Назва місяців англійською мовою з транскрипцією та перекладом: список

При вивченні англійської мови завжди хочеться швидше вивчити ті чи інші слова. Ми розповімо вам, як швидко запам'ятати назви місяців англійською мовою.

Зміст

Як правило, запам'ятати назви місяців англійською мовою нескладно, тому що вони співзвучні з російськими назвами. От тільки іноді люди, що займаються англійською все ж сумніваються у вимові, написанні та правильності вимови.

Сьогодні ми вирішили розповісти, як можна швидко запам'ятати місяця англійською і навчитися правильно їх вимовляти.

Назва місяців англійською з транскрипцією та перекладом: опис

Сьогодні практично всі країни світу користуються єдиним календарем для визначення дати, який складається з 12 місяців. У Великобританії, рік починається з січня, а закінчується груднем. Щоб розібратися у вимові місяців, спробуйте вивчити табличку:

Таблиця місяців

Як бачите, англійські назви цілком схожі на російські і їх можна з легкістю запам'ятати. При вивченні найважливіше навчитися правильній вимові. Це дозволить швидко запам'ятати нові слова.

Пори року з місяцями англійською — як вимовляються?

Рік у Великобританії складається з 4 частин. Кожна з них є певним сезоном і в них по три місяці.

До речі, деякі стверджують, що розподіл часів року виходить нерівномірний, тобто, навесні і восени всього лише за два місяці, а взимку і влітку по чотири.

Місяці за порами року

Як скорочуються місяця англійською?

Як відомо, американці дуже люблять скорочувати слова, щоб було зручніше, а тому в календарях, документах та інших речах, рідко пишуться повні назви місяців. Якщо говорити про скороченому написанні, то, як правило, використовується дві або три літери.

Важливо сказати, що три символи зазвичай використовуються в американців, чотири — у британців, а два — у англійців.

Скорочення місяців

Є кілька правил, які ви повинні запам'ятати, щоб правильно писати скорочення:

  • Найменування місяців завжди вживаються з великої літери, тому що в основному вони утворюються від власних імен
  • В кінці скорочень з трьома символами ставиться крапка, а в разі використання двох знаків вона не вимагається

Як швидко і легко запам'ятати місяця англійською?

Для дітей можна придбати спеціальний календарик або зробити його своїми руками. Він допоможе дитині швидко запам'ятати місяці, а ще грамотно планувати час.

Ви можете подумати, що запам'ятовувати місяці не обов'язково, але ви сильно помиляєтеся. Не знаючи цю інформацію можна буде зробити нічого важливого — замовити квиток, дізнатися дату і так далі.

Почати вчити місяці можна, починаючи з дитячого саду, якщо дитина вже вивчив їх рідною мовою. Для цього можна користуватися різними картинками і малюнками.

Є кілька порад, які допоможуть вам самостійно запам'ятати місяці:

  • Користуйтеся англійською календаря в телефоні. Це допоможе швидко запам'ятати не тільки місяцями, але й навіть дні тижня
  • Складайте пропозиції з різними подіями, використовуючи назви місяців
  • Розкажіть, в які місяці і дні народилися ваші знайомі
  • Складіть невелику характеристику погоди, яка буває в кожному місяці
  • Можна спробувати потренуватися граючись. Однією з популярних ігор є створення карток на 12 місяців зі скороченнями. Візьміть по одній картці врозкид і називайте місяця

Як запам'ятати місяця англійською мовою з допомогою віршів?

Навчати дітей і навіть дорослих англійській мові значно простіше за допомогою віршів. Римування дозволяють швидко запам'ятовувати потрібні слова, простенькі пропозиції та збільшити словниковий запас.

В залежності від віку пропонується різна складність віршів і залежить від рівня володіння мовою.

Вірші для малят
Вірші для початкових рівнів
Вірші для дорослих

Як вивчити місяця англійською мовою з допомогою пісень?

Дуже подобається всіх вчити місяці і за допомогою пісеньок. В залежності від рівня знань та віку можна використовувати різні. Ми пропонуємо вам ознайомитися з декількома варіантами пісеньок.

Пісеньки про місяці

Як вивчити місяця англійською мовою — правило кісточок

Це правило дуже популярно навіть у Великобританії, так як з ним швидше запам'ятовуються всі місяця. Воно дозволяє швидко запам'ятати, скільки днів у місяці, щоб не шукати цю інформацію.

Поставте руки перед собою і стисніть кулаки. По суглобам можна буде зрозуміти, короткий ви називаєте місяць або довгий.

Відлік здійснюється зліва і ведеться направо. Першим місяцем є, звичайно, січень. Якщо назва припадає на кісточку, значить він триває 31 день, а якщо на западину, то 30 днів.

Щоб часто не довелося вважати кісточки, можна просто вивчити простеньке правило, зване «ап-юн-сен-але». Це склади місяців по 30 днів, а в інших, відповідно по 31. Винятком буде лише лютий, тому що в ньому найменше днів.

Як бачите, навчитися запам'ятовувати місяці не так складно, вивчивши їх один раз, ви назавжди запам'ятаєте і не будете робити помилок.

Відео: Місяці англійською. Вчимо назви всіх 12 місяців англійською