Характеристика чоловіка Стрільця, народженої в рік Бика

Шансів знайти Стрільця в самоті мало, тому що завжди знаходиться в оточенні натовпу. Дуже оптимістично дивиться на життя, і цей оптимізм може іноді обмежуватися сліпою вірою.

Характеристика

Стрілець завжди буде прагнути до не покоряемым вершин, і в момент руху до них часто не помічає калюж, падає, допускає помилки і переживає новий досвід. Проблема в тому, що у своєму ентузіазмі довіряє всім, і деякі люди користуються цим, ще до того, як йому вдається реалізувати задумане. Це щасливий чоловік, який навіть коли не отримує все що хотів, набуває завжди щось корисне для себе.

Бувають випадки, коли повертається спустошеним, але потім швидко забуває про це і рухається далі. Те ж саме і з любов'ю. Чоловіки – Стрільці схильні рухатися вперед, навіть після втраченої любові з такою ж легкістю, як і раніше. Душа і характер мають для них більше значення, ніж зовнішність.

У представника цього знака не буває багато ворогів. Навіть ті, кого міг образити своїми одкровеннями і коментарями, зазвичай швидко прощають йому все. Часом може не вистачити такту, дипломатії і уваги, але це не навмисно. Знає сенс правди і висловлюється завжди прямолінійно і по суті. Люди ніколи не відходять від нього назавжди. Вони повернуться, як тільки гнів ущухне, і тоді знову стануть близькими друзями.

Чоловік Стрілець рідко утворює тривалі відносини. У нього більшість випадкових зв'язків, тому що він нерозбірливий. Тим не менш, ніколи не бесчестен у відносинах і визнання в любові, якщо це не так. Він розповість усе про свій попередній досвід, а також пояснить, що очікує від нових відносин. Рідко бреше, але флірт іноді переходить усі межі. Швидше за все, він погодиться на шлюб, якому судилося дійти до розлучення.

Може шукати платонічного партнера, з яким отримує духовне задоволення. Іноді, його дружелюбність плутають з фліртом. Шукає жінку розумну, яка дасть необхідну свободу. Нудьга робить нещасним, хоче дружину, яка так само захоплена життям.

Однак не можна намагатися переробити цього чоловіка. По всій імовірності, Стрілець – Бик запропонує шлюб, якщо відчує себе у відносинах легко. Ніколи не дозволить своїй сім'ї або родичам втручаються в особисте життя, і партнеру не дозволить це зробити.

Не можна сумніватися в цілісності натури Стрільця – Бика, інакше дізнаєтеся противний характер. Якщо помиляється, завжди це усвідомлює; вірить, що правда і сумлінність основа всіх відносин.

Чоловік-Стрілець хоче, щоб його дружина спілкувалася з людьми так само, як він сам. Ніколи не буде намагатися поставити обмеження або заперечувати, навіть якщо друга половина працює після заміжжя. З ним приготуйтеся до прямолінійної критиці.

В любові

Коли Стрілець – Бик закохується, може так само швидко охолонути. Його знак управляється Юпітером, і це робить хлопця схильним до влюбливості. Чоловік діє як завойовник, який повинен підкорити серця багатьох. Загалом, добре тримати цю людину на відстані деякий час, поки наміри не стануть ясними, а емоції стабільними.

Навіть якщо буде насолоджуватися спонтанністю, є шанс поглибити почуття тільки тоді, коли є за що боротися.

Зрештою, такий хлопець належить елементу вогню, і для нього завжди важливо бути активним і кидати виклик своєї пристрасті, на шляху до того, щоб завоювати чиєсь серце.

Сексуальність

Секс з чоловіком-Стрільцем зазвичай веселий. Не страждає від типового нестачі впевненості і, як і у всьому в житті, хоче добре провести час. Може бути розпусним і змінювати статевих партнерів, але це робить його чудовим коханцем, який розуміє, як задовольнити другу половину. Як людина, керований Юпітером, любить все в достатку, секс теж.

Відносини

Не відрізняється стабільністю. Можуть бути образливими слова, що чоловік-Стрілець ненадійний. Це ближче до істини, коли справа доходить до серйозних стосунків. Стрілець є мінливим знаком, важко стримуючим бажання пізнавати щось нове. Тим не менш, коли перебуває у відносинах з партнером, який може слідувати його темпу, є хороший шанс, що Бик стане відданим, вірним і незвично стабільним.

Найголовніше, що повинен знайти в своїх відносинах – мета і почуття значущого майбутнього.

Довіра

Загалом, це людина, яка не дуже добре бреше. Ось чому він рідко буде робити це, навіть коли невірний або закохується в когось іншого. Йому можна довіряти, коли справа доходить до того, що говорить, але не можна, коли до стабільності його емоційної прихильності. Легко піддасться всіляких помилкам і ідеалізму. Це робить його ненадійним не тому, що бреше комусь, а тому, що бреше собі і бачить світ через рожеві окуляри.

Знайомство

Зустрічатися зі Стрільцем – Биком може бути неймовірно весело. Іноді його віра в позитивний результат може змусити вибрати екстремальну або навіть небезпечну діяльність. Людині цього знака потрібен партнер досить божевільний, щоб іти за ним, але все ж таки достатньо розумний, щоб зупинити його, коли це необхідно.

Це не означає, що хлопець потребує контролі, але поруч повинен знаходитися більш раціональний розум, щоб допомогти йому зробити правильний вибір. З ним ніколи не будуть нудними побачення.

Якщо фінанси дозволяють, дуже ймовірно, що вже на другому побаченні можна опинитися з ним в реактивному літаку або на вершині гори.

Погляд на життя

Чоловіки – Стрільці часто невірно витлумачуються як поверхневі, трохи діти. Той, хто хоче сформувати хороші відносини з цією людиною, повинен розуміти, що знак Стрільця-це продовження Скорпіона, що передує Козерогові, тому в цьому не може бути нічого поверхневого.

Це людина в пошуках істини, і він не заспокоїться, поки не знайде її. Шукає не чесності у своїх партнерах, а свої власні внутрішні відчуття. Найчастіше навіть не знає, чому не хоче залишатися в тих же відносинах, або чому потрібно так багато змін і пригод.

Він ненадійний, легко втрачає фокус і іноді може бути наполеглевим, нав'язує свою думку і переконання іншим. З іншого боку, оптимістичний, сповнений віри в краще майбутнє і сповнений енергії, щоб створити все, чого потребує. Прекрасна сумісність з представницею його ж знака, незалежно який рік народження. Леви і Овни так само можуть прийняти і зрозуміти такий характер. З Рибами і Козерогами краще залишатися друзями, відгуки про таких парах не кращі, не важливо, що навіть народжений у рік Бика Стрілець буде поступатися.

Детальніше про чоловіка Стрільці ви дізнаєтесь із наступного відео.