Телець, народжений у рік Свині: характеристика

Телець-Свиня має відмітними особливостями. Знаючи його характеристику і прогноз, ви можете скорегувати виховання народженої в рік Кабана дитини таким чином, що в майбутньому він досягне гранично можливого успіху. У гороскопах опис характеру чоловіки й жінки, які є представниками одного знака, різниться з-за особливостей статі.

Характеристика

Завдяки своїй завзятості, практичності і розважливості ці люди часто пробиваються в еліту. Високий самоконтроль, обережність у поводженні і спокій також допомагають їм у цьому. Народженим під цим знаком супроводжує удача. Тельці-Свині можуть іноді проявляти снобізм, але вони зовсім не жадібні, добродушні і толерантні до вад інших. Завжди пам'ятають про те, що самі не без вад.

Гроші рідко бувають головною метою Тільця-Свині. Досягають кар'єрних висот завдяки таланту, старанності і працьовитості, а не інтриг. Колеги їх люблять.

Товариські, комунікабельні і постійно перебувають у гарному настрої. Легко обзаводяться новими друзями. Підтримують хороші відносини з близьким оточенням.

Не варто зловживати їх терпінням і спокоєм. Всередині них бушують шторми. Людям, які виведуть з себе Тельця, буде непереливки. Добре, що зробити це дуже непросто.

Особистості, народжені в цей період, намагаються досягати всього за допомогою мови, а не дій. Говорячи щось, хочуть досягти певної реакції людей, тому Свині-Тельці дуже скрупульозно підбирають слова. Представникам знаку більше по душі говорити, а не діяти. При цьому вони здатні довго терпіти, не турбуються через дрібниці.

Часто критично налаштовані проти органів влади або країни. Тому багато з представників цього знака займаються творчістю, адже це дає їм незалежність, можливість висловити своє невдоволення. Також можуть займатися політикою, наукою. Завдяки притаманній розважливості і уважності з представників знаку виходять чудові співробітники банку.

Роблять все, щоб мешканцям було комфортно. Ці люди виявляють до родичів ніжність і участь.

Свині-Тельці – дуже веселі друзі. Можуть створювати позитивний настрій в будь-якому колективі.

Консервативні у своєму життєвому укладі. Намагаються не порушувати встановлений життєвий ритм. Віддають перевагу розміреність, не люблять поспішати, кидатися, активно жестикулювати.

Ранимі, чутливі і добросерді люди, хоча намагаються не демонструвати цих своїх якостей друзям і знайомим. Дуже вразливі особистості, люблять помріяти. Сторонні відзначають незворушність, а також деяку безтурботність.

В роботі

Народжені під цим знаком не вміють відмовляти ні викладачів, ні товаришам по службі. Незмінно готові надати допомогу. Для представників цього знаку це не завжди добре. Таким якістю можуть скористатися недобросовісні люди. Якщо доросла людина з подібними проблемами впорається, то прийде довгоочікуваний успіх, який буде гідно оцінений. У праці Свині-Тельці старанні, сконцентровані.

В особистому житті

Романтичні відносини заводять жваво і невимушено. Адже представникам знака притаманна чарівна, приваблива сила. Особи протилежної статі не можуть не відзначити це. Палкі, темпераментні й чарівні, а тому рідко сумують наодинці.

Що з'явилися в цей період, у перспективі чекає велика романтична любов. Проте представникам знака завжди слід пам'ятати, що відносини потребують уваги. Для представників знаку типово любити, а також глибоко розуміти партнера. Добре підходять для сімейних відносин за невимогливості, надійності та успішності. Здатні мовчки перетерпіти всі випробування, які піднесе доля.

Їх вадою є норовливість. З-за нього можуть втратити щось важливе, якщо будуть упиратися, виявляти цю якість. Впертість проявляється в самий невідповідний момент.

Чоловік

На перший погляд, такі хлопці веселі і безтурботні, але слід знати, що це враження оманливе. Чоловік іноді проявляє норовливість.

Віддають перевагу фізичній праці, а не розумовим. Але цей вибір не говорить про їх невисокому інтелекті. Він здатний займатися інтелектуальною працею, але від нього швидше стомлюються.

Усвідомлюють, що чоловік повинен створити сім'ю, завести дітей, і для цього йому потрібна жінка. Впевнені в тому, що серед безлічі прекрасних дівчат необхідно обрати призначену йому зірками.

В родині більшість Тельців-Свиней не провокують сварки. Перебуваючи у відносинах, також намагаються не давати причин для ревнощів. Одружуються один раз і на все життя, і дуже люблять дітей. Приділяють їм багато уваги.

Чоловіки цього знака не люблять демонструвати свої почуття. Його замкнутість може породжувати труднощі. Оточуючі не володіють умінням читати думки. Необхідно враховувати його скритність, а також не потрібно чекати від нього романтичних жестів. Незважаючи на це багато жінок намагаються домогтися його любові. Це пов'язано з тим, що він дуже надійний, витримає і вистоїть в будь-яких обставинах. Домочадці такого чоловіка не буде відчувати потребу в грошах. Адже глава сім'ї знає, як дістати гроші, хоча не націлений на заробіток. Вважають, що «копійка рубль береже».

У компанії дуже часто стає лідером з-за розсудливості і чемних манер.

У професійному середовищі стрімко досягає висот. Це пов'язано з тим, що він чудово обізнаний про свої переваги і слабкості. Вміє використовувати сильні сторони, такі як винятковий розум, життєва мудрість. Це дозволяє швидко вирішувати труднощі. Таких людей зазвичай примічає начальство і рухає ближче до себе, готуючи наступника.

Жінка

Дівчата, народжені в цей період часу, жіночні, привабливі, «домашні». Незважаючи на товариськість, дружелюбність і хлібосольність, небагатослівні. Більшість людей не здогадуються, що відчувають представниці цього знака. Адже вони дуже потайливі, хоча зовні доброзичливі. З ними приємно проводити час. Здатні розговорити навіть самого сумного і мовчазної людини. У їхньому домі часто буде знаходитися безліч гостей. В приємному для себе колективі вона розкривається, її важко впізнати.

Вона дуже вірна, надійна дружина. Її чоловік буде обласканий. Вміють догодити чоловікові. Прагнуть до того, що б йому було добре.

Хороші матері. Їх домочадцям живеться з ними легко і весело.

Жінки не прагнуть до кар'єрних висот. Хоча, якщо побажають, можуть легко їх досягти. Свою роботу виконують якісно. Жінки цього знака розумні, але не чванливы.

Їм властиві обережність, мовчазність. Однак легко можуть стати професійною тамадою. Це пов'язано з тим, що з певного віку, у них починає переважати весела і смішлива Свиня. Вона наділяє свою власницю легким вдачею і дуже привабливою зовнішністю.

Дитина

З дитинства відрізняється чесністю, терпимістю. Оточуючим здається, що малюки простодушні. Але це їх якість виникає з альтруїзму. У них благородне серце. З раннього дитинства щиро вважають, що набагато приємніше давати, ніж брати. Цим поглядам йдуть у життя.

Діти, що з'явилися на світ у рік Кабана, незалежно від статі, дуже чуйні та милосердні. Але у дитячого терпіння є межа. Нічого ніколи не забувають. Слідом за заподіяною злом буде помста. Якщо дитина, що належить до цього знаку, відчуває зацікавленість, то, безсумнівно, відповість взаємністю.

Чарівні і послужливі, але мають велику душевну силу. Для них не становить праці пристосуватися до обставин, що змінилися. Свині-Тельці з радістю вступають у нові змагання. Представникам знаку завжди притаманні безстрашність, енергійність і впевненість у своїх силах.

Будучи ще зовсім дитиною, Свині-Тельці виявляють до себе велику вимогливість, а також дуже хочуть подобатися оточуючим. Це для представників знаку важливо, тому вони уважно стежать за своїми слова і завжди добре виглядають. Дипломатичні та відповідальні особи, яким притаманна витримка. З самого народження їм щастить у будь-яких починаннях.

На цих чарівних і привабливих пустунів неможливо сердитися. Адже бешкетники з дитинства вивчають можливість маніпулювання людьми за допомогою слова. Дані йому доручення виконує сумлінно. Таким малюкам властива легка незграбність, але вони дуже стійкі. Атлетика може розвинути у представників знаку відсутні фізичні якості.

Виховання

Що з'явилися на світ у рік Кабана діти не мають звички істерити або скаржитися, не домагаються особливої турботи. Уміють вирішувати свої проблеми самостійно, але потребують впевненості в тому, що батьків прийдуть до них на допомогу.

Народжені в цей період люди винахідливі і хитромудрі, але їм бувають притаманні лінь і байдужість. Потрібно розвивати в дітях цього знака самодисципліну, інакше з-за пасивності вони можуть прогавити перспективи, покладаючись на удачу. Але якщо Свині-Тельці не докладуть зусиль, то у представників знаку нічого не вийде.

Від народження такі діти наділені бурхливою фантазією. У них завжди дуже багато ідей, і лише від батьків залежить, чи зможуть вони реалізувати свій багатий потенціал.

Слід пам'ятати, що Свині-Тельці повинні проявляти обережність з нахабними людьми, шахраями. Маніпулятори спробують перекласти на них свої обов'язки, навантажити додатковою роботою. Представникам даного знаку необхідно навчитися говорити слово «ні», коли на них намагаються тиснути. Якщо ви не зможете виконати роботу або вона буде складною для вас, необхідно просто відмовитися.

Батькам слід знати, що Свині-Тельці замкнуті. Це може породити проблеми – наприклад, у підлітковому віці. Для того, щоб таких дітей розуміли, їм потрібно говорити про почуття. Їх потрібно навчити цьому. Представники даного знака повинні навчитися ділитися своїми знаннями та вміннями з іншими людьми. Лише в цьому випадку можна чекати успіху.

Характеристику знака Свиня дивіться у наступному відео.