Як подивитися приховані фотографії користувача Вконтакте? Можна побачити збережені фотографії Вконтакте і як це зробити?

Всім користувачам цікаво подивитися в інших якісь приховані фото, і в нашій статті ми дізнаємося, чи можна і як це зробити.

Як ми знаємо, Вконтакте постійно розвивається і з'являються всякі нововведення. Деякі функції йдуть, а на зміну їм приходять нові, більш зручні. Багатьох користувачів Вконтакте цікавить питання — як можна переглядати закриті фотографії користувача і взагалі, чи можна це робити?

Можна переглядати приховані фото Вконтакте і як це зробити?

На сьогоднішній день, офіційних способів перегляду цієї інформації Вконтакте немає. Якщо у користувача в налаштуваннях приватності встановлено, що переглядати його фото ніхто не може, то сайт вам їх явно не відкриє. Незважаючи на це, подивитися фотографії можна, і далі ми розповімо, як це можна зробити.

Спосіб 1

Цей метод полягає в тому, що потрібно замінити свій id у посиланням на сторінку. Якщо ви візьмете id власника сторінки або його друга, для якого альбом не закритий, а потім підставите його в посилання, фотографії повинні стати доступні.

В принципі, цей варіант не дуже складний, особливо, якщо ви знаєте, де подивитися ID. Якщо ви не знаєте, то робіть все покроково:

 • Отже, спочатку відкриваємо налаштування профілю. Праворуч вгорі є ваша автарка, куди треба натиснути і потім перейти у відповідний розділ
 • На новій сторінці відобразиться ваша особиста інформація. Тут, опустіть сторінку трохи нижче і вам буде показаний ваш id, який можна скопіювати
Закриті фото
 • Після цього поставте отриманий номер у посилання:

http://vkontakte.ru/photos.php?id=

Залишилося тільки скопіювати і перейти за посиланням і подивитися потрібні нам фотографії.

Спосіб 2

Цей спосіб називається «Прощелкиванием» і він спрацьовує не завжди. Для його використання повинні бути закриті тільки деякі знімки. Якщо користувач закрив весь альбом, то тоді цей спосіб не спрацює.

 • Спочатку знайдіть потрібну людину
 • Відкрийте його альбом з фотографіями
 • Подивіться вниз сторінки і натисніть на «Включити швидкий перегляд»
Включити швидкий перегляд
 • Натисніть на фото, яке знаходиться перед закритим
 • Після цього тисніть «Наступна»
 • Тепер потрібна фотографія повинна відкритися

Спосіб 3

Цей метод заснований на невеликому ба соцмережі, який розкриває закриті фотографії. Сторінка може виявитися навіть повністю прихованою, а не тільки окремі файли. Щоб отримати доступ до потрібних фото:

 • Спочатку відкрийте повністю закритий профіль
 • Подивіться, щоб у ньому було кілька різних аватарів, тобто вони повинні листаться при натисканні
 • Після цього у розділі «Меню» вибираємо будь-яке посилання і дуже швидко тиснемо на аватарку
 • Тепер має запуститися вікно, в якому можна побачити всі закриті знімки

Варто бути уважним зі швидкістю переходу. Чим швидше це буде зроблено, тим краще.

Спосіб 4

Хоч це останній, але при цьому найбільш популярний спосіб. Щоб його зробити, використовуйте офіційний сайт Павла Дурова — durov.ru.

Durov.ru

Тут буде показуватися та ж інформація, що і Вконтакте, але тільки з якоїсь причини приватність не завжди дотримується. Тут проходить спосіб з підміною ID, як у першому випадку. Тільки посилання буде використовуватися інша:

http://durov.ru/index.html#

ID ставиться після решітки і відразу можна заходити в прихований альбом. Спосіб і справді працює, та й до того ж, нічого не порушує.

Будьте уважні, тому що в інтернеті представлено багато лохотронів. Не треба довіряти тим, хто пропонує вам всякі модні програми з купою можливостей. Такі афери просто допоможуть вам позбутися грошей, а по факту нічого не дадуть.

Відео: Як подивитися приховані фото Вконтакті?