Які фарби змішати, щоб отримати срібний, сріблястий колір?

У даній статті ми розглянемо, як одержати срібний колір з комбінації потрібних фарб.

Сріблястий колір – це сяйво білого металу, що характеризується м'якістю і жіночністю. Відноситься до складним кольорам не тільки за своїм складом, але і способу отримання. Щоб отримати відповідний тон срібного кольору, потрібно точно вловити грань між відсотковим вмістом компонентів і правильним їх комбінуванням. Тому в цьому матеріалі ми хочемо поділитися з вами тонкощами змішування срібного або сріблястого кольору.

Які фарби потрібно змішати, щоб отримати срібний колір?

Срібний колір став дуже популярним останнім часом. Його активно використовують в інтер'єрі, одязі і навіть колір волосся. Також він потрібен для створення картин. Фарби цього кольору можна придбати в магазині, але ж пограти з потрібним відтінком завжди значно цікавіше. Тим більше, його легко можна зробити власними руками, вловивши потрібний тон.

  • Головне — запастися терпінням. Якщо не вийшло з першого разу, тоді слід зробити ще одну спробу. Взагалі, намагайтеся змішувати колір малими порціями і різними варіантами. Тоді ви зможете отримати саме той відтінок срібного кольору, який ви малювали у себе в голові.
Різні вторинні кольори, допоможуть отримати різний відтінок сріблястого
  • Його насиченість регулюєте цими двома кольорами. Але щоб отримати срібний колір металу, треба додати краплю блакитного або синього. Від цього безпосередньо залежить бажаний відтінок.
  • Також для змішування потрібно буде взяти білу фарбу, додати в неї трохи синього так, щоб вийшов блакитний. Потім потроху додавати помаранчевий, але стежити, щоб не переборщити. Так вийде теплий сріблястий колір.
  • Щоб отримати холодний сріблястий колір, введіть в сірий спектр трохи зеленого.
  • Щоб отримати ідеальний срібний колір, варто змішати композицію з білої бази і крапель чорного, синього та коричневого кольорів.
  • Також красивий сріблястий виходить від додавання фіолетового кольору у вже змішану сіру базу.

Важливо: Ідеальний срібний колір вийде, якщо в арсеналі є срібляста пудра або сурма. Компонента потрібно зовсім трохи, просто щоб передати саме той блиск металу.

В ідеалі потрібно додати срібну пудру

Срібний колір досить складний з точки зору змішування. Щоб вийшов правильний результат, потрібно з великою обережністю і в невеликих кількостях додавати базові кольори, і стежити за результатом. Не впадайте у відчай, якщо не вийшло з першого разу. На другий або третій вже обов'язково вийде колір, до якого ви прагнете.

Відео: Як отримати сріблястий, срібний колір фарб?