Що подобається дівчатам і як привернути їх увагу?

Не кожен юнак здатний легко і просто обзавестися новими знайомствами, особливо якщо справа стосується дівчат. Багато хлопці губляться і впадають в ступор, не знаючи як правильно зробити перший крок. Для того щоб сподобатися пані і завоювати її інтерес, необхідно бути не лише оригінальним, але і приємним співрозмовником. Крім того, не варто впадати у відчай, якщо спроба познайомитися не увінчалася успіхом.

Як познайомитися?

У сучасному світі молоді люди все більше віддають перевагу спілкування в інтернеті, так як віртуальність не вимагає від них ідеального зовнішнього вигляду і ні до чого не зобов'язує. Однак знайомства у реальному житті все ще мають місце, оскільки саме спонтанні зустрічі на вулиці запам'ятовуються найкраще.

Дівчатам подобається в чоловіках наполегливість і мужність, а тому вони швидше звернуть увагу на харизматичного молодої людини, ніж на заїкуватого школяра. Тому при першому знайомстві необхідно справити враження впевненості і відкритості. Для цього потрібно вести себе максимально розслаблено, щиро і як можна частіше задіяти прямий зоровий контакт з незнайомкою.

Звернути на себе увагу незнайомої дівчини можна, просто надавши допомогу. Наприклад, донести важкі сумки або довезти до будинку. Робити це потрібно ненав'язливо, оскільки зайва наполегливість може лише налякати даму.

Щоб зацікавити красиву дівчину можна скористатися будь-якою доступною інформацією, яку можна отримати при першій зустрічі. Хорошими інформаторами можуть стати книги, зображення на одяг, татуювання і так далі. Використовувати отримані дані потрібно коректно і не наполегливо. Наприклад, можна підійти до об'єкта симпатій і запитати: «А де ви купили таку футболку? Всі магазини обійшла, але її ніде немає».

Зіграти на руку при знайомстві з дівчиною може обстановка. Якщо зустріч відбулася на концерті або виставці, то можна з упевненістю припустити, що смаки юнаки і дами збігаються. Це є найбільш зручним варіантом, так як завести розмову на загальну тему буде набагато простіше.

Звичайно, кожна жінка хоче відчувати себе бажаною, а тому при першій зустрічі доречно зробити жінці комплімент. При цьому необхідно бути вкрай тактовним і обережним, інакше велика кількість приємних слів не стільки збентежить незнайомку, скільки змусить запідозрити чоловіка в нещирості. Щоб познайомитися з дівчиною, що знаходиться в оточенні подруг, важливо почати розмову з усіма дамами. Це необхідно для того, щоб не образити їх і справити хороше враження. Якщо відразу почати приділяти підвищену увагу вподобаної незнайомці, то можна зачепити самолюбство її подруг. А саме їх думка може зіграти в результаті вирішальну роль.

Якщо хлопець вирішив познайомитися з дівчиною в соціальній мережі, то в першу чергу почати пошук пасії потрібно в тематичних групах. Завдяки наявності спільних інтересів співрозмовники швидко знайдуть спільну мову і, цілком можливо, у подальшому стануть відмінними друзями. Спілкуючись в інтернеті, важливо бути не тільки ввічливим і поступливим, але і грамотним. Навряд чи яка-небудь дама оцінить величезну кількість граматичних помилок потенційного кавалера. Якщо з граматикою є деякі проблеми, то завжди можна скористатися онлайн-перевіркою тексту на помилки, перш ніж відправляти повідомлення адресату.

Як сподобатися на першому побаченні?

Першого побачення з трепетом чекають не тільки дівчата, а й чоловіки. Саме на них лягає відповідальність за організацію майбутнього часу, а тому вони відчувають особливі переживання. Звичайно, досвідченим хлопцям простіше готуватися до зустрічі, так як вони знають як себе подати і що говорити. А от новачкам належить вивчити чимало літератури та скористатися масою рад, перш ніж вирушати в призначене місце.

Розглянемо основні правила ідеального першого побачення.

 • Вибір місця – щоб ближче пізнати незнайомку і налаштувати її на тривале спілкування, варто вибирати місце зустрічі, позбавлене шуму і натовпу. Це дасть чоловікові можливість краще дізнатися супутницю, при цьому вона буде відчувати себе комфортно. Планування культурної програми повинно базуватися на перевагах дами. Наприклад, якщо вона любить активні види відпочинку, то варто організувати для неї пішу прогулянку з подальшим пікніком.
 • Пунктуальність – щоб справити приємне враження і не змусити дівчину нервувати, необхідно прийти на місце зустрічі вчасно. Несерйозність і незібраність залицяльника дозволять зробити дамі невтішні висновки і серйозно зіпсують їй настрій.
 • Манери – будь-яка жінка хоче відчувати турботу з боку чоловічої статі, а тому важливо на першому побаченні бути джентльменом. Необов'язково зображати з себе галантного кавалера, достатньо лише робити елементарні речі. Наприклад, відкрити перед супутницею двері або допомогти обійти перешкоду.
 • Квіти – з'явившись на зустріч з букетом квітів, можна відразу ж розташувати до себе даму і налаштувати її на романтичний лад. Необов'язково при цьому витрачати величезні гроші і вибирати дорогі букети. Можна власноруч зібрати польові квіти або придбати їх у переході в якоїсь бабусі.
 • Товариськість – навряд чи дівчині захочеться далі продовжувати знайомство з юнаків, який під час побачення обмовився лише парою фраз. Щоб заповнити незручні моменти мовчання, чоловік повинен проявляти ініціативу і пропонувати нову тему для розмови. Бажано заздалегідь підготувати список тем, які допоможуть урізноманітнити вечір.
 • Щедрість – сучасні чоловіки все частіше вважають за краще ділити рахунок навпіл. Така поведінка відлякує більшість жінок, які звикли бачити в партнері щедрого захисника. Зіпсувати загальне враження також може озвучування цін супутника або обурення з приводу дорожнечі страв.

На першому побаченні потрібно вести себе не тільки природне, але і тактовно. Будь-яку дівчину відштовхнуть занудство і неохайність партнера, який не має елементарних понять про галантності і мислить стереотипно.

Зовнішність

Щоб справити хороше враження, мало добре організувати перше побачення, важливо ще й правильно одягнутися. Ніякій жінці не сподобається товстий і некрасивий чоловік з сальними волоссям, випромінюючий запах поту.

 • Перше, що кидається в очі – це охайність і доглянутість. Навіть брудне взуття або довгі нігті можуть відштовхнути супутницю. Щоб справити приємне враження, потрібно в першу чергу привести в порядок волосся і руки, а також подбати про чистоту і цілісності туфель.
 • Важливо серйозно підійти до вибору одягу. Недоречно буде з'явитися на зустріч у міському парку в класичному костюмі. Особливо погано виглядатимуть на першому побаченні спортивний костюм і одяг не за розміром.
 • Крім бездоганного стану одягу, чоловік повинен подбати про приємному запаху. Для цього потрібно одягнутися в чисті речі і використовувати туалетну воду.
 • Щоб справити хороше перше враження, не потрібно одягатися в незручний одяг або створювати собі вигаданий образ. Щоб «зачепити» дівчину, потрібно вести себе розкуто і відкрито, а це неможливо, якщо постійно намагатися тримати марку.

Враховуємо вік

 • Щоб сподобатися дівчині, хлопцю достатньо володіти великим чарівністю. Він повинен бути товариським, відкритим і не боятися проявляти ініціативу. Але чим старше стає жінка, тим складніше привернути її увагу. Те, що подобається підліткам, навряд чи зацікавить жінку старше 40 років.
 • Щоб привернути увагу дорослого дами, недостатньо сипати компліментами і намагатися лестити. В очах дорослої людини це буде виглядати по-дитячому, а тому такого залицяльника не сприймуть всерйоз. Щоб дійсно зацікавити незнайомку, важливо вести себе стримано і впевнено.

Юнакові, який хоче сподобатися дорослій жінці, варто зрозуміти, що вона не зверне уваги на наявність автомобіля або дорогий парфум. Тільки начитаність і ерудованість зможуть по-справжньому змусити даму звернути увагу на молодого чоловіка.

 • У спілкуванні з 20-річною дівчиною доречно згадувати своїх друзів і розповідати веселі історії з минулого. Дама за 30 шукає в супутнику надійність і стабільність, а тому, швидше зацікавиться великими планами, ніж розповідями про дитячі витівки.
 • Дуже важливо при спілкуванні з жінкою не нагадувати про різницю у віці. Навіть якщо супутниця набагато молодше, не треба робити на цьому акцент. Таким чином можна змусити відчувати її недостатньо дорослою і розумною, щоб зацікавити дорослого чоловіка.

Типи поведінки

Всі люди поєднують в собі декілька типів темпераменту, що обумовлює їх загальну модель поведінки. Представників чоловічої статі умовно можна розділити на чотири види, що враховують характер і модель поведінки.

 • «Воїн» – відрізняється рішучим і вольовим характером. Такий чоловік легко починає нові знайомства і не відчуває невпевненість на першому побаченні. Йому важливі самореалізація і активний спосіб життя, а тому в супутниці такий індивід повинен вибирати цілеспрямовану і відкриту дівчину. Щоб не відлякати незнайомку, «воїну» стоїть на час вгамувати запал і постаратися акцентувати увагу на співрозмовниці, замість того, щоб демонструвати їй свою силу.
 • «Хазяїн» – володіє сильним темпераментом, який дозволяє йому бути справжнім господарем становища. Такі чоловіки націлені на створення міцних відносин, а тому повинні звертати увагу на домашніх дівчат, що цінують затишок і сім'ю. Таким дівчатам важливо відчувати себе під надійним захистом, а тому при знайомстві хлопці цього типу повинні довести свою здатність захистити.
 • «Свято» – тип, якому притаманні такі якості, як мінливість і непередбачуваність. Його характеризують імпульсивність і товариськість, які дозволяють юнакові завжди перебувати в центрі уваги. Як правило, представники цього типу не шукають серйозних відносин і часто міняють партнерок. Вони легко обзаводяться новими зв'язками і так само легко обривають старі.
 • «Творець» – самий сором'язливий тип чоловіків, якому властиві замкненість і таємничість. Таким юнакам важко знайомитися, а тому вони вважають за краще залишатися в тіні. Як супутниць їм потрібно шукати більш емоційних дівчат, які зможуть урізноманітнити життя «творців» і внести в неї яскраві фарби. Зацікавити дам представники даного типу можуть з допомогою соціальних мереж, виклавши в тематичних групах результати своєї творчої діяльності.

Поради

Будь-який чоловік хоче зрозуміти психологію жінок, щоб правильно вибудовувати з ними відносини. Від цілі знайомства залежать і модель поведінки хлопця, і місце знайомства.

 • Наприклад, щоб обзавестися короткостроковими зв'язками, краще всього відправитися в нічний клуб, в якому більшість дам відкрито до спілкування.
 • Якщо ж юнак хоче знайти серйозні стосунки, то краще всього відправитися в міський парк або на художню виставку. Допомогти знайти партнерку можуть спільні друзі і знайомі, у яких можна заздалегідь дізнатися всю інформацію про незнайомці.
 • Не варто намагатися починати розмову на жвавій вулиці або на вокзалі. Можливо, саме в цей момент дама кудись поспішає і не збирається спілкуватися. А ось у вагоні електрички або в парку розваг шансів на вдале знайомство набагато більше.
 • Щоб справити враження на дівчину, якій хлопець чомусь не подобається, можна вдатися до деяких хитрощів. Наприклад, можна дізнатися які запахи любить обраниця і підібрати чоловічий парфум із схожим ароматом. Спрацювати може і наполегливість залицяльника. Для цього йому потрібно частіше з'являтися в полі зору об'єкта обожнювання і постійно приділяти дамі підвищену увагу.
 • Швидше за все привернути увагу дівчини можна з допомогою компліментів. Але хвалити важливо не тільки зовнішні дані, але й розумові здатності, людські якості.

Про те, як привернути увагу дівчини, дивіться у наступному відео.