Вадим і Вадик: різні імена чи ні? Вадим і Вадик: як правильно називати повне ім'я?

Можна Вадика назвати Вадимом і навпаки? Чи Не стане таке звернення причиною образ і недомовок? Стаття розкриє секрети цього загадкового імені.

Очевидним здається, що Вадик і Вадим – це одне і те ж чоловіче ім'я. Але чи так все просто насправді?

Вадим і Вадик: різні імена чи ні?

Звучне споконвічно російське ім'я Вадим прийшов в сучасність з давніх часів, коли хлопчиків також називали Мстиславами, Мечиславами, Громадянами і Нечаями. Вадим – означає «бунтівник», «борець», «порушник». Однак в житті це ім'я зовсім не асоціюється з боротьбою і заколотом.

Вадим – повне ім'я. Скорочений варіант – Вадя, Вад, а лагідний – Вадик. Тому можна з упевненістю сказати, що Вадим і Вадик – це одне і те ж ім'я.

Вадим — ім'я, яке прийшло з Стародавньої Русі

Можна Вадима називати Вадик?

Тобто, якщо Вадим доводиться сином, братом, чоловіком або одним, і нічого не має проти такого видозміни свого імені, його можна сміливо назвати Вадиком, а також Вадей, Вадимкой, Вадечкой або Вадюней. Однак з начальником Вадимом Івановичем або свекром Вадимом Петровичем проводити подібні експерименти не радимо.

Вадим і Вадик: як правильно називати повне ім'я?

Вадим – повне ім'я, а Вадик – похідне від нього. Однак існує думка, що Вадим – це всього лише скорочена форма давньоруського імені Володимир. Як би там не було у Давній Русі, але в наші дні у всіх Вадімов і Вадиков в офіційних документах написаний перший варіант імені – Вадим.

Вадим — хороший сім'янин і талановитий керівник

За характером Вадимы (Вадики) – чуйні, активні, енергійні та відповідальні люди. З них виходять хороші люблячі чоловіки, дбайливі батьки і відмінні керівники. Тому, якщо серед ваших друзів, родичів або просто знайомих є людина з цим загадковим ім'ям, вважайте, що вам пощастило.

Відео: Значення імені Вадим