди знаходяться жінки, готові піддатися його авторитетності.

Найемоційніші національності

Вважається, що на темпераментність чоловіка впливає його походження. Більшість жінок, які мріють про яскравого сексуального життя, шукає собі в супутники представників певних національностей. До таких зазвичай відносять турків, італійців, іспанців, німців і французів.

  • Турки – є найбільш темпераментними чоловіками. Вони відрізняються сексуальністю, яка склалася завдяки поєднанню східного менталітету і природного темпераментність. У таких партнерів жінок приваблює те, що турки вміють красиво говорити і завжди намагаються піднести даму. Перед їх чарівністю і наполегливістю не може встояти жодна жінка.
  • Італійці – мають імпульсивної і невтомною натурою, що робить їх привабливими для багатьох жінок. Італійці виділяються великою кількістю волосся на тілі, що свідчить про високий вміст тестостерону. Їх темпераментність проявляється в активній жестикуляції, комунікабельності і життєрадісності. До того ж вони не проти продемонструвати дамам своє захоплення.
  • Іспанці – мають пристрасний та романтичний характер, доповнений темпераментностью. Вони володіють привабливістю і товариськістю, але на відміну від італійців, здатні зберігати вірність партнерці. Це емоційні і вибухові натури, які вміють порозумітися навіть з дуже сильним супротивником.
  • Німці відрізняються невтомністю і педантичністю. Жінки цінують їх за владний характер, і вміння доставити задоволення. Німці знають, чого чекають від них партнерки і завжди готові їм догодити. Крім того, представники цієї національності не бояться експериментів і завжди яскраво виражають свої емоції.
  • Французи – вміють красиво говорити і оточувати кохану увагою. Порівняно з турками та італійцями вони мають менш вираженою темпераментностью, але відрізняються сильним характером і гострим розумом. Французи люблять бути в центрі уваги, здатні доносити інформацію публіці, а тому часто користуються авторитетом.

Як визначити темперамент чоловіка?

Для того щоб вірно визначити емоційність знайомого чоловіка, жінці необхідно звернути увагу на деякі особливості його поведінки. Наприклад, якщо людина легко йде на контакт і добре адаптується в новій обстановці, то, швидше за все, він відноситься до сангвиническому типу особистості.

Сангвініків визначає гучна і виразна мова, що супроводжується яскравою жестикуляцією. У них часто змінюється настрій, а тому нерідко з милого співрозмовника вони можуть перетворитися в агресивного опонента. Крім того, сангвініки не люблять монотонності і одноманітності, а тому постійно шукають нові відчуття.

Зрозуміти чоловікові холерика можна завдяки його неуравновешенному поведінки. Він швидко дратується і переходить на крик. Сперечатися з такою людиною не вийде, так як він знайде масу доводів на свою користь. Визначають такий тип особистості висока конфліктність і надмірна прямолінійність. Саме такий психотип найчастіше зустрічається у темпераментних людей.

Нетерплячість і монотонність притаманна флегматикам, які віддають перевагу тишу і спокій. Їх практично неможливо побачити в центрі подій, так як зазвичай вони займають непомітну позицію. Вони не вміють виражати свої емоції і не відрізняються чітко вираженою жестикуляцією та мімікою.

Найбільш низькою темпераментностью має меланхолік. Цей тип характеризується вразливістю, скритністю і відстороненістю. Такі люди не люблять великого скупчення людей і важко заводять нові знайомства. Їм простіше ховати почуття всередині себе, ніж виносити власні думки на публіку.

У чистому вигляді зустріти власника того чи іншого типу темпераменту практично неможливо. Кожна людина поєднує в собі декілька типів, що дозволяє називати темпераментними чоловіками велику категорію людей. Навіть таке поєднання, як «меланхолік-сангвінік» може відрізнятися яскравою емоційністю і товариськістю. Просто така людина більше потребуватиме самоті, ніж, наприклад, «сангвінік-флегматик».

Про те, як визначити ідеального чоловіка, дивіться у наступному відео.