Діва, Водолій: особливості союзу стихій землі і повітря

По твердому словами астрологів, гармонійні стосунки між людьми багато в чому залежать від сумісності їхніх зодіакальних знаків. Всі знаки поділяють на три групи за типами: кардинальні, фіксовані і мутабельні (змінюються). Також їх класифікація будується за порами року і по приналежності до чотирьох стихій: Вогонь, Земля, Повітря і Вода. Аналізуючи загальні «стихійні» ознаки, можна глибше зрозуміти особливості характеру людини та спрогнозувати сприятливий для нього союз в дружбі, роботі, любовних і сімейних взаєминах.

Діва, Водолій належать до протилежних по енергетиці стихій Землі і Повітря. Таке поєднання не вважається класичним, але і не є вибухонебезпечним, як у представників Води і Вогню. Однак, якщо партнери виявлять мудрість і терпіння, навіть така неідеальна за гороскопом пара може щасливо співіснувати.

Характеристика знаків

Знак сузір'я Діви відноситься до стихії Землі, а його головна планета-покровитель – Меркурій, символ підприємницької енергії і кипучої діяльності. Люди, народжені під цією планетою, не люблять сидіти склавши руки, вони в повній мірі використовують свій інтелект та ерудицію, завжди прагнуть придумати щось нове, піти незвіданим шляхом. У той же час, іноді Дів парадоксально вживаються протиріччя, вони бувають інертні, повільні, невпевнені і непослідовні.

Діва належить до мутабельності типу, подразумевающему рухливість, мінливість характеру, здатність підлаштовуватися під ситуацію, тонко відчувати її зміни. Негативними якостями особистості з мутабельными рисами є непостійність, нездатність планувати і швидко приймати рішення, але у Дів вони проявляються у меншій мірі. Діви найчастіше практичні, логічні і доводять розпочату справу до кінця, причому намагаючись зробити це найкращим чином.

Реалістичний погляд на речі, чіпкий розум і віра в особистий досвід відрізняють знаки Земної стихії, до яких належить Діва. Стихія Землі наділяє власника такого знака практичністю і діловитістю, розумністю в грошових питаннях, виключної порядністю. Також їм часто притаманне занадто критичне ставлення в першу чергу до себе, а також до оточуючим людям і суспільству в цілому. Поєднання впливу легковажного Меркурія і стійкою Землі, мінливості і консерватизму наділяє народжених під знаком Діви суперечливими особистісними якостями, нерідко у них виявляється підвищена тривожність і песимізм.

Можна виділити такі основні риси характеру, притаманні представникам цього знака:

 • розвинене почуття власної гідності;
 • скептицизм, критичність;
 • скритність;
 • ощадливість;
 • охайність;
 • спостережливість;
 • перфекціонізм, вимогливість;
 • працездатність;
 • практичність;
 • надійність.

Кожному знаку зодіаку відповідають свої камені, метали, дерева, квіти і кольору. Мінерали Діви – це нефрит, сердолік, агат, сапфір, яшма. Рослинами цього знака є сосна, верба, липа, астра, гвоздика, хризантема. Білий, блакитний і фіолетовий вважаються квітами Дів, але стихія Землі привносить в їх палітру натуральні відтінки коричневого з зеленим. Ці кольори будуть вдалими для Дів, якщо їх використовувати в обробці приміщень, в одязі та аксесуарах.

Талісманом, оберегом для Дів може стати зображення коника, сови, мавпи, а також підвіска у вигляді куба з білого металу.

Водолій – незважаючи на назву, повітряний знак, волелюбний і неординарний. Люди-Водолії комунікабельні, наділені кипучої творчої енергією, не дуже практичні, але легко і з гумором ставляться до життєвих невдач, не схильні до депресій. В оточенні великої компанії вони почувають себе чудово, черпаючи енергію від спілкування.

У цього знака дві планети-покровителя: Уран і Сатурн. Уран надає потужний вплив, надаючи рішучості в діях, допомагаючи не боятися майбутнього, наділяючи особистість незалежністю і винахідливістю. Для представників цього знаку не особливо важливі підвалини суспільства і сформовані традиції. Складно знайти того, хто стане для Водолія авторитетом. Друга планета – Сатурн, збагачує Водолія здатністю до наполегливої навчанні та праці. У Водоліїв є всі шанси досягти в житті великого успіху і навіть стати знаменитими.

Водолій належить до фіксованого типу, він досить постійний у своїх принципах і переконаннях і йому складно прийняти власну неправоту.

Свої погляди він буде гаряче і красномовно доводити.

Основні риси характеру Водолія:

 • оптимізм, невичерпна енергія;
 • відкритість, щирість;
 • винахідливість, підприємливість;
 • товариськість, дружелюбність;
 • незалежність, волелюбність;
 • працьовитість;
 • креативність, артистизм;
 • упертість, доходить до упертости;
 • ненадійність;
 • поверховість.

Камінням Водолія вважаються аквамарин, аметист, бірюза, гранат. Рослини знака – кипарис, кедр, фіалка, нарцис. Тварини-талісмани – голуб, журавель і дельфін. Кольори Водолія це синьо-зелений, фіолетовий і ультрамарин. Відповідні знаку метали – олово, срібло, мельхіор. Талісманом Водолія вважається зображення ключа, удачу також буде приносити підвіска з птахом, крилами, метеликом. Потужним оберегом стане ікона або фігурка ангела.

Плюси і мінуси союзу

Знаки, в цілому, не агресивні один до одного і якщо їх представники дійсно будуть зацікавлені в партнерстві або в його основі буде сильне почуття, то союз цілком може вийти, чи то сімейна пара, дружба на довгі роки або комфортне робоче співробітництво. Створивши таку пару, Діва, Водолій можуть багато чого запозичити один у одного, удосконалюючись і стаючи духовно багатшими від цього спілкування. Водолій навчиться у Діви організованості, а та, в свою чергу, може стати більш відкритою для емоцій і почуттів, позбавитися від зайвої самокритики. Життєрадісність і енергія повітряного знака допоможе Дівам подолати властивий їм песимізм.

Діаметрально протилежні погляди на проведення дозвілля в даній парі будуть одним з основних дратівливих чинників. Нав'язування близькій людині свого способу життя і пріоритетів може зруйнувати цей союз.

Залишається тільки домовлятися про компромісних рішень, що влаштовують обох.

Наскільки сумісні?

Сумісність цих двох знаків не вважається ідеальною: різні стихії накладають свій вплив на характери, що може призвести до непорозумінь і конфліктів. Звичайно, важко об'єднати порядок і хаос, спокій і збудливість. Часто такі пари не витримують тривалий період тісного спілкування і тим більше спільного проживання. Але миролюбність і повагу до звичок і особливостей партнера може допомогти згладити гострі кути у взаєминах, тим більше у них є і схожі риси, наприклад, постійна тяга до нових знань, цікавість до життя, працездатність.

Сумісність у дружбі

Діви зазвичай шукають в дружбі тверду основу, здобувають друзів не спонтанно, а довго придивляючись і вибираючи, не відразу розкриваються, на відміну від Водоліїв, які відрізняються підвищеною товариськістю і доброзичливістю. Для Водолія навіть більше значення має не якість друзів, а кількість. З-за цього дружба цих знаків виглядає дивною для оточуючих, але цілком може бути, що сторони будуть менш вимогливі один до одного. Діва, наприклад, дуже відповідальна, не порушує зобов'язань і правил, тому представнику цього знака складно прийняти легковагість порожніх обіцянок і забудькуватість Водолія. Якщо вони не навчаться розуміти один одного, то міцних дружніх відносин між ними не вийде.

Жінка Діва + Жінка Водолій

У них сильне розходження в характерах, тому малоймовірно, що вони стануть подругами. Скоріше, це буде поверхневе спілкування час від часу. Діва язвительна, вимоглива до себе і хоче бачити ідеальним і своє оточення. У поведінці вона розставляє чіткі межі і правила. Вона володіє гострим розумом, спостережливістю, із задоволенням роздає поради і критику, іноді непрохану. Часто жінка Діва відводить собі в дружбу роль ментора, дивлячись на подругу трохи зверхньо, як на опекаемую ученицю. Спонтанна жінка-Водолій, навпаки, уникає зобов'язань і правил, авантюрною, допитлива, понад енергійна.

Чоловік Водолій + Чоловік Діва

Можуть здружитися, якщо будуть зайняті спільною діяльністю. Така професійна дружба дуже влаштовує чоловіка Діву, яким важливо, щоб інтелектуальний рівень друга був на рівні його власного і у них були спільні інтереси. Швидше за все, як тільки тісні професійні стосунки закінчаться, вони залишаться на рівні хороших знайомих. Також має місце бути дружба Діви з Водолієм, що є представником творчої професії: самі Діви найчастіше воліють точні науки, але з натхненням схиляються перед талановитими творцями.

Чоловік Діва + Жінка Водолій

Здається, що різниця характерів може перешкодити їх міцній дружбі. Але чоловік-Діва під удаваним холодом часто приховує душевну сентиментальність. За темпераментом він стовідсотковий інтроверт, флегматик, а його подруга-Водолій – легко збудливий, сангвінік рухливий. Але інтелектуальність і цікавість до пізнання навколишнього світу, властиве обом, можуть стати хорошим грунтом для товариських стосунків. Чудово, якщо їх зблизять спільні інтереси, але швидкість і ритм життя все одно буде не збігатися і зустрічі можуть бути довгоочікуваними, але нечастими.

Чоловік Водолій + Жінка Діва

Ідеальна Діва буде чіплятися і повчати навіженого одного, вона віддасть перевагу вечірці і галасливої зустрічі домашнє усамітнення і камерне спілкування. Водолій ж обожнює багатолюдні компанії, нові знайомства і активне проведення часу з такими ж яскравими людьми. Діва не зможе повністю довіритися своїм такого безвідповідального, на її думку, товаришу. Дружба можлива, якщо пара пов'язана спільними робочими інтересами.

В інших випадках або їм доведеться навчитися йти на компроміси, або дружбу не бувати.

В любовних відносинах

Щоб трапилися любовні відносини, пара спочатку повинна зустрітися. У випадку з Дівою і Водолієм вже це не надто легко. Представник земної знаку любить тишу, затишок, спокійні знайомі місця, від яких не чекаєш несподіванок, а краще всього власний надійний і ідеальний будинок. Повітряний знак носиться по білому світу, з ентузіазмом відгукуючись на різні цікаві події, де б вони не відбувалися.

Але ось вони побачили один одного. Дівчину, безсумнівно, приверне почуття гумору і харизма молодої людини. Не дивно, що хлопець Водолій буде використовувати все своє артистичне чарівність: смішити, розповідати приголомшливі історії, фонтанувати талантами. Досить холодна зовні ідеальна дівчина Діва стане для нього неприступною фортецею, в завоюванні якої є особливе задоволення і азарт. Це жінка-загадка, принадна і незрозуміла. А для самої Діви відкритість і щирість Водолія стануть привабливими рисами, які не можна не оцінити. У почалися любовних відносинах дівчині варто більше довіряти бойфренду, а не контролювати кожен його крок, перевіряючи телефон, і смертельно ображаючись на запізнення і невиконані обіцянки.

Водолій жіночої статі – весела і енергійна особа, їй теж буде цікаво розворушити зовні закритого хлопця, знайти під маскою сноба гаряче сентиментальне серце і підкорити його. Разом з тим, при подальшому розвитку відносин дівчина Водолій буде противитися надмірної наполегливості з боку партнера, якщо той стане дошкуляти її переслідуванням та надмірним контролем. Для неї дуже важливо бачити кохану людину неординарну особистість з високим інтелектом. Але перш за все, він повинен бути чутливим і не обмежує її свободу. Молодій людині Діві в парі з Водолієм слід проявити свій аналітичний розум, не піддавати подругу критиці і не вести себе занадто зверхньо. Вони обидва прагнуть багато чого досягти, вони один одному цікаві як особистості – на цій основі також можна почати будувати відносини.

Сумісність в їх сексуальному житті буде залежати від бажання і готовності трохи затиснутою спочатку, навіть манірною Діви розкріпачитися, розбудити сплячі фантазії, відгукуючись на запропоновані Водолієм експерименти. Консервативну Діву можуть лякати занадто пристрасні пориви партнера, якому належить проявити максимум такту, ніжності і терпіння.

Інтерес один до одного в розглянутих знаків виникає легко, а от підтримувати його тривалий час досить важко. Зрештою, тільки справжня любов зможе допомогти їм подолати всі перешкоди.

У сімейному житті

Коли після перших любовних побачень проходить ефект новизни, приходять перші випробування і думки про те, як надалі вибудовувати відносини і чи потрібно виводити їх на новий рівень. Якщо фізичний потяг не гасне, чоловік і жінка пов'язані сильним почуттям і не бачать подальшого існування один без одного, тема шлюбу виходить на передній план.

Швидше за все, узаконити свої стосунки пара Діва Водолій не стане занадто поспішати. Водолій буде з тривогою обмірковувати, чи готовий поступитися особистою свободою і взяти на себе чималий тягар відповідальності, причому не тільки за себе, але і за іншу людину, і за майбутніх дітей. Діва з властивою їй тягою до аналізу і сумнівам також може відтягувати момент весілля нескінченно довго, перебираючи всі «за» і «проти».

Чоловік Діва + Жінка Водолій

Коли зважене обома партнерами рішення жити разом, нарешті, прийнято, і вони уклали шлюбний союз, він цілком може виявитися міцним, довгим і щасливим. Чоловік Діва приваблює дружину своєю чіткою життєвою позицією, готовністю завжди допомогти, заспокоїти, вирішити складну ситуацію. Відчуваючи себе як «за кам'яною стіною», невгамовна жінка Водолій буде продовжувати дивувати свого чоловіка, але робити це більш тонко і делікатно. Він же з гордістю добродушно прийме всі ескапади своєю яскравою, харизматичною дружини. Її розвинена інтуїція і його пристрасть до планування допоможе родині вибудувати сприятливе, комфортне життя. Позитивна націленість на майбутнє подружжя може виразитися в їх успішних кар'єрах, причому без змагальної забарвлення: чоловік і дружина щиро радіємо перемогам один одного і готові надати близькій людині будь-яку підтримку на цьому шляху.

Чоловік Діва дуже надійний, не скупий. Лідерство в такій сім'ї може безконфліктно переходити від партнерки до партнера в залежності від ситуації. В цілому, вони досить добре підходять один одному.

Стосунки у ліжку у цієї пари також можуть стати гармонійними і приносять максимум задоволення обом. Чоловік подарує коханій свою силу і приголомшливу ніжність, а вона не дозволить сексу стати монотонною і нудною.

У дітей у такій сім'ї буде прекрасне дитинство, забезпечене легким характером люблячої мами, увагою і турботою відповідального батька, який ніколи їх не кине.

Чоловік Водолій + Жінка Діва

Швидше за все, саме жінка стане ініціатором цього шлюбу, адже відповідність прийнятим правилам і звичаям суспільства для неї дуже важливо. Офіційний статус дружини може стати однією з умов продовження зустрічей і спільного проживання такої пари.

Цим партнерам доведеться досить складно в життєвому плані. Занадто серйозне і педантичне ставлення до життя Діви йде врозріз з легковажним настроєм Водолія. Після ейфорії цукерково-букетного періоду Діва може швидко опинитися докучливою і нудною дружиною, а Водолій неприємно вразити свою другу половину інфантильністю при вирішенні серйозних питань. Взаємні образи і докори можуть заповнити життя цієї пари.

Подружжю доведеться прийняти, що у кожного може скластися своє коло спілкування і не забороняти один одному приділяти увагу друзям. Навіть культурні розваги і поїздки на відпочинок в цьому шлюбі можуть проводитися індивідуально. Якщо Водолія це і може влаштувати, то Діва, звичайно, буде незадоволена такою ситуацією, адже в ідеальних стосунках так не прийнято.

Найчастіше їх союз стане міцним, якщо люди вступили в нього не надто молодими, а вже духовно зрілими, сформованими особистостями. Вони мають свої життєві цінності і звички, але готові обговорювати конфліктні ситуації і йти на компроміси, адже на кону їхнє кохання.

Ще одна схема успішних відносин такої пари, це коли дружина Діва, яка надає великого значення дрібницям і любить облаштовувати будинок, збудує свій ідеальний світ навколо Водолія, спираючись на його звички і бажання, злегка коригуючи їх на благо сім'ї. Особливо ця схема добре працює, коли чоловік Водолій – сверхталантливая особистість. Діва з захопленням і гордістю присвятить себе йому. Водолій з радістю відгукнеться на увагу і любовно створений дружиною домашній комфорт. Але турбота про чоловіка не повинна бути задушливій, що обмежує його спілкування і свободу.

Також дружина не повинна забувати, що зациклюючись лише на облаштуванні побуту, вона може перестати бути цікава. Чоловікові Водолію дуже важливо на всіх спільному життєвому шляху відчувати в своїй партнерці гармонійну особистість, яка інтелектуально і духовно розвивається разом з ним. Щиро цікавитися справами і проблемами близької людини, давати один одному поради – ці нехитрі дії допоможуть зберегти сім'ю.

Діти для розглянутої пари знаків не є головним атрибутом сім'ї. Якщо все ж дитина з'являється, то, звичайно, він більше тягнеться до веселого комунікабельній батькові, який є для нього справжнім другом, захисником, соратником по іграх. Мама Діва повинна постаратися не дуже дошкуляти дітей своєї суворої опікою, не намагатися зробити їх ідеальними, не мучити постійною критикою.

Якщо у створеній цими знаками сім'ї все ж таки беруть верх нерозв'язні суперечності і відбувається розлучення, то Водолій, звичайно, не буде йому радий, але і не сприйме трагічно. Цей знак готовий до змін. У Діви розчарування у шлюбі може викликати апатію, або, навпаки, призвести до педантичному ведення затяжної шлюборозлучного процесу з колишнім чоловіком.

Сумісність у роботі

Обидва знака цінують працю і люблять працювати. Цей фактор і є головна основа їх успішного кооперування.

Діви часто віддаються роботі повністю, з готовністю і задоволенням відгукуються на прохання про професійної допомоги. Цьому знаку притаманний здоровий перфекціонізм, акуратність, прагнення вирішити будь-яке поставлене перед ним завдання найкращим чином. Вони не розштовхують колег ліктями на кар'єрних сходах, не ставлять в основу посади і гроші. У колективі вони дотримуються коректних і поважних відносин як з рядовими співробітниками, так і з начальством. Вони можуть бути чудовими адміністраторами, секретарями, методистами. Робота, що вимагає концентрації на дрібницях, систематизації немов створена для них. Для Дів також кращі технічні спеціальності, сфера медицини, ветеринарії.

Водолії також досить безкорисливо віддані обраній справі. Буває, що вони довго шукають свій шлях у професії, але знайшовши його і отримавши почуття внутрішньої гармонії, стають відмінними працівниками і навіть можуть зробити блискучу кар'єру. Їм буде комфортно в таких сферах, як педагогіка, психологія, інженерна галузь і, звичайно, мистецтво. Жінки-Водолії часто знаходять себе в таких професіях, як мода, дизайн, флористика, робота з дітьми. У своїй діяльності вони часто використовують передові, ще не випробувані більшістю методи, винаходять новаторські рішення.

Зазвичай необов'язкові і незібрані Водолії в улюбленій справі стають на диво організованими і пунктуальними. Водолій і Діва не звикли здаватися і завжди йдуть до кінця, що зумовлює їх співробітництво до логічного успіху. Завдяки здоровому глузду Діви і винахідливості та ентузіазму Водолія їх спільна робота буде йти більш плідно, збагачуючись взаємними знаннями і вміннями.

Непорозуміння із-за різниці темпераментів може перешкодити їх спільній роботі, але якщо вони знайдуть спільну мову, поставивши понад усе не особисті амбіції, а професійні інтереси, бізнес піде в гору. В такому партнерстві креативний Водолій часто займається творчою стороною, йому допомагає нестандартне мислення, в той час як Діва з властивою цьому знаку прагматичністю бере на себе планування і систематизацію.

Успіх такого союзу може забезпечити допомогу третього колеги або начальника, вміло координує сильні сторони партнерів: сміливі ідеї Водолія і скрупульозність і пристрасть до порядку Діви.

Над чим слід попрацювати у відносинах?

Стосунки двох людей – це завжди взаємна робота, притирання характерів, темпераментів і звичок. Навіть у схожих знаків однієї стихії цей процес не завжди проходить безболісно. Повітряні замки, якими фонтанує Водолій, Діва повинна тактовно, без зайвої повчальності і критики опустити на землю і допомогти знайти застосування його винахідливості. А легковажному повітряному знаку доведеться напружитися, бути більш уважним і дотримуватися елементарних правил гуртожитку і пунктуальності.

На волелюбного Водолія не треба занадто відкрито тиснути. Доведеться навчитися м'яко спрямовувати свою енергію на благо загального союзу. Тонкість і делікатність необхідно застосовувати обом учасникам такого партнерства.

Якщо у відносинах присутня тільки фізичне тяжіння, вони довго не триватимуть: обидва знака інтелектуальні і їм дуже важливий духовний контакт. Але завжди необхідно пам'ятати, що змінити партнера не вдасться, головний секрет – у прийнятті та взаємної підтримки.

Знакам потрібно навчитися «забирати» один в одного ті властивості, яких не вистачає їм самим, і тоді відносини будуть міцніше. Давно відомий принцип «тяжіння протилежностей» як не можна краще працює щодо цієї начебто б несумісною пари зодіакальних знаків.

Детальніше про союз Діви і Водолія ви дізнаєтесь із наступного відео.