Ім'я Вероніка і Вікторія, Віка, Ніка: різні імена чи ні? Чим відрізняється ім'я Вероніка і Ніка від Вікторії, Вікі? Вероніка або Вікторія: як правильно називати повне ім'я?

Відмінності в іменах Вероніка і Вікторія, Віка, Ніка.

Зміст

Дуже багато людей порівнюють імена Вероніка, Ніка і Вікторія, Віка. Вони вважають, що дані імена є одним цілим. Так, звичайно ж, вони справді за звучанням дуже схожі один на одного. Спробуємо розібратися разом, чи справді ці імена є одним цілим.

Ім'я Вероніка і Вікторія, Віка, Ніка: різні імена чи ні?

Вікторія і Віка – це одне і те ж ім'я. Вероніка і Ніка – це теж одне ім'я. Однак перші два не мають ніякого відношення до других. Трохи розберемося в цих іменах, що вони означають.

Вікторія або Віка

 • За зовнішнім виглядом ця дівчина виглядає дуже навіть спокійною, але всередині неї, як правило, вирують сильні, пристрасні емоції. Вона буває чарівна і дуже добра, імпульсивна, іноді і зла.
 • Поведінка Вікторії в основному залежить від відбуваються навколо неї подій. Якщо говорити точніше, то Віку можна сміливо називати хамелеоном, оскільки вона, як і це екзотична тварина, майстерно може підлаштуватися під кожну ситуацію.
Вероніка, Віка, Ніка

Вероніка або Ніка

 • Дівчина, яка має таке ім'я, з віком стає зовсім іншою людиною. У неї починають виявлятися такі риси характеру: дратівливість, упертість. Крім цього, деяких Веронік турбує дуже часто алергічна реакція на багато аромати.
 • Дівчині Ніке не подобається вигляд крові, вона навіть може несподівано впасти в непритомність без особливих на те причин.
 • Характер у Ніки материнський, однак по зовнішності дівчина більше схожа на тата. Не любить знаходиться серед жінок, їй більше подобається чоловіча компанія.
 • Ніка (Вероніка) – дівчина жива, любить спілкування, і такою вона залишається на тривалий час.

Вероніка або Вікторія: як правильно називати повне ім'я?

Вероніка – це повне ім'я Ніки, Віри. Вікторія – це повне ім'я Вікі.

Характеристика імені Вікторія

Це ім'я завжди було популярним у всі часи. Раніше таке ім'я давали дівчатам тільки в багатих сім'ях. Але сьогодні навіть у маленьких селах зустрічаються задумливі і цілеспрямовані Вікторії. За останнім дослідженням стало відомо, що ім'я Віка займає одне з лідируючих місць серед найпоширеніших імен.

Ім'я Вікторія по буквах розшифровується наступним чином:

 • «В» — здатна допомогти, щоб встановити контакт з людьми, які мало знайомі
 • «І» — дана літера говорить про витонченість натури, душевної краси, м'якості людини
 • «До» — людина, в імені якого є ця буква, проникливий, володіє великою душевною силою
 • «Т» — робить інтуїцію сильніше, сприяє розвитку творчих якостей
 • «Про» — завдяки цій букві людина здатна розбиратися у сфері фінансів
 • «Р» — допомагає людині правильно самореалізуватися
 • «І» — тонкий, душевний в плані організації осіб, романтичний, добрий, чесний, миролюбний. Дівчина, у якої в імені є буква «І», любить доглядати за власною зовнішністю, приділяючи цього заняття досить багато часу. Величезних успіхів домагається в науці. Господарська і обачлива натура
 • «Я» — ця буква говорить про почуття гідності
Вікторія чи Вероніка

Вероніка

Вероніка – це талановита людина, яка здатна реалізовувати власні таланти в сфері творчості і досягати великих успіхів. Також Вероніка користується популярністю серед знайомих, її дуже люблять оточуючі її люди. Ніка здатна зіграти величезну роль в житті своїх друзів і родсвенников. І, як правило, ця роль буває, як добра, так і зла.

Ім'я Вероніка по буквах розшифровується наступним чином:

 • «В» — комунікабельна, оптимістична натура. Любить природу, мистецтво. Як правило, люди, ім'я яких починається на цю букву, вибирають такі професії: музикант, художник, дизайнер, письменник.
 • «Е» — комунікабельний, проникливий, меркантильний та егоїстична людина. Людина може легко розташовувати до себе інших людей. В той же час – це проста і приваблива особистість.
 • «Р» — людина з цією буквою має неординарне мислення. Він відповідальний працівник, на нього можна з легкістю покластися в будь-який момент.
 • «Про» — відкрита, весела, життєрадісна натура. Людина з такою буквою працьовитий, має творчі якості. Любить заводити дружбу виключно з надійними людьми, з тими, яким він зможе довіряти.
 • «Н» — сильна, вольова, рішуча людина. Працьовитий, але йому не подобається монотонна і нудна робота. Особистість з такою буквою розумна, приваблива, володіє критичним мисленням.
 • «І» — тонкий, душевний в плані організації осіб, романтичний, добрий, чесний, миролюбний. Дівчина, у якої в імені є буква «І», любить доглядати за власною зовнішністю, приділяючи цього заняття досить багато часу. Величезних успіхів домагається в науці. Господарська і обачлива натура.
 • «До» — прониклива, трохи знервована, сильна особистість. Також уперта, отже, пригнічує багато конфлікти, як на роботі, так і в сім'ї.
 • «А» — всі ми позику що саме ця буква стоїть на початку алфавіту. Людина з такою буквою постійно намагається досягти фізичної та духовної рівноваги. Він проявляє власну ініціативу, не переносить рутину.

Чим відрізняється ім'я Вероніка і Ніка від Вікторії, Вікі?

Імена Вероніка (Ніка) та Вікторія (Віка) дуже сильно відрізняються один від одного. І саме головне їх відмінність – це походження. Отже, звідки з'явилися ці імена? З якими таємницями і легендами вони пов'язані?

Походження імені Вікторія (Віка)

Відразу ж відзначимо, що до 19 століття такого імені в звичайному церковному календарі просто і не було. Однак приблизно в середині 20 століття його внесли до календаря, внаслідок чого ім'я «Вікторія» стало широко використовуватися звичайними людьми.

 • Перекладається ім'я «Вікторія» наступним чином: «Перемога» або «Велика». Є й інші переклади, і всі вони говорять про те, що власниці цього імені сильні енергетикою, справжні «олов'яні солдатики», які ніколи не бояться всіляких перепон.
 • Крім того, завдяки багатьом джерела стало відомо, що ім'я «Віка» в якійсь мірі пов'язане з богинею по імені «Ніка», яка постійно добивалася того, чого хотіла. І, як правило, вона не докладала для цього багато зусиль.
 • Багато хто вважає те, що «Віка» і «Ніка» — це однакові імена, але це не так. Про Ніку і те, як відбулося це ім'я прочитайте нижче.
Походження імені

Походження імені Вероніка (Ніка)

Вероніка – ім'я, яке має латинське походження. Власним походженням воно зобов'язане імені Ференика. Це ім'я з часом трохи змінилося, стало Береніка.

 • Є одна легенда, яка свідчить, ніби була жінка по імені Береніка, яка витирала крапельки поту з обличчя самого Ісуса, коли той прямував до Голгофу. Внаслідок чого на шматочку матеріалу закарбувався образ Христа, виник «істинний лик».
 • Тому Вероніка в перекладі означає «чистий образ». Латинською це ім'я вважається анаграмою тлумачення Veronica.
 • Є ще друга версія того, як саме сталося ім'я Ніка. Воно безпосередньо пов'язане з Веронікою Едесской (великомучениця). Ця дівчина разом з сестричкою та мамою були вигнані язичниками, так як вони вірили Христу і дуже любили його.
 • Коли жінки рятувалися від погоні, вони стрибнули в море, попросивши Господа Бога, щоб він прийняв їх душі.

Можна Вероніку називати Вікторією або Вікою, Нікою?

Якщо дівчинка має ім'я Вікторія, тоді її не можна називати Нікою. Це неправильно. Це теж саме, що назвати Івана зменшувально Вася або Олександра назвати Альошею.

Якщо дівчинку звати Веронікою, її, в принципі, називати Вікою можна. Але лише вдома. Однак тут є свій невеликий мінус – з часом дівчинка може прив'язатися до даного імені, внаслідок чого вона всім своїм знайомим буде представлятися, як Віка. А тому люди, які не будуть знати її справжнього імені, будуть вважати її Вікторією і серед інших людей будуть називати її саме так, офіційно «Вікторія». Але оскільки ім'я Вікторія і Вероніка – це різні імена, із-за чого може виникнути конфуз.

Якщо дівчинці під час хрещення дають ім'я Вероніка, так і у всіх документах вказується дане ім'я, тоді її можна скорочено, ласкаво називати Нікою, але зовсім не Вікою.

Відео: Значення імені Вікторія

Відео: Значення імені Вероніка