Характеристика чоловіка Стрільця, народженої в рік Змії

Чоловік, народжений під зіркою Стрільця в рік Змії, по своїй натурі амбітний і дуже мудрий. Подібний знак є дуже товариським, а також постійно знаходиться в пошуку нових інтересів. Змія за Східним календарем наділила його уважністю до людей, а також чималою часткою практичності. Що ж являє собою характеристика чоловіка Стрільця-Змії в кожній сфері життя — дізнаємося в цій статті.

Загальні риси

Чоловік Стрілець відрізняється особливим оптимізмом і аналітичними здібностями. Властивий йому яскравий ентузіазм часто допомагає у багатьох справах і проектах. Такому хлопцеві легко вдається підносити цікаві і неординарні ідеї з уже готовим планом дій. Саме знак Змії відповідає за практичність в чоловічому характері. При всьому цьому зірка Стрільця нагородила свого «господаря» спостережливістю, яка дозволяє з усіх боків розглянути конкретну ситуацію, зробити певний висновок і постаратися змінити все на свою користь.

Для Стрільця-Змії кар'єра займає важливе місце в житті. Такі якості, як товариськість і здатність знайти спільну мову практично з кожним допомагає вибудовувати шлях до великих висот. Потенціалу такого чоловіка можна позаздрити. Йому не складе праці добитися всього, чого він хоче — лише б обставини не були дуже поганими. Головною слабкістю, яка може поставити все на паузу, є лінь. Цілеспрямований Стрілець-Змія прекрасно усвідомлює свій недолік, тому постійно намагається боротися з ним.

Активна Змія здатна зробити багато, але достатньо трохи розслабитися — і все задумане зупиниться.

Любов і відносини

Вибір партнерки у даного знака займає чимало часу. Здатність до аналізу змушує чоловіка приміряти майбутню обраницю до різних життєвих ситуацій, розглянути кілька результатів подій, перш ніж буде зроблений остаточний висновок. Стрільці, по суті, непостійні, тому дуже часто міняють жінок. Але якщо і вибирати ту саму, вона повинна ідеально підходити з усім особовим параметрами і високим вимогам.

В парі Стрілець-Змія завжди прагне зайняти позицію лідера, ватажка, першого, хто вирішить всі проблеми. А таке часто призводить до непорозумінь і конфліктів. Що стосується списку вимог до дівчини, хлопець не поширює його на себе. Він досить-таки волелюбний, зовсім до себе не суворий, по можливості уникає будь-яких претензій і зобов'язань партнерки. Спілкування з жіночою статтю йому дається легко. Але кмітлива дівчина в результаті розгадує природну сутність Змії. Після подібного «викриття» чоловік не збирається засвоювати хоч якийсь урок із ситуації. Така поведінка часто призводить до самотності.

Сім'я і шлюб

Шлюб як мета всього життя — це не для Стрільців. На першому місці стоять особисті інтереси і тяга до свободи. Як не крути, але чоловік Стрілець наділений достатнім розумом, щоб зрозуміти, що свобода і шлюб не переплітаються. Саме з цієї причини він довго ходить в холостяках, а потім різко одружується. У родині такі чоловіки насамперед лідери — за цієї причини можливі часті сварки з партнеркою. Трохи охолодити «зміїний» запал зможе поява дітей.

Вони додадуть Стрільцям м'якості і терпимості.

Фінанси та кар'єра

Особливо легко і вдало складається шлях, пов'язаний з творчою професією. Чоловіки такого знака зодіаку володіють багатою уявою, вмінням бачити прекрасне в буденному. Такі здібності значно швидко і ефективно просувають їх по кар'єрних сходах. Фінанси можуть стати справжньою одержимістю або, навпаки, неважливою сферою життя. Стрільцям подобаються красиві костюми, смачна їжа, швидкі автомобілі — заради цього чоловіки здатні на багато що. Але часом Стрілець-Змія навіть не замислюється про обраному шляху здійснення мети.

Сумісність з іншими знаками в любові

Романтичні відносини у Стрільців-Змій будуються досить важко. Всі виниклі проблеми чоловік намагається звалити на свою партнерку. Це наводить на думку, що цей знак дуже конфліктний. Він вважає, що саме в суперечці народжується істина, а значить, це сприяє розвитку любовних відносин. Але не всі жінки терплять подібні ситуації, тому зійтися зі Стрільцем їм досить складно. У відносинах також подібний знак усіма шляхами намагається нав'язати свою позицію, що, в свою чергу, призводить до палких суперечок. Навчившись терпіти і розуміти людей, Стрільцю буде легше знайти гідну жінку. Міцні стосунки зав'язуються з жінками, які народилися в рік Півня, Змії і Бика.

Хороша сумісність спостерігається з жіночими знаками Риб, Лева і Скорпіона.

Дані представники досить ласкаві і дбайливі — це саме те, що шукає у своїй майбутній обраниці Стрілець. Стосунки з жінкою одного з цих знаків здатні наповнити життя чоловіка теплом, затишком і любов'ю. Для них не стільки важливий сам шлюб, скільки можливість перебувати з кимось поруч. А ось невдалі пари вийдуть з жінками з гороскопом Овна, Ваг і Тельців.

Фахівці радять чоловікам, які народилися під знаком Стрільця, зайнятися самоосвітою, власним розвитком. Вони володіють достатнім інтелектом, аби зробити спілкування легким, а відносини безконфліктними. Працюючи над собою, можна домогтися змін у житті. Слід навчитися слухати і розуміти людей, враховувати інтереси співрозмовника. Адже саме близькі люди здатні допомогти в будь-яку хвилину.

Детальніше про чоловіка Стрільці ви дізнаєтесь із наступного відео.