Які кольори потрібно змішати, щоб вийшов оливковий колір?

У даній статті ми розповімо, як виводити оливковий колір шляхом змішування інших кольорів.

Оливковий колір є відображенням спокою, розсудливості та мудрості. Хоча цей колір і подарований нам самою природою, але ставиться він до складним кольорам, які потрібно виводити шляхом змішування декількох комбінацій. До речі нагадаємо, що і сам зелений потрібно створювати, змішавши між собою синю і жовту фарбу. Тому в цьому матеріалі ми хочемо поговорити, як шляхом змішування фарб отримати оливковий відтінок.

Які кольори потрібно змішати, щоб отримати оливковий колір?

Необов'язково бути завзятим любителем зелених відтінків, щоб полюбити оливковий колір. Повторимося, що саме цей відтінок є відображенням мудрості, а не завзятою юності, з якою асоціюються яскраві зелені кольори. А ще колір оливи – це відображення взаєморозуміння і вірності, тому в його оточення з'являється відчуття спокою і впевненості. І щоб отримати бажаний відтінок, потрібно просто запастися терпінням.

Різні комбінації третинних квітів зададуть різний відтінок
  • Відразу обмовимося, що змішуйте кольори невеликими порціями і тільки після цього виводите, при необхідності, більшу кількість колера. Оливковий колір має дуже багато відтінків, як, втім, і інші кольори.
  • Також запам'ятайте, що насиченість і яскравість оливкового кольору безпосередньо залежить від обраних для змішування фарб. Цей колір сам по собі дуже тьмяний, але його насиченість задає саме яскравість вибраних первинних фарб.
  • Найпростіший спосіб отримати оливковий тон – це в зелену втрутитися жовту фарбу. Причому на 100% зеленої потрібно приблизно 10-20% жовтої фарби. Ступінь потрібно відтінку ви вже можете самостійно регулювати жовтим кольором.
  • Якщо ви хочете отримати спокійний і приглушене оливковий колір, тоді в зелену фарбу додавайте 10% жовтої і 5% сірої фарб.
  • Теплий оливковий колір виходить примірної комбінацією з двох кольорів, але за основу потрібно брати помаранчевий відтінок і змішувати його з зеленим кольором. Тільки не переборщіть, щоб не отримати і зовсім цегляний.
Не бійтеся експериментувати
  • Щоб отримати насичений оливковий колір, додайте в зелену фарбу краплю коричневого кольору. При необхідності, можете додати білил, щоб регулювати потрібну ступінь.
  • Ще один варіант отримати оливковий колір – це комбінація жовтого і чорного кольорів. Але врахуйте, що останній колер потрібно брати в дуже малій кількості, бо він дуже активний і може поглинати інші кольори. Виходить також теплий відтінок оливкового кольору.

Як бачите, отримати оливковий колір зі всіма необхідними відтінками дуже легко. Головне — не бійтеся експериментувати. Адже змішування фарб – це досить просте і захоплююче заняття, а головне — з потрібним результатом.

Відео: Які фарби змішати, щоб отримати оливковий колір?