Характеристика чоловіки Щури-Тільця

Астрологи запевняють, що основними якостями чоловіка Щури-Тільця є мрійливість і успішність. Їх мрії часто втілюються в реальному житті. Чоловік Телець – дуже серйозний чоловік, який здатний досягти своїх цілей як у бізнесі, так і в любові. За своєю природою Щур-Телець галантний і привабливий, проте для багатьох оточуючих він надто активний і самостійний.

Особливості

У Телят, які народилися в рік Щура, немає почуття злості, вони абсолютно незлопам'ятні, до того ж природа їх нагородила відмінним почуттям гумору. Чоловік Щур в житті швидко знаходить цікаве справа, в яку глибоко занурюється і в ньому досягає справжнього успіху. Телець-Щур звик до всього ставитися з радістю, за таке природне якість до нього тягнуться оточуючі його люди.

Тельці-Щури дуже серйозно ставляться до роботи, але практично байдужі до грошей.

З-за відповідальності перед близькими людьми вони будуть прагнути до великого заробітку, завдяки якому стануть утримувати своє матеріальний добробут на досить високому рівні. Тельці добре аналізують будь-яку надану їм інформацію і при отриманні великого досвіду легко стають керівниками. У Тельця аналітичний склад розуму, який направляє його до вибору професії у сфері фінансів.

Тельці, що з'явилися на світ у рік Пацюка, належать до таких чоловікам, яким дуже складно починати відносини. Вони, як кажуть, повільно «запрягають», але при появі справжніх відносин швидко діють. Почуття їх окриляють і приносять їм величезну кількість позитивних емоцій. Для них любов – справжня струс, яка дійсно необхідна. До своїх почуттів вони ставляться дуже серйозно. Щоб прийти до істинних відносин і зустріти одну-єдину, Тельцю, можливо, доведеться перевірити свої почуття не один раз.

Телець у відносинах трохи замкнутий, з цієї причини до шлюбу він приходить досить пізно.

Одружитися зможе тільки тоді, коли навчиться конструктивно вести розмову і налагоджувати контакти з людьми. До вибору дружини підходить дуже ретельно, йому в жодному разі не можна нав'язувати свою думку, квапити у своєму виборі і, тим більше, силою нав'язувати сімейні відносини. Слід зазначити, що Тельці, як і будь-мрійники, не здатні приділяти належної уваги своїм дружинам, зате їм властива здатність до відновлення відносин у разі реального краху.

Чоловікові Щура-Тельцю необхідно виробляти необхідні якості, яких він не отримав, народившись під своїм знаком:

  • слід вчитися дипломатичності у відносинах з оточуючими його людьми;
  • дуже важливо виробити свій внутрішній стрижень;
  • необхідно навчитися співпереживати емоційний стан оточуючих його людей;
  • чітко слідувати власним принципам;
  • сприяти своєму духовному зростанню, який допоможе підвищити інтуїцію і розкриє творчий потенціал;
  • мрійнику Тельцю необхідно жити в теперішньому часі, а не марити наяву;
  • навчитися міжособистісних стосунків з оточуючими людьми.

Освоюючи яких йому якості, чоловік Телець зможе досягти вершини успіху в будь-яких відносинах і справах, допоможуть йому в цьому закладені природою чудові риси характеру.

У Щура-Тельця близькі відносини складаються з такими знаками зодіаку, як Близнюки, Терези і Козероги.

Чоловікові дуже підійде та жінка, яка має більш сильний характер, такий шлюб буде довгим і щасливим. Вона зможе направити його енергію в потрібне русло і тим самим дозволить правильно розкритися Тельцю.

Жінка, що вступає в шлюб з Пацюком-Тельцем, повинна володіти ангельським терпінням, без якого вона не впорається з упертістю чоловіка. В ситуаціях та відносинах, які будуть йти врозріз з його уявленням про життя, він стане заперечувати навіть саме очевидне. Мудрість жінки не повинна обмежувати свободу та вибір чоловіка, тому їй треба стати справжнім сірим кардиналом, інакше він з легкістю зможе зняти з себе кайдани сімейних відносин. Всі її дії повинні проходити через натяки і невелику хитрість, тоді її тактика принесе належні плоди. Обраниці він не дозволить нудьгувати, тому їх спільне життя буде постійно наповнюватися безліччю цікавих подій.

Чоловіки року Щурі стають прекрасними батьками і дуже відданими дружинами. Їх перевагою є те, що вони дуже хазяйновиті і для сім'ї зроблять абсолютно все.

Характеристика виявиться неповною, якщо не згадати, що Телець дуже багато часу присвячує своїй роботі, але сімейні відносини для нього набагато важливіше, ніж робочий статус і хороша зарплата. При виборі між сімейними відносинами і зароблянням грошей він вибере сім'ю, тому що Тельця не особливо цікавить розкіш і добробут.

Сумісність

У чоловіка Щури-Тельця стабільні відносини складаються з жінками, які народилися в роки Пацюка, Бика і Мавпи. Є шанси хорошого союзу з жінками Драконом і Собакою. Узи шлюбу будуть невдалими з жінкою, яка з'явилася на світ у рік Тигра, Кота і Кози. Дуже складні відносини складаються з жінкою Конем.

Після знайомства чоловік Щур і жінка Щур довго не зустрічаються, тому що люди, народжені в один рік, дуже тонко відчувають один одного і швидко створюють сімейне вогнище.

Їх шлюб при схожості характерів має всі передумови на тривалі та міцні відносини. Такі відносини внесуть в їх союз безліч спільних приємних моментів, які наповнять життя турботою один до одного і забезпечать багаторічної любов'ю.

Кохання з жінкою Биком сповнена відкритих відносин і витонченості почуттів. Він вважає її еталоном жіночності і здатний дарувати їй всі вечора, а вона буде з радістю відгукнувся на його пропозиції романтичних відносин. Жінка, що народилася під знаком Бика, в силу свого характеру буде тримати свого чоловіка «під каблуком». Найголовніший принцип пари Щури та Бика – відповідальність за шлюбні відносини, а також підтримка сімейних традицій і цінностей.

При появі дітей у чоловіка з'являється гідний привід проявляти свою особливу гордість за сімейні узи, з таким батьком діти завжди будуть отримувати море любові.

Чоловік Щур і жінка Тигр дуже відрізняються своїм сприйняттям навколишнього світу, і вони складно досягають спільного сімейного щастя.

Жінка Тигр дуже незалежна від різних умовностей і сімейних зобов'язань, їй дорого оточення, престиж в суспільстві, а професійне зростання для неї не є важливим. Чоловікові Щура, навпаки, доріг сімейний спокій, стабільність у житті, просування по службі і прагнення до багатства. Чоловіка постійно дратує нестабільність у відносинах і непередбачуваність в поведінці жінки Тигра. Вона зі свого боку не приймає скупість свого чоловіка і обмеження кола своїх інтересів.

Шлюбні узи з представником знака Кота практично ніколи не буває вдалим, і стосунки між партнерами регулярно будуть піддаватися випробуванню. Навіть при першому знайомстві не зможе виникнути пристрасть, але відносини завжди будуть дружніми і поважними. В сім'ї представників знаку Щури і Кота кожен буде жити виключно своїм життям. У такій родині, при всьому шанобливе ставлення один до одного, поведінка чоловіка буде постійно втомлювати. Дуже самолюбна, чарівна і жвава жінка Кіт ніколи не зрозуміє романтичність і ревнощі свого партнера.

Сімейні відносини зі знаком Дракона дарують щастя обом подружжю. Обидва представники різних знаків дуже схожі, вони самовпевнені і цілком самодостатні, чудово знають, як оточити дружина любов'ю і теплом. Кожен з партнерів вносить у сім'ю море новизни і творчого початку, тому їх життя наповнене яскравими фарбами. Загальною рисою характерів подружжя є віра у власні сили для досягнення поставлених завдань. Жінка Дракон вміє створити сприятливе середовище для спільного життя. Чоловік Щур, отримавши з такою дружиною сімейний спокій, дуже вдало зможе просувати свій кар'єрний ріст.

Чоловік Щур, пов'язаний узами шлюбу з жінкою Змією, не може бути щасливий, так як у подружжя різні погляди на побутові проблеми і партнерські взаємини.

Фізично Щур і Змія дуже привабливі один для одного і здається, що самі зірки йдуть назустріч їхнім вибором. На жаль, в родині буде присутній обопільна ревнощі і постійні докори, тому парі дуже складно пристосуватися до спільного життя. У такому союзі доведеться подолати безліч труднощів, але якщо партнери зрозуміють один одного, то вони будуть дуже щасливі разом.

Між чоловіком Пацюком і жінкою Конем однозначно будуть дуже складні відносини. За складом характеру ці знаки практично несумісні, а їх сімейне життя може приймати два різних перебігу подій – або чоловік з дружиною почнуть прагнути зрозуміти один одного, і їх союз стане міцним, або їх розбіжності призведуть до розпаду сімейних уз. Спочатку всі взаємовідносини між Пацюком і Конем складаються тільки з-за ініціативи жінки, тому тільки їй необхідно вирішувати, чи зможе зберегтися на довгі роки союз або подружжю варто розлучитися.

Сімейний союз між чоловіком Пацюком і жінкою Козою можна назвати проблематичним.

У сімейних стосунках чоловіка дуже дратує надмірна велелюбність і непрактичність у побуті, так як в його уявленні дружина повинна бути господарської і ділової. У повному обсязі жінка Коза може розкрити свої позитивні риси характеру тільки тоді, коли їй приділяють багато уваги і намагаються потурати всім її бажанням. Вона страждає від надмірної критики з боку чоловіка, яка може проявити в жінці зайву агресію і стан депресії.

Східний гороскоп говорить про те, що сімейні відносини між Пацюком і Мавпою повинні бути щасливими. Партнери мають схожі прагнення і життєві позиції, тому вони зацікавлені в союзі один з одним. Чоловіка дуже влаштовує краса і шарм своєї дружини, крім того, йому дуже подобається її авантюризм, спритність і винахідливість у складних ситуаціях. Мавпа за своєю природою покликана приборкувати, панувати і отримувати овації, а чоловікові її влаштовують пріоритети та життєві позиції. Обидва партнера підтримують один одного при кар'єрному та особистісному зростанні.

Між чоловіком Пацюком і жінкою Півнем слабка сумісність, але якщо подружжю доріг їх союз і вони стануть прагнути зрозуміти один одного, то їхній шлюб зможе принести сімейне щастя. Жінка Півень схильна до активного життя, дуже розумна і дуже вимоглива до оточуючих, і такий склад характеру не до вподоби чоловікові, але він у своїй дружині відразу побачить вірну подругу, на яку завжди можна покластися. У виникаючих негативних ситуаціях, завдяки своїй діяльності і розуму, дружина Півень завжди зможе підлаштуватися під свого чоловіка.

Сімейні відносини між чоловіком Пацюком і жінкою Собакою дуже перспективні, тому що їх миролюбні характери створюють спільність інтересів між подружжям. Чарівність і ніжні почуття партнера дозволять їй проявити себе ніжною і тактовною.

З жінкою Свинею у чоловіка Щури в сімейних відносинах складається гармонія. Подружжя притягує один до одного як у фізичному плані, так і в духовному розвитку. Жінка у своєму дружині бачить справжнього лицаря, а він, знаючи це, намагається всіляко відповідати її уявленням.

Детальну характеристику чоловіків-Тельців дивіться у відео.