Овен і Скорпіон: що необхідно для гармонійного союзу?

Щорічно на нашій планеті народжуються мільйони людей з різними рисами характеру і поведінкою. Однак людей, народжених в один і той же період, часто об'єднують схожі вчинки і мотиви поведінки. Це трапляться з-за того, що в момент появи на світ людей у конкретний день і час небесні тіла шикуються певним чином по відношенню до Сонця. Єгиптяни, які створили перші гороскопи, вважали, що вплив світил на долі людей є основним чинником, що визначає їх відмінність. Кожному із знаків відповідає певний відрізок календаря і вплив однієї або декількох планет. Знаючи принцип цього впливу можна заздалегідь припустити, що може вийти зі спілкування і взаємодії двох людей, наприклад, один з яких народився під знаком Овна, а інший – під знаком Скорпіона.

Характеристика

Перш ніж вирішити, яка сумісність цих двох знаків зодіаку, варто більш детально зупинитися на кожному з них.

Овнів ще називають «діти зодіаку» – це перший знак, що знаходиться під впливом вогняного Марса. Зовні такі люди виглядають досить дружелюбно, що підтверджується їх внутрішнім відчуттям.

Вони енергійні і відкриті душею, абсолютно нічого не розуміють в інтригах і натяках. Цей вогненний знак завжди готовий відстоювати правду і боротися проти гноблення й несправедливості.

При всьому при цьому вони часто змушують оточуючих відчувати себе ніяково від того, що щиро вважають себе найважливішою людиною з усіх присутніх. Овен, немов маленька дитина, завжди думає про себе в першу чергу і не готовий поступатися. Тим не менш, їх що дивує щирість часто пом'якшує починаються конфлікти. Вперті і вперті, вони ніколи не планують наперед, вважаючи за краще добиватися всього лютим наскоком. Як правило, їх кар'єра досить успішна, але нестабільна. Практично третина баранів має проблеми із зайвою вагою або алкогольними залежностями, так як не мають сили волі, щоб відмовити собі в задоволеннях.

Планета Марс

Чоловік-Овен – це людина, що виглядає молодше свого віку і має хлоп'ячі замашки до самих сивин. Він віддає перевагу вільний або спортивний стиль одягу, не розбирається в моді і не женеться за тим, щоб справити враження на оточуючих. Абсолютно не терпить спроб обмежити його свободу або підпорядкувати його чужій волі, стає агресивним і втрачає самовладання. Повний прагнень і планів, любить будувати повітряні замки, але, на відміну від того ж Водолія, готовий тут же перейти від роздумів до дії. Такі чоловіки досить лояльно ставляться до незнайомців, люблять подорожувати і влаштовувати сюрпризи. Рутина заганяє їх у депресію і може послужити причиною багатьох захворювань. Напористий екстраверт, він завжди прагне отримати всю владу в свої руки. Чоловік-Овен – справжній мачо, прекрасний коханець і відмінний керівник.

Жінка-Овен завжди впевнена у своїй зовнішності і прекрасно знає, що справляє враження на протилежну стать. Віддаючи власний комфорт, впевнена, що виглядає карколомно навіть у спортивному костюмі, чого може виглядати трохи ексцентрично. Така жінка по-справжньому розумна, наполеглива і вельми тщеславна. Намагається завжди сподіватися тільки на себе і не любить говорити про свої проблеми, втім, і про чужих проблемах вона теж воліє мовчати, так як не любить чужі сльози. З жінок-овнів виходять прекрасні керівники, спортсменки і активістки. Вони прекрасні коханки, люблять і вміють привнести в сексуальне життя партнера новизну і експерименти. Слабких чоловіків вогняна діва просто не помічає, віддаючи перевагу сильним духом чоловікам, проте вступає з ними в постійну боротьбу, намагаючись показати свій авторитет.

Народженим під водним знаком Скорпіона захищають відразу дві планети: Марс і Плутон, замішуючи в їх характері вибухонебезпечний коктейль із агресії і еротизму. Як і Овни, вони розумні і емоційні, але воліють не показувати цього оточуючим. Дивлячись в саму суть речей, вони бувають прекрасними інтриганами, проте часто роздувають власні переживання з надуманого приводу.

Водний знак чудово витримує різні випробування і позбавлення, як фізичні, так і емоційні.

Як і Овни, вони цінують щирість і відкритість, однак самі воліють промовчати і зберегти при собі свою думку. Скорпіони – прекрасні родичі і друзі. Вони піклуються про близьких і готові піти на великі поступки. Але не варто ставати їх ворогом – помста може виношуватись роками і податися у вигляді дуже холодного страви. Дуже практичні в обігу з фінансами і мають неабиякий розум і талант, вони часто приходять до успіху в кар'єрі або творчості, але часто залишають на своєму шляху невирішені проблеми, що може привести до краху.

Чоловік-Скорпіон воліє похмурі одягу, впевнений погляд і якийсь ореол таємниці навколо себе, чим приваблює всіх оточуючих дам, незалежно від віку. Він звик жити тільки за своїми правилами, непохитний у прийнятих рішеннях, сміливий і щирий. Його поведінка спокійно, деякі зміни здатні вибити його з колії.

Скорпіон любить емоційне напруження навколо себе, хоч ніколи і не зізнається в цьому партнерці. Він чуттєвий коханець, проте великий ревнивець і власник. Незважаючи на важкий характер, закоханий чоловік-Скорпіон покладе до ніг коханої жінки весь всесвіт і завжди готовий домовлятися і радитися з нею.

Скорпіон-жінка привертає увагу не тільки оточуючих чоловіків, але і жінок. Впевнена у своєму природному магнетизмі, вона виступає в ролі фатальної красуні, здатної розбити серця всіх чоловіків і захопити їх у свої розставлені мережі. При всьому своєму жіночому чаром має чоловічий склад розуму і складний характер. Ніхто і ніколи не зможе почути скарги на долю від жінки-Скорпіона, хіба що єдиний коханий. Вона з легкістю будує свою кар'єру, йдучи по головах, і не боїться труднощів. Внутрішнє бажання керувати людьми розкриється на керівній посаді не в тиранію, а мудре лідерство. У сексі любить різноманітність, але воліє, щоб відповідав за це партнер, а при відсутності іскри і вогника спокійно може розірвати навіть багаторічний союз.

В цілому, Овен і Скорпіон мають багато спільного у своїй поведінці, але мотиви їх вчинків кардинально різняться. Їх союз вважається досить міцним, але вони рідко прагнуть пов'язати свою долю один з одним, воліючи необтяжливі романи.

Плюси і мінуси союзу

Ідеальних людей не існує, у всіх є свої плюси і мінуси, відповідно, і у відносинах двох людей є позитивні і негативні переживання. У союзі Скорпіона з Овном їм допоможе їх схожість.

Обидва знака мають схожі погляди на життя і можуть будувати спільні плани на майбутнє. Жінка-Овен не захоче поступатися своєю кар'єрою заради сім'ї, а Скорпіона чоловіка не влаштує дружина домогосподарка.

Чоловік-Овен може надихнути свою половину на екстремальний спорт або дальній переїзд, а жінка Скорпіон любить несподівані сюрпризи і новизну навколо себе.

Націленому на матеріальні блага Скорпіону буде імпонувати бажання Овна домогтися успіхів на всіх теренах, на яких він зможе це зробити.

Овен в такому союзі – діяльний і невтомний «заводій», який буде втягувати пару в авантюру. Холодний розрахунок Скорпіона дозволить вберегти імпульсивного партнера від небезпеки, але і допомогти розібратися в наслідках емоційного тайфуну. Скорпіон – тактик, а Овен – виконавець.

Партнери самі по собі яскраві особистості, з якими буде ненудно. Разом вони представляють настільки яскравий союз, що всі навколишні безпомилково визначають в них людей, призначені один для одного. Вони готові ділитися один з одним захопленнями, знайомими і прихованими бажаннями.

Прекрасне, хоч і трохи грубувате почуття гумору Овнів відмінно відтіняє похмура іронія Скорпіонів. Обидва знака вміють іронізувати як над собою, так і над оточуючими.

Секс – наріжний камінь в такому союзі. Темпераментні Овни і не менш темпераментні Скорпіони люблять багато, часто і різноманітно. Іноді, не побачивши можливості розвитку тривалих відносин, такі пари залишаються близькими коханцями на довгі роки.

Незважаючи на те, що союз вогняного та водяного знаків вважається одним з найбільш міцних, як і в будь-якому іншому, в ньому вистачає своїх каменів спотикання.

Обидва знака – великі ревнивці, які звикли при цьому до уваги з боку протилежної статі. Вода буде доводити партнера своїми перевірками, і намагатися спіймати на брехні, а Вогонь – влаштовувати бурхливі скандали, вибухаючи по новій. Відкриті до нового спілкування і люблять перебувати у великих компаніях, обидва знака будуть давати привід для ревнощів своєму партнерові, як би вони не намагалися цього уникнути. Без захоплення і уваги до своєї персони обидва знака зодіаку впадуть у відчай і депресію.

І Овен і Скорпіон прагне бути лідером у стосунках, впроваджуючи свої умови, хто грубою силою, а хто тонкої маніпуляцією. Особливо гостро це питання може постати у парі жінка чоловік Овен і Скорпіон.

Перша звикла досягати свого і перемогу, особливо над чоловіком, вважає своїм досягненням. Партнер, у свою чергу, чекає від закоханої в нього партнерки певної покори своєму авторитету, який вважає незаперечним. Якщо пара хоче зберегти довгі стосунки, їм обом доведеться вчитися приходити до компромісів, благо, розум і щирість, які є основними рисами обох знаків, дозволять їм це зробити.

Будь-які, навіть самі дрібні конфлікти, що виникають в союзі Скорпіонів з Овнами, можуть призвести до серйозних наслідків. Нерідко спалахнула сварка в такій сім'ї може спричинити за собою рукоприкладство і псування майна. Причому про це дізнаються всі навколишні, залучені гучними гнівними вигуками обох партнерів. Тим не менш, розлучитися в запалі таких сварок пари не поспішають і закінчують своє примирення незмінно в ліжку.

Наскільки сумісні?

Неможливо зі стовідсотковою впевненістю передбачити, як складуться ті чи інші взаємини цих двох знаків зодіаку. Однак є загальні уявлення, в рамках яких можна припустити, як будуть розвиватися відносини між хлопцем і дівчиною. Стануть вони ідеальною парою або обмежаться нетривалим знайомством залежить від того, хто з них готовий поступатися іншому. Чоловіка найлегше привернути, визнавши його беззмінним лідером. Вони чуйні до щирої похвали і люблять легкі радісні відносини. Вони люблять активних, але не домінуючих жінок.

Жінку Овна підкорить сильний ініціативний чоловік, що дозволяє їй «рулити» не менш ніж у половині всіх ситуацій. Її легко можна зловити на азарті і захопленості, розділивши з нею хобі і дозволяючи перемогти себе. Чоловік Скорпіон найбільше любить новизну і таємницю, тому поводитися з ним занадто відкрито не варто. Його супутниця повинна бути розумною і яскравою, при цьому щиро вважаючи свого партнера хоч трішки, але краще себе. Інші скорпіони можуть навіть дратувати жінку Овна своєю зарозумілістю і самолюбством, але в партнері вона не буде помічати цього. Жінки стихії Води розважливі і спокійні, тому на початкових етапах відмінно оцінять розум і положення в суспільстві, достаток залицяльника. Вона шукає відповідального чоловіка, що відповідає за свої слова і готова поступитися багатьом заради такого союзу. Вважається професійної інтриганкою, така дружина буде м'яко направляти чоловіка в потрібну сторону і підвищить рівень їх життя і достаток, абсолютно не нагнітаючи конфлікти.

У дружбі

Поєднання Овна і Скорпіона в дружньому союзі зустрічається досить рідко, незважаючи на те, що кожен з них окремо є прекрасним другом. Простуватим Овнам не підходить надто туманний стиль спілкування Скорпіонів. Вони для них занадто надумані і загадкові, до того ж часто маніпулюють поведінкою перше.

Якщо Скорпіон буде смикати за ниточки» занадто сильно, то Овен зрозуміє, що ним керують, і може вибухнути страшний конфлікт.

Найкраще вони зможуть ладити один з одним маючи загальне захоплення, починаючи від літератури та музики і закінчуючи спільними походами та гірськими лижами. Обидва знака рідко дружать проти когось», не в їх характері, проте наживши собі спільного ворога, вони можуть виступити настільки згуртованою командою, що всі навколишні будуть вражені.

Зародилася в дитинстві дружба здатна пройти через багато перешкод, крім одного – ревнощів. Обидва знака власники і сприймають друзів практично як подружжя, які не мають приділяти нікому більшої уваги, ніж одному. Найчастіше з такою своєрідною ревнощів можуть виникнути і романтичні почуття, які обидва знака поринути головою, забувши про обережність. Якщо спочатку Овен і Скорпіон не збиралися переводити дружбу у площину сексуальних відносин, то така слабкість, допущена одним із них або обома знаками, ні до чого доброго не призведе і люди розійдуться, втративши і відносини і дружбу. З іншого боку, в даному союзі практично неможливо зустріти поняття «френдзона», так як обидва знака занадто себелюбні і користуються успіхом у протилежної статі, щоб витратити свій дорогоцінний час на безплідні спроби.

В любовних відносинах

Так як планета-покровитель двох знаків зодіаку – Марс, і чоловіки, і жінки мають темпераментностью і чуттєвістю. Як пристрасть, так і любов з'являються між ними зі швидкістю блискавки і також швидко розвиваються. Баранів і Скорпіонів непереборно тягне один до одного, вони з задоволенням купаються в тому море емоцій, які генерують. Овни, незалежно від підлоги, готові кричати про свою любов на весь світ, намагаючись розділити зі своїми половинками кожну хвилину свого життя. По справжньому закоханий Скорпіон, незважаючи на свою розважливість, багато чого може пробачити своїй другій половинці і часто виступає в парі дає любов, а не отримують її. Тим не менш, вода Скорпіона набагато складніше вогню Овна. І якщо останній горить чисто і яскраво, то перший може привнести в романтику свою депресивність і жорсткість. До того ж велика запальність і ревнощі, властиві і того, і іншого знаку, також можуть стати причиною розриву.

Незважаючи на певні складності в любові, в ліжку у такої пари все просто чарівно. Обидва вони здатні розпалити в партнері іскру пристрасті за лічені миті. Близькість вогню і води насичена і яскрава, їх притягує один до одного якимось природним магнетизмом. І для чоловіків, і для жінок таких знаків зодіаку немає практично ніяких заборонених практик і меж, вони готові до сміливих експериментів і навіть бажають їх. Венера обдарувала обидва знака не тільки високим бажанням, але і можливостями. Лібідо чоловіків і жінок залишається високим до солідного віку, особливо якщо вони дають собі свідомі перепочинку в самому початку відносин і не притуплює один одним. Навіть розірвавши любовний зв'язок, Овни і Скорпіони можуть залишатися вірними коханцями один одному протягом довгих років. На жаль, такий міцний тілесний та емоційний союз також може зруйнувати банальні ревнощі і незадоволеність. І явні ознаки зради і довгий відсутність бажання одного з партнерів викликають у другого агресію і можуть призвести до тяжких наслідків для пари.

У сімейному житті

Відносини Баранів і Скорпіонів у шлюбі сильно залежать від статі і суттєво різняться між собою. У союзі жінки Скорпіона і чоловіка Овна повинні ужитися два командира однієї команди, де кожен перевіряє іншого на міцність. Причому якщо Вогонь тисне безпосередньо своєю силою, то Вода підштовхує партнера до своєї точки зору, спритно маніпулюючи. При цьому якщо жінка буде діяти досить тонко, чоловік може навіть не здогадатися про те, що його «ведуть». Але лише він запідозрить обман – люті його не буде меж. Якщо обидва партнери зацікавлені в збереженні відносин, Овну доведеться звикнути до свободи Скорпіона, а їй, у свою чергу, бути гранично чесною з чоловіком. В цілому, союз досить гармонійний: вода досить жіночна для партнера, а він підкуповує її своєю силою і напором.

У шлюбі жінки Овна і чоловіка Скорпіона все трохи складніше, і «попотіти» тут доведеться більше дружині. Овен, яка звикла до постійного лідерства, повинна навчитися періодично поступатися його дружину добровільно, а не в ході програної війни підлог. При цьому вогняна жінка може отримати величезні переваги перед іншими незаміжніми амазонками за рахунок того, що їй можна буде розслабитися і деякий час віддатися у владу люблячого чоловіка.

На жаль, жінки-Овни практично не вміють відкриватися перед чоловіками, вважаючи це показником слабкості, тому домогтися стабільності такого шлюбу для них досить складно.

До того ж Скорпіони – найсильніші інтуїти і чудово відчувають брехню, тому обдурити такого чоловіка практично неможливо. Чоловікам в такому союзі доведеться навчитися не піддаватися емоційним вибухів дружини, не відповідати агресією на агресію. Прямолінійна і наполеглива жінка Овен здатна безпосередньо розкритикувати чоловіка, який затаїть образу на довгі роки, і навіть не зрозуміти, що зробила помилку.

В роботі

Найкращим варіантом буде горизонтальна зв'язок Овна і Скорпіона на роботі, тобто краще всього, якщо вони будуть колеги. Працюючи над одним завданням, Вода виступає як стабільної платформи для креативного Вогню. Перший краще думає, другий краще робить. Тим не менш, таке розходження в характерах може послужити каталізатором конфліктів. І той, і інший знак люблять виступати в ролі лідера і «перетягувати ковдру на себе». І якщо Овен робить це відкрито, покладаючись на свою харизму і силу, то Скорпіон воліє робити це потай, викликаючи обурення прямолінійного Овна. Перший – вибуховою, а другий – уїдливий. Налагодити вже зіпсовані відносини допоможе або невелику перерву, або новий проект, так як обидва ненавидять рутину. Будь-яку справу, за які візьмуться ці невтомні борці, буде буквально «горіти», саме головне – це не нехтувати деталями і дрібницями.

Начальник-Овен часто дає дуже високий темп роботи для більш спокійного Скорпіона, тим самим вимагаючи від нього неможливого і дратуючись на відсутність результату. Відсутність точно вивіреної стратегії вогню виводить з себе помірковану воду і не дає їй забути про те, що він поверхневий і запальний. Щиро вважаючи себе краще всіх інших, Скорпіон погано переносить пряме керівництво і навіть при невеликому конфлікті може залишити перспективну посаду, вважаючи за краще працювати на себе.

Начальник-Скорпіон суворий не тільки з підлеглими, але і в першу чергу з самим собою. Він витискає з колективу весь максимум, на що той здатний, і чітко бачить мету, що стоїть перед ними.

Найчастіше він грішить наявністю улюбленців, одним з яких може стати Овен за рахунок своєї прямоти і хоробрості. Воду підкуповує відсутність інтриг, в яких вона вважає себе єдиною майстринею, та при чесній грі стихія готова відповісти чесністю і навіть піти на певні поступки. На жаль, запальним і впертим Овнам буває важко винести таке неагресивна, але тверде керівництво, особливо підлеглим чоловікам. Якщо Овен буде довго стримувати свою лють, то може охопити депресія і хандра, не властиві цьому знаку, і таку роботу доведеться змінити.

Найчастіше і Овни і Скорпіони воліють працювати або на керівних посадах, або повністю на себе. Вони не бояться навантажень і відповідальності, але практично не переносять начальників-самодурів.

Можливі причини конфліктів

Можна виділити кілька основних причин, через які виникають сварки і суперечки між знаками води і вогню. По-перше, як було зазначено вище, це те, що обидва знака великі ревнивці і власники. І Овен і Скорпіон люблять отримувати і віддавати увагу, але погано переносять моменти, коли увагою оточують їх другу половинку. Причому ревнувати вони можуть як самого партнера, так і оточуючих, які показують, що партнер в чому їх перевершує. Ні той, ні інший не зможуть пробачити і перенести зраду коханої людини, навіть якщо вони спробують зберегти відносини. Зрада настільки вріжеться в їх пам'ять, що вони просто не зможуть ніколи довіряти партнеру і існувати з ним на одній території.

Другою причиною є розходження в джерелі пристрасті кожного зі знаків. Незважаючи на те, що і обидва є дуже емоційними, Овен часто не потрапляє «в струмінь» мінливого Скорпіона. З-за цього останній вважає першого примітивним і грубим, що може призвести до розриву. Емоції Овна спрямовані на навколишній світ і людей у ньому, Скорпіон ж воліє проживати свої переживання в найтемніших куточках своєї душі, приховуючи їх від зовнішнього світу. Вогонь робить грубі і часом відверто жорстокі вчинки на піку гніву і безпорадності, він може ламати і трощити меблі і навіть вдарити партнера, але дуже швидко охолоне і буде щиро просити вибачення, посипаючи голову попелом не менш бурхливо, ніж кричав на партнера. Скорпіон ж, вирішивши, що союз його не влаштовує, скаже про це дружину лише після того, як вивезе всі свої речі, знайде інше місце роботи і переїде в інше місто. Вони ретельно спалюють за собою всі мости, чого Овни, які вміють довго гойдатися на «емоційних гойдалках», зрозуміти категорично не в змозі.

Третій поширеною причиною конфліктів, особливо в парі жінка чоловік Овен і Скорпіон, є боротьба за лідерство в парі. Володіючи сталевою волею і великими амбіціями, жінка в такому союзі часто поводиться «по-чоловічому», викликаючи чоловіка або колегу на прямий конфлікт.

Скорпіон ж невблаганний у своїх уявленнях про ідеальну жінку і її призначення і намагається загнати волелюбну партнерку в ці рамки. Йому приємно бачити свою супутницю, добившуюся високого успіху в професії і витримала конкуренцію за нього самого, проте він хотів би хоч іноді бачити в ній тендітну і відкриту жінку.

А найбільший страх Овна – це розкритися перед іншими і отримати удар по самому хворому, тому йому так важко розслабитися з-за страху згаснути. У такому випадку парі може допомогти тільки повна відвертість, досягнувши якої, кожен отримає саме те, чого він так пристрасно бажає: жінка – підтримку сильного чоловіка, а чоловік – захоплення врятованої їм красуні.

Узагальнюючи все вищесказане, можна зазначити, що пара чоловік Овен і жінка Скорпіон більш стабільна і здатна створити міцну сім'ю, на відміну від пар, де протилежні знаки. Тим не менш, навіть жінка чоловік Овен і Скорпіон зможуть створити гармонійну міцну пару, навчившись чути партнера і поступатися йому хоча б у дрібницях.

Про сумісність Овна і Скорпіона можна також дізнатися з наступного відео.