Як нігті підготувати до нанесення гель-лаку?

Сучасні покриття для манікюру мають ряд особливостей. Однією з них є необхідна підготовка нігтьових пластин перед їх нанесенням, від якої безпосередньо залежить довговічність покриття та його якість. Про те, як підготувати нігтики до нанесення гель-лаку, читайте докладно далі.

Необхідні інструменти та матеріали

Підготовка нагідок до фарбування гель-лаком може зажадати різний інструментарій. Наприклад, це може бути фрейзер або ж звичайний базовий набір для домашнього (ручного) манікюру. Найпростіший варіант виконання потребуватиме накожнице (спеціальних щипчиках), манікюрних ножицях, пушере з лопаткою і апельсинової палички. Крім того, знадобиться пилка і м'який полірувальник.

Оскільки в роботі не обійтися без пилу, потрібно щіточка для зняття опіла. Крім того, потрібно буде підготувати серветки для манікюру, дегидратор, праймер і зміцнював (за необхідності). Не можна не враховувати і необхідність ванночки для пальців, також варто підготувати засіб для видалення кутикули і спеціальне масло.

Покрокова інструкція

Підготовка до покриття нігтів гель-лаком не так складна, як може здатися на перший погляд. Однак при її виконанні необхідно якісно виконувати кожен етап, адже в іншому випадку покриття не буде красивим і довговічним. Розглянемо покроково основні етапи роботи з нігтьової пластиною, переходячи від одного до іншого.

Обробка рук

Для початку потрібно обробити нігтики антисептиком. При цьому важливо не заливати самі пластини їм, адже будь антисептик володіє зволожуючим ефектом. Якщо кошти буде на нігтях багато, це може послабити зчеплення нігтьової пластини з усіма нанесеними шарами лакових продуктів. Після обробки приступають до гігієнічного манікюру.

Видалення старого покриття

Знімають старе покриття, размачивая його допомогою серветок, зволожених рідиною для зняття гель-лаку. Після цього шар старого лаку піддягають апельсиновою паличкою і видаляють. При апаратному манікюру від старого покриття позбуваються за допомогою фрези, а тому рідина для зняття гель-лаку в цьому випадку не потрібна.

Надання форми

Рівняють край нігтів, намагаючись, щоб він був однаковим на всіх десяти пальцях. При цьому пилою водять в одному напрямку, що зменшує ризик утворення відшарування гель-лаку.

Пилку потрібно підібрати матову: у неї менше розмір часток, а тому вони не будуть поранити пластину і шкіру навколо неї. При цьому намагаються користуватися новою або робочої пилкою.

Підготовка шкіри

Спочатку на шкіру навколо нігтьового ложе наносять прозоре засіб для видалення кутикули. Коли його нанесуть на всі пальчики руки, то їх можна буде опустити в теплу воду для розмочування і розм'якшення. Склад засобу дозволить в подальшому полегшити процес вичищення птеригия і безболісно зняти кутикулу. Для розм'якшення зазвичай вистачає 5 хвилин при температурі 30-40 градусів. Після закінчення часу пальці виймають з води і насухо витирають.

Вычищение

Взявши в руки пушер, акуратно відсувають кутикулу, піднімають її, розгортаючи вгору. Робити це потрібно для того, щоб надалі було легше обрізати все зайве. Після роботи з пушер беруть ножиці або накожницу і обрізають те, що вичистили з боковим валикам і біля основи нігтя.

Тримати інструмент потрібно під одним кутом, щоб лінія обрізу не виходила переривчастою, оскільки саме це стає причиною затікання лаку за кутикулу і утворення задирок. Після того як кутикулу зріжуть, апельсиновою паличкою проходяться навколо нігтьового ложе, перевіряючи, чи все птеригий почищено. Все, що виявиться зайвим, підрізають ножицями або щипчиками, на шкіру наносять масло.

Шліфування

Нігтьова пластина має природний глянець. При роботі з гель-лаком його доводиться прибирати, що, безсумнівно, травмує пластину і истончает її. Тому прибирати глянець потрібно бафом, проходясь їм по одному і тому ж місцю не більше трьох разів делікатними рухами. Важливо дістати до всіх країв нігтя, знімаючи захисну плівку. Пропуск навіть невеликої ділянки може стати причиною відшарування гель-лаку.

Знежирення і зміцнення

Після того як глянець знімуть, залишки опіла прибирають спеціальною щіточкою. Після цього з поверхні нігтика проходяться дегідратором. Він знежирить поверхню, посиливши шанси на міцність зчеплення нігтя з гель-лаком.

Щоб правильно підготувати нігті до нанесення основного складу, нерідко доводиться їх зміцнювати. Для цього використовують зміцнюючий прозорий матеріал, який трохи потовщує пластину. При необхідності також виконують вирівнювання, використовуючи спеціальний засіб. І той, і інший вид матеріалу потребує обов'язкової сушінні в УФ або LED лампи. Час полімеризації буде залежати від типу використовуваного засобу та різновиди самого сушильного пристрою

Процес нанесення бази

Жоден гель-лак наносять на підготовлений ніготь без попереднього нанесення базового матеріалу. Він може бути прозорим або білим, його наносять тонким шаром, щоб він затікав за межі нігтя. Їм відразу ж формують відблиски, що важливо для якісного манікюру. При нанесенні бази проходяться по торцю нігтя, залишаючи на ньому дуже тонкий шар засобу. Базу сушать в лампі.

Пігмент та топ

Тепер можна фарбувати нігті гель-лаком. Його наносять тонким шаром з подальшим просушуванням в лампі і запечатуванням торця нігтя. При гарній пігментації може бути достатньо одного шару. Як тільки пігмент висушений, на ньому можна малювати, штампувати візерунки, клеїти наклейки. Далі дизайн запечатують шаром топа і виконують остаточну сушку.

Якщо в роботі використовували топ з липким шаром, через 30 секунд після сушіння засобом для зняття лаку знімають залишкову клейкість.

Про всі секрети підготовки до нанесення гель-лаку дивіться у відео нижче.